SIA "Skin Bliss" (reģ. Nr. 40203311389) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-04-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 107 574 EUR, zaudējumi 38 021 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,14 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40203311389 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-04-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV60ZZZ40203311389 |
| Juridiskā adrese | Matīsa iela 61A - 19, Rīga, LV-1009 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 107 574 EUR | -38 021 EUR | 12 051 EUR | 2 |
| 2024 | 78 294 EUR | -111 518 EUR | 25 216 EUR | 2 |
| 2023 | 10 874 EUR | -179 623 EUR | 117 959 EUR | 2 |
| 2022 | 230 EUR | -165 739 EUR | 114 576 EUR | 2 |
| 2021 | 57 EUR | -54 573 EUR | 4 352 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.36 | 1.03 | 1.53 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.33 | 1.03 | 1.53 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.01 | 0.85 | 2.28 | 1 |
| 2024 | 12.53 | 1.21 | 12.37 | 2 |
| 2023 | 8.96 | 0.00 | 9.98 | 2 |
| 2022 | 5.32 | 0.00 | 8.18 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 107 574 EUR | 78 294 EUR | 10 874 EUR | 230 EUR | 57 EUR |
| Bruto peļņa | 11 074 EUR | -61 129 EUR | -147 860 EUR | -139 314 EUR | -46 784 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -38 021 EUR | -111 518 EUR | -179 616 EUR | -165 730 EUR | -54 563 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 7 EUR | 9 EUR | 10 EUR |
| Tīrā peļņa | -38 021 EUR | -111 518 EUR | -179 623 EUR | -165 739 EUR | -54 573 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 12 051 EUR | 25 216 EUR | 117 959 EUR | 114 576 EUR | 4 352 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 9 245 EUR | 25 032 EUR | 117 231 EUR | 112 889 EUR | 2 629 EUR |
| Pašu kapitāls | -266 475 EUR | -228 454 EUR | -116 936 EUR | 62 688 EUR | -51 573 EUR |
| Īstermiņa saistības | 65 025 EUR | 40 169 EUR | 21 394 EUR | 11 888 EUR | 15 925 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 213 501 EUR | 213 501 EUR | 213 501 EUR | 40 000 EUR | 40 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-10-09 – 2024-10-09 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,14 | 0,62 | 5,48 | 9,50 | 0,17 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,14 | 0,62 | 5,48 | 9,50 | 0,17 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-35,34 % | -142,43 % | -1 651,86 % | -72 060,43 % | -95 742,11 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-315,50 % | -442,25 % | -152,28 % | -144,65 % | -1 253,98 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
14,27 % | 48,81 % | 153,61 % | -264,39 % | 105,82 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,05 | -1,11 | -2,01 | 0,83 | -1,08 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-0,27 | -4,21 | -23,77 | -68,05 | -36,58 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
8,93 | 3,10 | 0,09 | 0,00 | 0,01 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
15,35 % | 602,61 % | -178,50 % | -159,05 % | 458,92 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-15,64 | -16,49 | -4,91 | -2,82 | -50,52 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Skin Bliss" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Evolution Latvia" | 134 711 671 | 8 337 458 | 6,2 % | 3 328 | 40 478 | 1 788 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "ITELVO" | 10 318 998 | -923 669 | -9,0 % | 163 | 63 307 | 3 833 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "JEFF" | 9 554 706 | 72 471 | 0,8 % | 36 | 265 409 | 4 333 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "DELSKA Latvia" | 9 381 568 | -1 883 649 | -20,1 % | 60 | 156 359 | 4 482 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Corporate Systems" | 8 684 613 | 425 266 | 4,9 % | 4 | 2 171 153 | 1 916 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "E-Synergy" | 5 607 612 | 2 849 | 0,1 % | 25 | 224 304 | 3 191 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "INBOKSS" | 5 561 699 | 482 354 | 8,7 % | 47 | 118 334 | 3 229 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "SACCO" | 4 671 571 | 195 174 | 4,2 % | 200 | 23 358 | 1 052 (2026 Q2) |
| 9 | SIA MUDIA | 4 273 995 | 1 155 626 | 27,0 % | 5 | 854 799 | 1 975 (2026 Q2) |
| 10 | Fitek AS | 3 994 335 | -298 990 | -7,5 % | 29 | 137 736 | 2 710 (2026 Q2) |
