SIA "DEVRE Holding" (reģ. Nr. 44103125989) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-08-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 19 000 EUR, peļņa 1 351 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,03 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 44103125989 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-08-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV48ZZZ44103125989 |
| Juridiskā adrese | Hospitāļu iela 5 - 31, Rīga, LV-1013 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 000 EUR | 1 351 EUR | 146 159 EUR | 2 |
| 2024 | 12 600 EUR | 876 EUR | 3 618 EUR | 2 |
| 2023 | 29 100 EUR | 3 134 EUR | 2 063 EUR | 3 |
| 2022 | 116 710 EUR | 6 252 EUR | 4 302 EUR | 7 |
| 2021 | 206 513 EUR | -3 655 EUR | 16 392 EUR | 14 |
| 2020 | 20 705 EUR | -7 847 EUR | 5 123 EUR | 3 |
| 2019 | 0 EUR | -311 EUR | 2 971 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.23 | 0.06 | 0.09 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.33 | 0.11 | 0.3 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.49 | 0.18 | 0.41 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.86 | 0.29 | 0.68 | 1 |
| 2024 | 2.76 | 0.89 | 2.26 | 1 |
| 2023 | 9.42 | 3.39 | 6.89 | 2 |
| 2022 | 56.94 | 18.60 | 35.53 | 7 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | 1 240.76 | ~ 888.39 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 19 000 EUR | 12 600 EUR | 29 100 EUR | 116 710 EUR | 206 513 EUR |
| Bruto peļņa | 3 468 EUR | 3 097 EUR | 5 637 EUR | 12 450 EUR | 6 334 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 351 EUR | 876 EUR | 3 134 EUR | 6 252 EUR | -3 655 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 351 EUR | 876 EUR | 3 134 EUR | 6 252 EUR | -3 655 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 146 159 EUR | 3 618 EUR | 2 063 EUR | 4 302 EUR | 16 392 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 659 EUR | 3 618 EUR | 2 063 EUR | 4 302 EUR | 16 392 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 801 EUR | 1 450 EUR | 574 EUR | -2 561 EUR | -8 813 EUR |
| Īstermiņa saistības | 143 358 EUR | 2 168 EUR | 1 489 EUR | 6 863 EUR | 25 205 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,03 | 1,67 | 1,39 | 0,63 | 0,65 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,03 | 1,67 | 1,39 | 0,63 | 0,64 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
7,11 % | 6,95 % | 10,77 % | 5,36 % | -1,77 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,92 % | 24,21 % | 151,91 % | 145,33 % | -22,30 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
48,23 % | 60,41 % | 545,99 % | -244,12 % | 41,47 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
51,18 | 1,50 | 2,59 | -2,68 | -2,86 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,13 | 3,48 | 14,11 | 27,13 | 12,60 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
48,23 % | 60,41 % | 545,99 % | -244,12 % | 41,47 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,50 | 5,14 | 19,39 | 30,50 | 10,89 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "DEVRE Holding" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nordex Latvia SIA | 264 957 731 | 5 681 998 | 2,1 % | 12 | 22 079 811 | 4 856 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Citrus Solutions" | 117 354 453 | 8 460 130 | 7,2 % | 341 | 344 148 | 2 720 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Sunotec Latvia" | 111 256 658 | 11 397 545 | 10,2 % | 6 | 18 542 776 | 1 268 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "KL SYSTEMS" | 48 430 407 | 13 437 445 | 27,7 % | 166 | 291 749 | 1 919 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "WOLTEC" | 42 910 230 | 2 021 520 | 4,7 % | 345 | 124 377 | 3 089 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Reck" | 41 013 004 | 3 844 956 | 9,4 % | 216 | 189 875 | 2 879 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "ECC LATVIJA" | 39 083 278 | 2 306 965 | 5,9 % | 141 | 277 186 | 3 738 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Connecto Latvija | 36 768 662 | 4 697 947 | 12,8 % | 72 | 510 676 | 2 929 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ELSANA" | 32 997 636 | 4 704 843 | 14,3 % | 63 | 523 772 | 3 042 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Enersense" | 32 471 071 | 1 409 500 | 4,3 % | 228 | 142 417 | 2 575 (2026 Q3) |
| 235 | SIA DEVRE Holding (šis uzņēmums) | 19 000 | 1 351 | 7,1 % | 1 | 19 000 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103125989 | LV48ZZZ44103125989 | SIA DEVRE Holding | SIA | DEVRE Holding | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-08-19 | NULL | Rīga, Hospitāļu iela 5 - 31 | 1013 | 112690933 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9025889 | 44103125989 | 2019-07-24 | 2019-08-15 15:57:05 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 44103125989 | 2025-12-01 | SIA "DEVRE" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92709746 | 44103125989 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2019-08-19 | 2019-08-19 11:22:08 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1064763 | 23176311 | 44103125989 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-08-19 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-20 04:36:41.924 |
