SIA "MP un JP" (reģ. Nr. 40203313604) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-04-27. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 100 442 EUR, peļņa 12 470 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,91 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Mežizstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 40203313604 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-04-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV07ZZZ40203313604 |
| Juridiskā adrese | "Mērnieki 5" - 4, Mērnieki, Ainažu pag., Limbažu nov., LV-4035 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 100 442 EUR | 12 470 EUR | 35 869 EUR | 3 |
| 2023 | 102 541 EUR | 11 703 EUR | 95 089 EUR | 5 |
| 2022 | 107 570 EUR | 47 411 EUR | 74 583 EUR | 4 |
| 2021 | 53 019 EUR | 23 563 EUR | 23 777 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.24 | -0.25 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.16 | 0.00 | 0.16 | 1 |
| 2024 | 20.49 | 3.48 | 15.47 | 3 |
| 2023 | 8.14 | 1.04 | 10.14 | 5 |
| 2022 | 1.93 | 0.57 | 5.30 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | 1 260.55 | ~ 944.05 |
| 2023 | 495.75 | ~ 443.69 |
| 2022 | 323.90 | ~ 289.89 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (15.47 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 1 260.55 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 260.55 * 0.105 = 132.36 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 207.48 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 260.55 - 132.36 - 207.48) * 0.2 ≈ 184.14 EUR
4. Neto alga: 1 260.55 - 132.36 - 184.14 = ~ 944.05 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 100 442 EUR | 102 541 EUR | 107 570 EUR | 53 019 EUR |
| Bruto peļņa | 100 442 EUR | 102 541 EUR | 107 570 EUR | 53 019 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 13 714 EUR | 13 266 EUR | 47 429 EUR | 23 751 EUR |
| UIN nodoklis | 1 244 EUR | 1 563 EUR | 18 EUR | 188 EUR |
| Tīrā peļņa | 12 470 EUR | 11 703 EUR | 47 411 EUR | 23 563 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 35 869 EUR | 95 089 EUR | 74 583 EUR | 23 777 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 20 486 EUR | 75 977 EUR | 54 978 EUR | 13 388 EUR |
| Pašu kapitāls | 13 376 EUR | 82 687 EUR | 70 984 EUR | 23 573 EUR |
| Īstermiņa saistības | 22 493 EUR | 12 402 EUR | 3 599 EUR | 204 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,91 | 6,13 | 15,28 | 65,63 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,88 | 6,05 | 15,28 | 65,63 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
12,42 % | 11,41 % | 44,07 % | 44,44 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
34,77 % | 12,31 % | 63,57 % | 99,10 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
93,23 % | 14,15 % | 66,79 % | 99,96 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,68 | 0,15 | 0,05 | 0,01 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,80 | 1,08 | 1,44 | 2,23 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
102,53 % | 16,04 % | 66,82 % | 100,76 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,51 | 5,53 | 13,00 | 55,10 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MP un JP" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Spēja nekavējoties segt saistības ir ierobežota un atkarīga no situācijas.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Timbro | 46 158 320 | -466 024 | -1,0 % | 30 | 1 538 611 | 2 763 (2026 Q3) |
| 2 | "BILLERUD Latvia" SIA | 40 959 880 | 38 067 | 0,1 % | 41 | 999 021 | 3 101 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "R GRUPA" | 39 490 250 | -4 017 659 | -10,2 % | 102 | 387 159 | 3 642 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "JUBERGS" | 29 524 339 | -455 252 | -1,5 % | 70 | 421 776 | 1 699 (2026 Q3) |
| 5 | AS "PATA Strenči" | 27 873 217 | 1 670 010 | 6,0 % | 131 | 212 773 | 1 940 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Niedrāji MR" | 23 936 590 | 2 639 210 | 11,0 % | 202 | 118 498 | 3 017 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "INDĀRES" | 19 185 949 | 560 402 | 2,9 % | 148 | 129 635 | 2 712 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Koku cenas" | 18 323 252 | 200 801 | 1,1 % | 7 | 2 617 607 | 2 266 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GRANTIŅI 1" | 17 086 023 | 217 734 | 1,3 % | 193 | 88 529 | 2 763 (2026 Q3) |
| 10 | SIA Stiga RM Transports | 15 959 691 | 1 634 576 | 10,2 % | 154 | 103 634 | 2 545 (2026 Q3) |
| 602 | SIA "MP un JP" (šis uzņēmums) | 100 442 | 12 470 | 12,4 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203313604 | LV07ZZZ40203313604 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MP un JP" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | MP un JP | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-04-27 | NULL | Limbažu nov., Ainažu pag., Mērnieki, "Mērnieki 5" - 4 | 4035 | 117412654 | 100016606 | 0 | 0661425 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10641233 | 40203313604 | 2021-02-22 | 2021-04-27 16:07:36 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92801621 | 40203313604 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2021-04-27 | 2021-04-27 15:58:33 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1394543 | 31317810 | 40203313604 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-04-27 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-28 17:29:37.304 |
| 1478227 | 32342691 | 40203313604 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-04-25 18:24:22.824 |
| 1860670 | 33368948 | 40203313604 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2024-04-29 22:07:07.549 |
| 2004034 | 34338333 | 40203313604 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-05-07 23:01:09.662 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1394543 | 31317810 | 53019 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 53019 | 0 | 34 | 0 | 29234 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 23751 | 188 | 23563 | NULL | 0 | 23563 |
| 1478227 | 32342691 | 107570 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 107570 | 0 | 149 | 0 | 59992 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 47429 | 18 | 47411 | NULL | 0 | 47411 |
| 1860670 | 33368948 | 102541 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 102541 | 0 | 0 | 0 | 89275 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13266 | 1563 | 11703 | NULL | 0 | 11703 |
| 2004034 | 34338333 | 100442 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 100442 | 0 | 846 | 12 | 85894 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13714 | 1244 | 12470 | NULL | 0 | 12470 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1394543 | 31317810 | 13081 | 0 | 307 | 0 | 13388 | 0 | 10389 | 0 | 10389 | 23777 | NULL | 204 | 0 | 0 | 23573 | 23777 |
| 1478227 | 32342691 | 54898 | 0 | 80 | 0 | 54978 | 0 | 19605 | 0 | 19605 | 74583 | NULL | 3599 | 0 | 0 | 70984 | 74583 |
| 1860670 | 33368948 | 74820 | 0 | 206 | 951 | 75977 | 0 | 19112 | 0 | 19112 | 95089 | NULL | 12402 | 0 | 0 | 82687 | 95089 |
| 2004034 | 34338333 | 19746 | 0 | 112 | 628 | 20486 | 0 | 15383 | 0 | 15383 | 35869 | NULL | 22493 | 0 | 0 | 13376 | 35869 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91365495 | 40203313604 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2025-06-09 | 30.4/17.19.3/63052 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203313604 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MP un JP" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 035400 | Ainažu pag. | 20.49 | 3.48 | 15.47 | 3 |
| 40203313604 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MP un JP" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 035400 | Ainažu pag. | 8.14 | 1.04 | 10.14 | 5 |
| 40203313604 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MP un JP" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 035400 | Ainažu pag. | 1.93 | 0.57 | 5.30 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203313604 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MP un JP" | nav | 29.07.2021 | nav | nav | 03.07.2026 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203313604 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MP un JP" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Mērnieki 5" - 4, Mērnieki, Ainažu pag., Limbažu nov., LV-4035.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 100 442 EUR, un peļņa bija 12 470 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,91 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,88.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 4,51, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 260.55 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 944.05 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 20 490 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 480 EUR un VSAOI 15 470 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežizstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežizstrāde · Limbažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026