| 104 | Skin Bliss SIA (šis uzņēmums) | 107 574 | -38 021 | -35,3 % | 1 | 107 574 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203311389 | LV60ZZZ40203311389 | Skin Bliss SIA | NULL | Skin Bliss | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-04-20 | NULL | Rīga, Matīsa iela 61A - 19 | 1009 | 112239020 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10615188 | 40203311389 | 2021-04-13 | 2021-04-19 16:12:28 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203311389 | 2024-10-09 | 46734.72 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.1.4. pasākums "Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai" | 09 Cits nodokļu pasākums | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3395fd57 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92860801 | 40203311389 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3646.14 | EUR | 2022-07-06 | 2022-07-06 15:27:44 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1336792 | 30853553 | 40203311389 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-04-20 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-04-25 17:03:34.939 |
| 1715801 | 32418856 | 40203311389 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-16 20:08:58.125 |
| 1918758 | 33547191 | 40203311389 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-03 19:07:36.106 |
| 2041108 | 34462083 | 40203311389 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-30 03:02:27.61 |
| 2285039 | 35440377 | 40203311389 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-28 17:18:54.686 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1336792 | 30853553 | 57 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 46841 | -46784 | 0 | 93 | 0 | 6234 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1452 | NULL | NULL | -54563 | 10 | -54573 | NULL | 0 | -54573 |
| 1715801 | 32418856 | 230 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 139544 | -139314 | 927 | 6185 | 0 | 16904 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2400 | NULL | NULL | -165730 | 9 | -165739 | NULL | 0 | -165739 |
| 1918758 | 33547191 | 10874 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 158734 | -147860 | 0 | 737 | 0 | 23772 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7250 | NULL | NULL | -179616 | 7 | -179623 | NULL | 0 | -179623 |
| 2041108 | 34462083 | 78294 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 139423 | -61129 | 0 | 127 | 8 | 28866 | 0 | 0 | 5 | 0 | 21409 | NULL | NULL | -111518 | 0 | -111518 | NULL | 0 | -111518 |
| 2285039 | 35440377 | 107574 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 96500 | 11074 | 0 | 0 | 0 | 19205 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29890 | NULL | NULL | -38021 | 0 | -38021 | NULL | 0 | -38021 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1336792 | 30853553 | 2520 | 0 | 109 | 0 | 2629 | 0 | 1723 | 0 | 1723 | 4352 | NULL | 15925 | 40000 | 0 | -51573 | 4352 |
| 1715801 | 32418856 | 111830 | 0 | 1059 | 0 | 112889 | 0 | 1687 | 0 | 1687 | 114576 | NULL | 11888 | 40000 | 0 | 62688 | 114576 |
| 1918758 | 33547191 | 116325 | 0 | 906 | 0 | 117231 | 0 | 728 | 0 | 728 | 117959 | NULL | 21394 | 213501 | 0 | -116936 | 117959 |
| 2041108 | 34462083 | 24609 | 0 | 423 | 0 | 25032 | 0 | 184 | 0 | 184 | 25216 | NULL | 40169 | 213501 | 0 | -228454 | 25216 |
| 2285039 | 35440377 | 9071 | 0 | 174 | 0 | 9245 | 0 | 2806 | 0 | 2806 | 12051 | NULL | 65025 | 213501 | 0 | -266475 | 12051 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203311389 | Skin Bliss SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6310 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 12.53 | 1.21 | 12.37 | 2 |
| 40203311389 | Skin Bliss SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 8.96 | 0.00 | 9.98 | 2 |
| 40203311389 | Skin Bliss SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 5.32 | 0.00 | 8.18 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203311389 | Skin Bliss SIA | ir | 14.01.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203311389 | Skin Bliss SIA | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Matīsa iela 61A - 19, Rīga, LV-1009.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 107 574 EUR, un zaudējumi bija 38 021 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,14 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,14.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -15,64, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 12 530 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 210 EUR un VSAOI 12 370 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026