SIA "K.I.K.A2" (reģ. Nr. 44103118934) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-10-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 126 056 EUR, peļņa 26 844 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 30,74 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mežizstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 44103118934 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-10-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV25ZZZ44103118934 |
| Juridiskā adrese | "Saliņas", Katvaru pag., Limbažu nov., LV-4001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 126 056 EUR | 26 844 EUR | 32 674 EUR | 2 |
| 2024 | 98 849 EUR | 5 757 EUR | 35 266 EUR | 1 |
| 2023 | 42 121 EUR | 12 151 EUR | 30 455 EUR | 2 |
| 2022 | 66 492 EUR | 51 984 EUR | 63 080 EUR | 2 |
| 2021 | 39 653 EUR | 32 630 EUR | 32 302 EUR | 2 |
| 2020 | 25 642 EUR | -28 536 EUR | 3 805 EUR | 5 |
| 2019 | 6 782 EUR | -15 610 EUR | 3 129 EUR | 3 |
| 2018 | 18 475 EUR | 13 891 EUR | 14 290 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 10.13 | 0.0 | 0.8 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.52 | 0.0 | 0.8 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 6.81 | 0.00 | 0.78 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 15.23 | 0.14 | 0.98 | 2 |
| 2024 | 22.15 | 0.10 | 3.37 | 1 |
| 2023 | 26.27 | 0.00 | 4.99 | 2 |
| 2022 | 16.83 | 0.35 | 3.37 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 126 056 EUR | 98 849 EUR | 42 121 EUR | 66 492 EUR | 39 653 EUR |
| Bruto peļņa | 27 672 EUR | 6 518 EUR | 13 328 EUR | 53 165 EUR | 32 997 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 26 844 EUR | 5 757 EUR | 12 151 EUR | 51 984 EUR | 32 630 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 26 844 EUR | 5 757 EUR | 12 151 EUR | 51 984 EUR | 32 630 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 32 674 EUR | 35 266 EUR | 30 455 EUR | 63 080 EUR | 32 302 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 32 674 EUR | 35 266 EUR | 30 455 EUR | 63 080 EUR | 32 302 EUR |
| Pašu kapitāls | 31 611 EUR | 34 768 EUR | 29 011 EUR | 54 360 EUR | 2 376 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 063 EUR | 498 EUR | 1 444 EUR | 8 720 EUR | 29 926 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 2 līgumiem summa avotā nav publicēta. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
30,74 | 70,82 | 21,09 | 7,23 | 1,08 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
30,74 | 70,82 | 21,09 | 7,23 | 1,08 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
21,30 % | 5,82 % | 28,85 % | 78,18 % | 82,29 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
82,16 % | 16,32 % | 39,90 % | 82,41 % | 101,02 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
84,92 % | 16,56 % | 41,88 % | 95,63 % | 1 373,32 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,03 | 0,01 | 0,05 | 0,16 | 12,60 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,86 | 2,80 | 1,38 | 1,05 | 1,23 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
84,92 % | 16,56 % | 41,88 % | 95,63 % | 1 373,32 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
20,41 | 34,17 | 12,55 | 7,58 | 4,51 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "K.I.K.A2" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Timbro | 46 158 320 | -466 024 | -1,0 % | 30 | 1 538 611 | 2 763 (2026 Q3) |
| 2 | "BILLERUD Latvia" SIA | 40 959 880 | 38 067 | 0,1 % | 41 | 999 021 | 3 101 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "R GRUPA" | 39 490 250 | -4 017 659 | -10,2 % | 102 | 387 159 | 3 642 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "JUBERGS" | 29 524 339 | -455 252 | -1,5 % | 70 | 421 776 | 1 699 (2026 Q3) |
| 5 | AS "PATA Strenči" | 27 873 217 | 1 670 010 | 6,0 % | 131 | 212 773 | 1 940 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Niedrāji MR" | 23 936 590 | 2 639 210 | 11,0 % | 202 | 118 498 | 3 017 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "INDĀRES" | 19 185 949 | 560 402 | 2,9 % | 148 | 129 635 | 2 712 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Koku cenas" | 18 323 252 | 200 801 | 1,1 % | 7 | 2 617 607 | 2 266 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GRANTIŅI 1" | 17 086 023 | 217 734 | 1,3 % | 193 | 88 529 | 2 763 (2026 Q3) |
| 10 | SIA Stiga RM Transports | 15 959 691 | 1 634 576 | 10,2 % | 154 | 103 634 | 2 545 (2026 Q3) |
| 540 | SIA "K.I.K.A2" (šis uzņēmums) | 126 056 | 26 844 | 21,3 % | 2 | 63 028 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103118934 | LV25ZZZ44103118934 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "K.I.K.A2" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | K.I.K.A2 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-10-02 | NULL | Limbažu nov., Katvaru pag., "Saliņas" | 4001 | 104774731 | 100015975 | 0 | 0660252 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8079726 | 44103118934 | 2018-09-26 | 2018-09-27 14:57:39 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92663658 | 44103118934 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2018-10-02 | 2018-10-02 13:30:47 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1448846 | 32139799 | 44103118934 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-02-27 17:14:16.896 |