| 1250984 | 29579665 | 44103125989 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-07-23 14:08:34.142 |
| 1895184 | 33489397 | 44103125989 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-05-28 23:05:32.475 |
| 1388437 | 31295339 | 44103125989 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 14 | ONES | EUR | 2022-07-25 20:16:26.151 |
| 1745493 | 32512394 | 44103125989 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2023-06-01 23:04:56.522 |
| 2037107 | 34447211 | 44103125989 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-28 03:04:22.042 |
| 2340124 | 35515859 | 44103125989 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-08 17:04:53.032 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1064763 | 23176311 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 311 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -311 | 0 | -311 | NULL | 0 | -311 |
| 1250984 | 29579665 | 20705 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27304 | -6599 | 585 | 663 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7847 | 0 | -7847 | NULL | 0 | -7847 |
| 1388437 | 31295339 | 206513 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 200179 | 6334 | 7662 | 2184 | 0 | 143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3655 | 0 | -3655 | NULL | 0 | -3655 |
| 1745493 | 32512394 | 116710 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 104260 | 12450 | 2778 | 2726 | 0 | 694 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6252 | 0 | 6252 | NULL | 0 | 6252 |
| 1895184 | 33489397 | 29100 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23463 | 5637 | 100 | 2316 | 0 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3134 | 0 | 3134 | NULL | 0 | 3134 |
| 2037107 | 34447211 | 12600 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9503 | 3097 | 0 | 2134 | 0 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 876 | 0 | 876 | NULL | 0 | 876 |
| 2340124 | 35515859 | 19000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15532 | 3468 | 0 | 1634 | 0 | 483 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1351 | 0 | 1351 | NULL | 0 | 1351 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1064763 | 23176311 | 2971 | 0 | 0 | 0 | 2971 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2971 | NULL | 282 | 0 | 0 | 2689 | 2971 |
| 1250984 | 29579665 | 291 | 0 | 4636 | 196 | 5123 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5123 | NULL | 10281 | 0 | 0 | -5158 | 5123 |
| 1388437 | 31295339 | 863 | 0 | 15388 | 141 | 16392 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16392 | NULL | 25205 | 0 | 0 | -8813 | 16392 |
| 1745493 | 32512394 | 838 | 0 | 3463 | 1 | 4302 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4302 | NULL | 6863 | 0 | 0 | -2561 | 4302 |
| 1895184 | 33489397 | 1320 | 0 | 743 | 0 | 2063 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2063 | NULL | 1489 | 0 | 0 | 574 | 2063 |
| 2037107 | 34447211 | 99 | 0 | 3519 | 0 | 3618 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3618 | NULL | 2168 | 0 | 0 | 1450 | 3618 |
| 2340124 | 35515859 | 554 | 0 | 3104 | 1 | 3659 | 142500 | 0 | 0 | 142500 | 146159 | NULL | 143358 | 0 | 0 | 2801 | 146159 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103125989 | SIA DEVRE Holding | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4222 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 2.76 | 0.89 | 2.26 | 1 |
| 44103125989 | SIA DEVRE Holding | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4222 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 9.42 | 3.39 | 6.89 | 2 |
| 44103125989 | SIA "DEVRE" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4222 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 56.94 | 18.60 | 35.53 | 7 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103125989 | SIA DEVRE Holding | ir | 08.05.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103125989 | SIA DEVRE Holding | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92991456 | NULL | 40103386423 | LEGAL_ENTITY | SIA DEVRE Holding | NULL | NULL | 44103125989 | 138005 | 1 | EUR | 2026-09-07 | 2026-10-08 | 2026-10-08 13:39:04 |
Juridiskā adrese ir Hospitāļu iela 5 - 31, Rīga, LV-1013.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 19 000 EUR, un peļņa bija 1 351 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "DEVRE"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,03 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,03.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,50, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 760 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 890 EUR un VSAOI 2 260 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026