SIA "TMC Solutions" (reģ. Nr. 40203303926) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-03-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 19 762 EUR, peļņa 175 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 171,00 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203303926 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-03-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV92ZZZ40203303926 |
| Juridiskā adrese | Aviācijas iela 1 - 81, Rīga, LV-1057 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 762 EUR | 175 EUR | 10 375 EUR | 1 |
| 2024 | 26 910 EUR | -154 EUR | 10 260 EUR | 1 |
| 2023 | 19 616 EUR | 4 321 EUR | 10 404 EUR | 1 |
| 2022 | 37 927 EUR | 4 181 EUR | 6 083 EUR | 1 |
| 2021 | 10 916 EUR | 1 851 EUR | 1 852 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.25 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.25 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 4.11 | 0.42 | 0.69 | 0 |
| 2023 | 3.96 | 0.46 | 0.75 | 0 |
| 2022 | 4.08 | 0.84 | 1.37 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 19 762 EUR | 26 910 EUR | 19 616 EUR | 37 927 EUR | 10 916 EUR |
| Bruto peļņa | 19 165 EUR | 22 366 EUR | 16 387 EUR | 13 037 EUR | 7 621 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 18 925 EUR | 21 096 EUR | 15 571 EUR | 12 306 EUR | 7 351 EUR |
| UIN nodoklis | 3 750 EUR | 4 250 EUR | 2 250 EUR | 1 625 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 175 EUR | -154 EUR | 4 321 EUR | 4 181 EUR | 1 851 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 10 375 EUR | 10 260 EUR | 10 404 EUR | 6 083 EUR | 1 852 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 375 EUR | 10 260 EUR | 10 404 EUR | 6 083 EUR | 1 852 EUR |
| Pašu kapitāls | 10 375 EUR | 10 200 EUR | 10 354 EUR | 6 033 EUR | 1 852 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 60 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
— | 171,00 | 208,08 | 121,66 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
— | 171,00 | 208,08 | 121,66 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,89 % | -0,57 % | 22,03 % | 11,02 % | 16,96 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1,69 % | -1,50 % | 41,53 % | 68,73 % | 99,95 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
1,69 % | -1,51 % | 41,73 % | 69,30 % | 99,95 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,90 | 2,62 | 1,89 | 6,23 | 5,89 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
182,41 % | 206,82 % | 150,39 % | 203,98 % | 396,92 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,13 | 81,96 | 95,06 | 64,74 | 19,78 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "TMC Solutions" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nordex Latvia SIA | 264 957 731 | 5 681 998 | 2,1 % | 12 | 22 079 811 | 4 856 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Citrus Solutions" | 117 354 453 | 8 460 130 | 7,2 % | 341 | 344 148 | 2 720 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Sunotec Latvia" | 111 256 658 | 11 397 545 | 10,2 % | 6 | 18 542 776 | 1 268 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "KL SYSTEMS" | 48 430 407 | 13 437 445 | 27,7 % | 166 | 291 749 | 1 919 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "WOLTEC" | 42 910 230 | 2 021 520 | 4,7 % | 345 | 124 377 | 3 089 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Reck" | 41 013 004 | 3 844 956 | 9,4 % | 216 | 189 875 | 2 879 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "ECC LATVIJA" | 39 083 278 | 2 306 965 | 5,9 % | 141 | 277 186 | 3 738 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Connecto Latvija | 36 768 662 | 4 697 947 | 12,8 % | 72 | 510 676 | 2 929 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ELSANA" | 32 997 636 | 4 704 843 | 14,3 % | 63 | 523 772 | 3 042 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Enersense" | 32 471 071 | 1 409 500 | 4,3 % | 228 | 142 417 | 2 575 (2026 Q3) |
| 234 | SIA "TMC Solutions" (šis uzņēmums) | 19 762 | 175 | 0,9 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203303926 | LV92ZZZ40203303926 | SIA "TMC Solutions" | SIA | TMC Solutions | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-03-24 | NULL | Rīga, Aviācijas iela 1 - 81 | 1057 | 111297954 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10544848 | 40203303926 | 2021-03-19 | 2021-03-24 14:12:46 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92795458 | 40203303926 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2021-03-24 | 2021-03-24 14:38:18 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1864561 | 33384690 | 40203303926 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-03 19:05:55.99 |
| 1993806 | 34311146 | 40203303926 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-30 21:00:42.155 |
| 2231770 | 35357712 | 40203303926 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-12 19:00:15.37 |
| 1338666 | 30866611 | 40203303926 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-03-24 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-04-27 14:03:43.512 |
| 1480586 | 32354991 | 40203303926 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-26 20:05:55.274 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1338666 | 30866611 | 10916 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3295 | 7621 | 0 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7351 | 0 | 7351 | NULL | 5500 | 1851 |
| 1480586 | 32354991 | 37927 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24890 | 13037 | 0 | 731 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12306 | 1625 | 10681 | NULL | 6500 | 4181 |
| 1864561 | 33384690 | 19616 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3229 | 16387 | 0 | 816 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 15571 | 2250 | 13321 | NULL | 9000 | 4321 |
| 1993806 | 34311146 | 26910 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4544 | 22366 | 0 | 1270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 21096 | 4250 | 16846 | NULL | 17000 | -154 |
| 2231770 | 35357712 | 19762 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 597 | 19165 | 0 | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 18925 | 3750 | 15175 | NULL | 15000 | 175 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1338666 | 30866611 | 1852 | 0 | 0 | 0 | 1852 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1852 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1852 | 1852 |
| 1480586 | 32354991 | 6083 | 0 | 0 | 0 | 6083 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6083 | NULL | 50 | 0 | 0 | 6033 | 6083 |
| 1864561 | 33384690 | 10404 | 0 | 0 | 0 | 10404 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10404 | NULL | 50 | 0 | 0 | 10354 | 10404 |
| 1993806 | 34311146 | 10260 | 0 | 0 | 0 | 10260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10260 | NULL | 60 | 0 | 0 | 10200 | 10260 |
| 2231770 | 35357712 | 10375 | 0 | 0 | 0 | 10375 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10375 | NULL | 0 | 0 | 0 | 10375 | 10375 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203303926 | SIA "TMC Solutions" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4222 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 4.11 | 0.42 | 0.69 | 0 |
| 40203303926 | SIA "TMC Solutions" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4222 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 3.96 | 0.46 | 0.75 | 0 |
| 40203303926 | SIA "TMC Solutions" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4222 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 4.08 | 0.84 | 1.37 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203303926 | SIA "TMC Solutions" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Aviācijas iela 1 - 81, Rīga, LV-1057.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 19 762 EUR, un peļņa bija 175 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 171,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 171,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,13, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 110 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 420 EUR un VSAOI 690 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026