| 1847746 | 33308609 | 44103118934 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-11 20:03:45.828 |
| 2028392 | 34418401 | 44103118934 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-22 03:04:14.392 |
| 2244101 | 35381845 | 44103118934 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-19 17:05:13.719 |
| 904161 | 21389858 | 44103118934 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-10-02 | 2018-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-11 04:12:45.879 |
| 1070797 | 23216621 | 44103118934 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-20 12:16:05.915 |
| 1242996 | 29515653 | 44103118934 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2021-07-08 17:05:40.362 |
| 1391285 | 31305717 | 44103118934 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-07-26 22:48:38.171 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1070797 | 23216621 | 6782 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20907 | -14125 | 0 | 458 | 0 | 1027 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -15610 | 0 | -15610 | NULL | 0 | -15610 |
| 1242996 | 29515653 | 25642 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 49886 | -24244 | 0 | 446 | 0 | 3846 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -28536 | 0 | -28536 | NULL | 0 | -28536 |
| 1391285 | 31305717 | 39653 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6656 | 32997 | 0 | 367 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 32630 | 0 | 32630 | NULL | 0 | 32630 |
| 1448846 | 32139799 | 66492 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13327 | 53165 | 0 | 802 | 0 | 379 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 51984 | 0 | 51984 | NULL | 0 | 51984 |
| 1847746 | 33308609 | 42121 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28793 | 13328 | 0 | 312 | 0 | 865 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12151 | 0 | 12151 | NULL | 0 | 12151 |
| 2028392 | 34418401 | 98849 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 92331 | 6518 | 0 | 510 | 0 | 251 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5757 | 0 | 5757 | NULL | 0 | 5757 |
| 2244101 | 35381845 | 126056 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 98384 | 27672 | 0 | 262 | 0 | 566 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 26844 | 0 | 26844 | NULL | 0 | 26844 |
| 904161 | 21389858 | 18475 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4513 | 13962 | 0 | 57 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13891 | 0 | 13891 | NULL | 0 | 13891 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1070797 | 23216621 | 1890 | 0 | 1239 | 0 | 3129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3129 | NULL | 4847 | 0 | 0 | -1718 | 3129 |
| 1242996 | 29515653 | 3589 | 0 | 216 | 0 | 3805 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3805 | NULL | 34060 | 0 | 0 | -30255 | 3805 |
| 1391285 | 31305717 | 32302 | 0 | 0 | 0 | 32302 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32302 | NULL | 29926 | 0 | 0 | 2376 | 32302 |
| 1448846 | 32139799 | 58830 | 0 | 4250 | 0 | 63080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 63080 | NULL | 8720 | 0 | 0 | 54360 | 63080 |
| 1847746 | 33308609 | 30455 | 0 | 0 | 0 | 30455 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30455 | NULL | 1444 | 0 | 0 | 29011 | 30455 |
| 2028392 | 34418401 | 35266 | 0 | 0 | 0 | 35266 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35266 | NULL | 498 | 0 | 0 | 34768 | 35266 |
| 2244101 | 35381845 | 32674 | 0 | 0 | 0 | 32674 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32674 | NULL | 1063 | 0 | 0 | 31611 | 32674 |
| 904161 | 21389858 | 5354 | 0 | 8936 | 0 | 14290 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14290 | NULL | 398 | 0 | 0 | 13892 | 14290 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103118934 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "K.I.K.A2" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 035440 | Katvaru pag. | 22.15 | 0.10 | 3.37 | 1 |
| 44103118934 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "K.I.K.A2" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 035440 | Katvaru pag. | 26.27 | 0.00 | 4.99 | 2 |
| 44103118934 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "K.I.K.A2" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 035440 | Katvaru pag. | 16.83 | 0.35 | 3.37 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103118934 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "K.I.K.A2" | ir | 24.10.2018 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103118934 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "K.I.K.A2" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Saliņas", Katvaru pag., Limbažu nov., LV-4001.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 126 056 EUR, un peļņa bija 26 844 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 30,74 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 30,74.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 20,41, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 22 150 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 100 EUR un VSAOI 3 370 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežizstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežizstrāde · Limbažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026