SIA "NS mežs" (reģ. Nr. 44103114453) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-12-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 129 877 EUR, zaudējumi 39 614 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 82,66 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mežizstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 44103114453 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-12-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV53ZZZ44103114453 |
| Juridiskā adrese | "Mazlācīši", Limbažu pag., Limbažu nov., LV-4001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 129 877 EUR | -39 614 EUR | 101 568 EUR | 1 |
| 2024 | 288 325 EUR | 12 072 EUR | 141 600 EUR | 1 |
| 2023 | 350 222 EUR | -8 171 EUR | 129 945 EUR | 1 |
| 2022 | 692 213 EUR | 57 710 EUR | 142 335 EUR | 1 |
| 2021 | 301 381 EUR | 7 003 EUR | 116 423 EUR | 1 |
| 2020 | 215 318 EUR | 403 EUR | 72 964 EUR | 2 |
| 2019 | 250 725 EUR | -14 042 EUR | 73 502 EUR | 1 |
| 2018 | 381 813 EUR | 86 686 EUR | 90 624 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.05 | 0.05 | 0.46 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.61 | 1.61 | 0.58 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.32 | 1.22 | 0.33 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.27 | 0.00 | 0.33 | 1 |
| 2024 | 1.52 | 1.19 | 2.84 | 1 |
| 2023 | 5.14 | 4.73 | 2.50 | 1 |
| 2022 | 0.62 | 2.16 | 2.05 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 129 877 EUR | 288 325 EUR | 350 222 EUR | 692 213 EUR | 301 381 EUR |
| Personāla izmaksas | 6 780 EUR | 10 352 EUR | 9 205 EUR | 7 381 EUR | 7 419 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -39 614 EUR | 12 072 EUR | -8 171 EUR | 57 710 EUR | 7 003 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -39 614 EUR | 12 072 EUR | -8 171 EUR | 57 710 EUR | 7 003 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 101 568 EUR | 141 600 EUR | 129 945 EUR | 142 335 EUR | 116 423 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 36 950 EUR | 107 255 EUR | 105 664 EUR | 102 658 EUR | 102 529 EUR |
| Pašu kapitāls | 101 121 EUR | 140 735 EUR | 128 663 EUR | 136 834 EUR | 79 123 EUR |
| Īstermiņa saistības | 447 EUR | 865 EUR | 1 282 EUR | 5 501 EUR | 37 300 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
82,66 | 123,99 | 82,42 | 18,66 | 2,75 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
82,66 | 71,15 | 55,99 | 15,65 | 0,92 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-30,50 % | 4,19 % | -2,33 % | 8,34 % | 2,32 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-39,00 % | 8,53 % | -6,29 % | 40,55 % | 6,02 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-39,17 % | 8,58 % | -6,35 % | 42,18 % | 8,85 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,04 | 0,47 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,28 | 2,04 | 2,70 | 4,86 | 2,59 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-39,17 % | 8,58 % | -6,35 % | 42,18 % | 8,85 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
96,18 | 72,01 | 46,06 | 17,86 | 4,64 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "NS mežs" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Timbro | 46 158 320 | -466 024 | -1,0 % | 30 | 1 538 611 | 2 763 (2026 Q3) |
| 2 | "BILLERUD Latvia" SIA | 40 959 880 | 38 067 | 0,1 % | 41 | 999 021 | 3 101 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "R GRUPA" | 39 490 250 | -4 017 659 | -10,2 % | 102 | 387 159 | 3 642 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "JUBERGS" | 29 524 339 | -455 252 | -1,5 % | 70 | 421 776 | 1 699 (2026 Q3) |
| 5 | AS "PATA Strenči" | 27 873 217 | 1 670 010 | 6,0 % | 131 | 212 773 | 1 940 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Niedrāji MR" | 23 936 590 | 2 639 210 | 11,0 % | 202 | 118 498 | 3 017 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "INDĀRES" | 19 185 949 | 560 402 | 2,9 % | 148 | 129 635 | 2 712 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Koku cenas" | 18 323 252 | 200 801 | 1,1 % | 7 | 2 617 607 | 2 266 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GRANTIŅI 1" | 17 086 023 | 217 734 | 1,3 % | 193 | 88 529 | 2 763 (2026 Q3) |
| 10 | SIA Stiga RM Transports | 15 959 691 | 1 634 576 | 10,2 % | 154 | 103 634 | 2 545 (2026 Q3) |
| 535 | SIA "NS mežs" (šis uzņēmums) | 129 877 | -39 614 | -30,5 % | 1 | 129 877 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103114453 | LV53ZZZ44103114453 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NS mežs" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | NS mežs | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-12-15 | NULL | Limbažu nov., Limbažu pag., "Mazlācīši" | 4001 | 106019850 | 100015975 | 0 | 0660264 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7089937 | 44103114453 | 2017-12-11 | 2017-12-12 14:49:38 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92723893 | 44103114453 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2019-11-25 | 2019-11-25 16:12:49 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 912206 | 21420329 | 44103114453 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-11 13:48:32.55 |
