SIA "SP1" (reģ. Nr. 40203372951) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-01-13. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 7 615 EUR, peļņa 470 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 5,42 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203372951 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-01-13 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV78ZZZ40203372951 |
| Juridiskā adrese | Firsa Sadovņikova iela 21 - 90, Rīga, LV-1003 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 615 EUR | 470 EUR | 1 284 EUR | 0 |
| 2024 | 275 EUR | -1 843 EUR | 627 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -380 EUR | 2 470 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 7 615 EUR | 275 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 7 615 EUR | 275 EUR | 0 EUR | — |
| Personāla izmaksas | — | — | — | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 520 EUR | -1 793 EUR | -330 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 470 EUR | -1 843 EUR | -380 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 284 EUR | 627 EUR | 2 470 EUR | 2 800 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 284 EUR | 627 EUR | 2 470 EUR | 2 800 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 047 EUR | 577 EUR | 2 420 EUR | 2 800 EUR |
| Īstermiņa saistības | 237 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
5,42 | 12,54 | 49,40 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
5,42 | 12,54 | 49,40 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
6,17 % | -670,18 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
36,60 % | -293,94 % | -15,38 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
44,89 % | -319,41 % | -15,70 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,23 | 0,09 | 0,02 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,93 | 0,44 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
49,67 % | -310,75 % | -13,64 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,31 | -2,16 | 21,45 | 1,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SP1" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nordex Latvia SIA | 264 957 731 | 5 681 998 | 2,1 % | 14 | 18 925 552 | 5 102 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Citrus Solutions" | 117 354 453 | 8 460 130 | 7,2 % | 338 | 347 203 | 3 869 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Sunotec Latvia" | 111 256 658 | 11 397 545 | 10,2 % | 7 | 15 893 808 | 915 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "WOLTEC" | 42 910 230 | 2 021 520 | 4,7 % | 335 | 128 090 | 2 964 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Reck" | 41 013 004 | 3 844 956 | 9,4 % | 222 | 184 743 | 2 762 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "KL SYSTEMS" | 39 138 647 | 12 538 250 | 32,0 % | 174 | 224 935 | 1 906 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "ECC LATVIJA" | 39 083 278 | 2 306 965 | 5,9 % | 140 | 279 166 | 3 625 (2026 Q2) |
| 8 | SIA Connecto Latvija | 36 768 662 | 4 697 947 | 12,8 % | 74 | 496 874 | 2 937 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "ELSANA" | 32 997 636 | 4 704 843 | 14,3 % | 68 | 485 259 | 2 767 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Enersense" | 32 471 071 | 1 409 500 | 4,3 % | 225 | 144 316 | 2 674 (2026 Q2) |
| 251 | SIA SP1 (šis uzņēmums) | 7 615 | 470 | 6,2 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203372951 | LV78ZZZ40203372951 | SIA SP1 | SIA | SP1 | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-01-13 | NULL | Rīga, Firsa Sadovņikova iela 21 - 90 | 1003 | 119219475 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11251504 | 40203372951 | 2021-12-27 | 2022-01-13 16:15:09 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92838409 | 40203372951 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-01-13 | 2022-01-13 16:16:05 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1737563 | 32490383 | 40203372951 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-13 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-30 23:09:11.193 |
| 1929124 | 33605191 | 40203372951 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-06-21 19:00:26.344 |
| 2074869 | 34558060 | 40203372951 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-12 19:00:53.333 |
| 2346466 | 35568973 | 40203372951 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-07-03 17:01:33.521 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1737563 | 32490383 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1929124 | 33605191 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 40 | 290 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -330 | 50 | -380 | NULL | 0 | -380 |
| 2074869 | 34558060 | 275 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 275 | 1768 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1793 | 50 | -1843 | NULL | 0 | -1843 |
| 2346466 | 35568973 | 7615 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 7615 | 6978 | 111 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 520 | 50 | 470 | NULL | 0 | 470 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1737563 | 32490383 | 2344 | 0 | 456 | 0 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2800 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2800 | 2800 |
| 1929124 | 33605191 | 1836 | 0 | 634 | 0 | 2470 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2470 | NULL | 50 | 0 | 0 | 2420 | 2470 |
| 2074869 | 34558060 | 552 | 0 | 75 | 0 | 627 | 0 | 0 | 0 | 0 | 627 | NULL | 50 | 0 | 0 | 577 | 627 |
| 2346466 | 35568973 | 1157 | 0 | 127 | 0 | 1284 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1284 | NULL | 237 | 0 | 0 | 1047 | 1284 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203372951 | SIA SP1 | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4222 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203372951 | SIA SP1 | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4222 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203372951 | SIA SP1 | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4222 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203372951 | SIA SP1 | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Firsa Sadovņikova iela 21 - 90, Rīga, LV-1003.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 7 615 EUR, un peļņa bija 470 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,42 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,42.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,31, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026