SIA "ROOT Carpentry" (reģ. Nr. 40203313464) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-04-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 30 209 EUR, zaudējumi 25 319 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,95 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203313464 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-04-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV04ZZZ40203313464 |
| Juridiskā adrese | "Plēsumi", Valgundes pag., Jelgavas nov., LV-3017 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 209 EUR | -25 319 EUR | 49 822 EUR | 2 |
| 2024 | 59 425 EUR | 2 358 EUR | 44 270 EUR | 2 |
| 2023 | 36 536 EUR | 1 337 EUR | 43 671 EUR | 1 |
| 2022 | 39 900 EUR | 624 EUR | 26 599 EUR | 1 |
| 2021 | 34 045 EUR | -2 424 EUR | 6 274 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.04 | 0.43 | 1.9 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.38 | 0.58 | 2.38 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.44 | 0.65 | 2.64 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.56 | 0.51 | 1.79 | 2 |
| 2024 | 8.75 | 1.23 | 4.98 | 2 |
| 2023 | 1.59 | 0.23 | 2.50 | 1 |
| 2022 | 3.44 | 0.17 | 2.05 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 30 209 EUR | 59 425 EUR | 36 536 EUR | 39 900 EUR | 34 045 EUR |
| Bruto peļņa | 11 820 EUR | 26 893 EUR | 13 309 EUR | 10 379 EUR | 3 098 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -25 319 EUR | 2 358 EUR | 1 337 EUR | 624 EUR | -2 424 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -25 319 EUR | 2 358 EUR | 1 337 EUR | 624 EUR | -2 424 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 49 822 EUR | 44 270 EUR | 43 671 EUR | 26 599 EUR | 6 274 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 39 964 EUR | 30 769 EUR | 33 347 EUR | 20 910 EUR | 6 274 EUR |
| Pašu kapitāls | -20 624 EUR | 4 695 EUR | 2 337 EUR | -1 799 EUR | -2 423 EUR |
| Īstermiņa saistības | 20 446 EUR | 7 575 EUR | 6 334 EUR | 8 398 EUR | 3 697 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 50 000 EUR | 32 000 EUR | 35 000 EUR | 20 000 EUR | 5 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-06-05 – 2023-06-05 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,95 | 4,06 | 5,26 | 2,49 | 1,70 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,94 | 0,47 | 1,82 | 1,94 | 0,46 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-83,81 % | 3,97 % | 3,66 % | 1,56 % | -7,12 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-50,82 % | 5,33 % | 3,06 % | 2,35 % | -38,64 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
122,76 % | 50,22 % | 57,21 % | -34,69 % | 100,04 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-3,42 | 8,43 | 17,69 | -15,79 | -3,59 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,61 | 1,34 | 0,84 | 1,50 | 5,43 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-86,19 % | 6,43 % | 3,58 % | 3,43 % | -94,06 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-1,17 | 2,02 | 1,44 | 1,82 | 4,07 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ROOT Carpentry" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Spēja nekavējoties segt saistības ir ierobežota un atkarīga no situācijas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 256 | SIA "ROOT Carpentry" (šis uzņēmums) | 30 209 | -25 319 | -83,8 % | 2 | 15 105 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203313464 | LV04ZZZ40203313464 | SIA "ROOT Carpentry" | SIA | ROOT Carpentry | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-04-27 | NULL | Jelgavas nov., Valgundes pag., "Plēsumi" | 3017 | 105776232 | 100015895 | 0 | 0540286 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10628185 | 40203313464 | 2021-04-12 | 2021-04-13 11:40:03 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203313464 | 2023-06-05 | 3981.6 | Lauku atbalsta dienests | Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 495aebb6 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92896176 | 40203313464 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-03-27 | 2023-03-27 12:32:19 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1447113 | 32128212 | 40203313464 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-22 22:01:46.958 |
| 2250964 | 35393342 | 40203313464 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-21 17:05:02.621 |
| 1352825 | 31012881 | 40203313464 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-04-27 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-05-26 12:06:30.193 |
| 1884648 | 33457176 | 40203313464 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-23 03:01:59.223 |
| 2026615 | 34412040 | 40203313464 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-20 23:02:27.744 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1352825 | 31012881 | 34045 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30947 | 3098 | 3710 | 865 | 0 | 947 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2424 | 0 | -2424 | NULL | 0 | -2424 |
| 1447113 | 32128212 | 39900 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29521 | 10379 | 7420 | 1309 | 0 | 1026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 624 | 0 | 624 | NULL | 0 | 624 |
| 1884648 | 33457176 | 36536 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23227 | 13309 | 12231 | 1959 | 4099 | 1881 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1337 | 0 | 1337 | NULL | 0 | 1337 |
| 2026615 | 34412040 | 59425 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 32532 | 26893 | 20604 | 2069 | 940 | 2802 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2358 | 0 | 2358 | NULL | 0 | 2358 |
| 2250964 | 35393342 | 30209 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18389 | 11820 | 28329 | 2242 | 0 | 6568 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -25319 | 0 | -25319 | NULL | 0 | -25319 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1352825 | 31012881 | 1685 | 0 | 0 | 4589 | 6274 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6274 | NULL | 3697 | 5000 | 0 | -2423 | 6274 |
| 1447113 | 32128212 | 16187 | 0 | 134 | 4589 | 20910 | 0 | 5689 | 0 | 5689 | 26599 | NULL | 8398 | 20000 | 0 | -1799 | 26599 |
| 1884648 | 33457176 | 10467 | 0 | 1059 | 21821 | 33347 | 0 | 10324 | 0 | 10324 | 43671 | NULL | 6334 | 35000 | 0 | 2337 | 43671 |
| 2026615 | 34412040 | 3234 | 0 | 344 | 27191 | 30769 | 0 | 13501 | 0 | 13501 | 44270 | NULL | 7575 | 32000 | 0 | 4695 | 44270 |
| 2250964 | 35393342 | 18217 | 0 | 926 | 20821 | 39964 | 0 | 9858 | 0 | 9858 | 49822 | NULL | 20446 | 50000 | 0 | -20624 | 49822 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203313464 | SIA "ROOT Carpentry" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 030520 | Valgundes pag. | 8.75 | 1.23 | 4.98 | 2 |
| 40203313464 | SIA "ROOT Carpentry" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 030520 | Valgundes pag. | 1.59 | 0.23 | 2.50 | 1 |
| 40203313464 | SIA "ROOT Carpentry" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 030520 | Valgundes pag. | 3.44 | 0.17 | 2.05 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203313464 | SIA "ROOT Carpentry" | ir | 15.07.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203313464 | SIA "ROOT Carpentry" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Plēsumi", Valgundes pag., Jelgavas nov., LV-3017.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 30 209 EUR, un zaudējumi bija 25 319 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,95 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,94.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -1,17, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 8 750 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 230 EUR un VSAOI 4 980 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Jelgavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026