| 1207458 | 29179305 | 44103114453 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-04-27 11:09:24.388 |
| 1325336 | 30733920 | 44103114453 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-03-31 07:05:19.111 |
| 1833851 | 33258544 | 44103114453 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-29 05:08:32.325 |
| 1973151 | 34198571 | 44103114453 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-26 03:00:43.369 |
| 2148841 | 35187884 | 44103114453 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-23 17:04:24.754 |
| 1046206 | 22981343 | 44103114453 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-19 04:18:31.604 |
| 1462864 | 32243377 | 44103114453 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-28 18:43:29.378 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1046206 | 22981343 | 250725 | 0 | 0 | 46187 | 253689 | 6818 | 35835 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14612 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -14042 | 0 | -14042 | NULL | 0 | -14042 |
| 1207458 | 29179305 | 215318 | 0 | 0 | 9002 | 196534 | 8199 | 10835 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8349 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 403 | 0 | 403 | NULL | 0 | 403 |
| 1325336 | 30733920 | 301381 | 0 | 0 | 0 | 269859 | 7419 | 4685 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12415 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7003 | 0 | 7003 | NULL | 0 | 7003 |
| 1462864 | 32243377 | 692213 | 0 | 0 | 248 | 614873 | 7381 | 6400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6097 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 57710 | 0 | 57710 | NULL | 0 | 57710 |
| 1833851 | 33258544 | 350222 | 0 | 0 | 1 | 328858 | 9205 | 7079 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13252 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8171 | 0 | -8171 | NULL | 0 | -8171 |
| 1973151 | 34198571 | 288325 | 0 | 0 | 68660 | 321089 | 10352 | 6437 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7035 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12072 | 0 | 12072 | NULL | 0 | 12072 |
| 2148841 | 35187884 | 129877 | 0 | 0 | 0 | 134254 | 6780 | 13308 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -39614 | 0 | -39614 | NULL | 0 | -39614 |
| 912206 | 21420329 | 381813 | 0 | 0 | 0 | 271889 | 6407 | 9076 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7423 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | NULL | NULL | 87022 | 336 | 86686 | NULL | 0 | 86686 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1046206 | 22981343 | 32610 | 0 | 11353 | 16575 | 60538 | 0 | 12964 | 0 | 12964 | 73502 | NULL | 1785 | 0 | 0 | 71717 | 73502 |
| 1207458 | 29179305 | 36747 | 0 | 10013 | 16575 | 63335 | 0 | 9629 | 0 | 9629 | 72964 | NULL | 843 | 0 | 0 | 72121 | 72964 |
| 1325336 | 30733920 | 27363 | 0 | 6791 | 68375 | 102529 | 0 | 13894 | 0 | 13894 | 116423 | NULL | 37300 | 0 | 0 | 79123 | 116423 |
| 1462864 | 32243377 | 81584 | 0 | 4499 | 16575 | 102658 | 0 | 39677 | 0 | 39677 | 142335 | NULL | 5501 | 0 | 0 | 136834 | 142335 |
| 1833851 | 33258544 | 71474 | 0 | 311 | 33879 | 105664 | 0 | 24281 | 0 | 24281 | 129945 | NULL | 1282 | 0 | 0 | 128663 | 129945 |
| 1973151 | 34198571 | 61532 | 0 | 11 | 45712 | 107255 | 0 | 34345 | 0 | 34345 | 141600 | NULL | 865 | 0 | 0 | 140735 | 141600 |
| 2148841 | 35187884 | 33941 | 0 | 3009 | 0 | 36950 | 0 | 64618 | 0 | 64618 | 101568 | NULL | 447 | 0 | 0 | 101121 | 101568 |
| 912206 | 21420329 | 74048 | 0 | 277 | 0 | 74325 | 0 | 16299 | 0 | 16299 | 90624 | NULL | 3438 | 0 | 0 | 87186 | 90624 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103114453 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NS mežs" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 035460 | Limbažu pag. | 1.52 | 1.19 | 2.84 | 1 |
| 44103114453 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NS mežs" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 035460 | Limbažu pag. | 5.14 | 4.73 | 2.50 | 1 |
| 44103114453 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NS mežs" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 035460 | Limbažu pag. | 0.62 | 2.16 | 2.05 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103114453 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NS mežs" | ir | 29.12.2017 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103114453 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NS mežs" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Mazlācīši", Limbažu pag., Limbažu nov., LV-4001.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 129 877 EUR, un zaudējumi bija 39 614 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 82,66 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 82,66.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 96,18, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 520 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 190 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežizstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežizstrāde · Limbažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026