Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "HM CONSTRUCTIONS"

SIA "HM CONSTRUCTIONS" (reģ. Nr. 40203314807) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-05-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 33 959 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 21,39 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana

Reģistrācijas Nr.40203314807
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-05-05
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV21ZZZ40203314807
Juridiskā adrese Vēju iela 8, Talsi, Talsu nov., LV-3201

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 0 EUR -33 959 EUR 61 220 EUR 1
2024 420 777 EUR 186 534 EUR 222 301 EUR 6
2023 177 920 EUR 12 834 EUR 33 754 EUR 4
2022 97 802 EUR 8 077 EUR 24 609 EUR 3
2021 24 396 EUR 6 802 EUR 7 508 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2025. gada 4. ceturksnis -0.60 0.00 0.00 0
2024 46.47 19.74 34.57 5
2023 26.79 11.65 20.54 4
2022 11.82 4.51 10.57 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2025. gada 4. ceturksnis — —
2024 1 690.13 ~ 1 218.59
2023 1 255.26 ~ 940.67
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (34.57 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 1 690.13 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 690.13 * 0.105 = 177.46 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 42.25 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 690.13 - 177.46 - 42.25) * 0.2 ≈ 294.08 EUR

4. Neto alga: 1 690.13 - 177.46 - 294.08 = ~ 1 218.59 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 0 EUR 420 777 EUR 177 920 EUR 97 802 EUR 24 396 EUR
Bruto peļņa -31 215 EUR 192 606 EUR 15 074 EUR 10 635 EUR 7 479 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -33 959 EUR 186 534 EUR 12 834 EUR 8 077 EUR 6 802 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -33 959 EUR 186 534 EUR 12 834 EUR 8 077 EUR 6 802 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 61 220 EUR 222 301 EUR 33 754 EUR 24 609 EUR 7 508 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 3 937 EUR 161 584 EUR 19 318 EUR 18 829 EUR 6 590 EUR
Pašu kapitāls 61 220 EUR 214 747 EUR 28 213 EUR 15 379 EUR 7 302 EUR
Īstermiņa saistības 0 EUR 7 554 EUR 5 541 EUR 9 230 EUR 206 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
— 21,39 3,49 2,04 31,99
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
— 21,39 3,49 2,04 31,99
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
— 44,33 % 7,21 % 8,26 % 27,88 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-55,47 % 83,91 % 38,02 % 32,82 % 90,60 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-55,47 % 86,86 % 45,49 % 52,52 % 93,15 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,00 0,04 0,20 0,60 0,03
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
— — 988,23 — —
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 1,89 5,27 3,97 3,25
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-55,47 % 86,86 % 45,54 % 52,52 % 93,15 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-0,83 17,75 9,58 6,49 22,38

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "HM CONSTRUCTIONS" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 1623)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 479 uzņēmumi 479. vieta pēc apgrozījuma 452. vieta pēc peļņas Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Lugarde"10 990 143150 1481,4 %88124 8882 031 (2026 Q3)
2SIA "FRAVIA"8 341 705733 7688,8 %77108 3341 043 (2026 Q3)
3SIA "LĪVAS GRUPA"7 978 9741 156 79014,5 %62128 6931 471 (2026 Q3)
4AS "ARBO Windows"7 244 158274 3583,8 %10171 7241 857 (2026 Q3)
5SIA "ARX WOOD"7 008 283989 01314,1 %17412 2521 023 (2026 Q3)
6SIA LV Elements6 942 930299 7254,3 %55126 2351 745 (2026 Q3)
7SIA "STAĻI"6 449 805-204 780-3,2 %10561 4271 708 (2026 Q3)
8Auroom Saunas SIA6 191 7991 163 85118,8 %50123 8361 893 (2026 Q3)
9SIA "Nordic Building Systems"5 049 59322 7120,4 %39129 4771 841 (2026 Q3)
10MYCABIN SIA5 044 91574 7991,5 %5788 5072 292 (2026 Q3)
479SIA HM CONSTRUCTIONS (šis uzņēmums)0-33 959—0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-02). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "HM CONSTRUCTIONS"
1623 Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203314807 LV21ZZZ40203314807 SIA HM CONSTRUCTIONS SIA HM CONSTRUCTIONS NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-05-05 NULL Talsu nov., Talsi, Vēju iela 8 3201 101240976 100016253 100003630 0880201 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10656775 40203314807 2021-04-22 2021-05-05 12:24:24

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92802483 40203314807 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 500 EUR 2021-05-05 2021-05-05 12:27:08

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1380603 31250192 40203314807 DokGPv1 UGP 2021 2021-05-05 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-07-17 23:09:49.617
1712407 32394493 40203314807 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 3 ONES EUR 2023-05-11 22:16:48.156
1795652 33114333 40203314807 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 4 ONES EUR 2024-02-23 20:04:15.532
1990114 34295792 40203314807 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 6 ONES EUR 2025-04-28 03:00:11.021
2306478 35465074 40203314807 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-31 03:02:47.702

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1380603 31250192 24396 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 16917 7479 0 677 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 6802 0 6802 NULL 0 6802
1712407 32394493 97802 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 87167 10635 0 2558 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 8077 0 8077 NULL 0 8077
1795652 33114333 177920 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 162846 15074 0 2227 0 0 0 0 0 0 13 NULL NULL 12834 0 12834 NULL 0 12834
1990114 34295792 420777 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 228171 192606 0 6072 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 186534 0 186534 NULL 0 186534
2306478 35465074 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 31215 -31215 0 2740 0 4 0 0 0 0 0 NULL NULL -33959 0 -33959 NULL 0 -33959

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1380603 31250192 6410 0 180 0 6590 0 918 0 918 7508 NULL 206 0 0 7302 7508
1712407 32394493 17697 0 1132 0 18829 0 5780 0 5780 24609 NULL 9230 0 0 15379 24609
1795652 33114333 16882 0 2436 0 19318 0 14436 0 14436 33754 NULL 5541 0 0 28213 33754
1990114 34295792 18797 0 142787 0 161584 0 60717 0 60717 222301 NULL 7554 0 0 214747 222301
2306478 35465074 3304 0 633 0 3937 0 57283 0 57283 61220 NULL 0 0 0 61220 61220

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203314807 SIA HM CONSTRUCTIONS 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1623 051220 Talsi 46.47 19.74 34.57 5
40203314807 SIA HM CONSTRUCTIONS 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1623 051220 Talsi 26.79 11.65 20.54 4
40203314807 SIA HM CONSTRUCTIONS 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1623 051220 Talsi 11.82 4.51 10.57 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203314807 SIA HM CONSTRUCTIONS ir 25.05.2021 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203314807 SIA HM CONSTRUCTIONS N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "HM CONSTRUCTIONS" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Vēju iela 8, Talsi, Talsu nov., LV-3201.

Kāds bija SIA "HM CONSTRUCTIONS" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 33 959 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "HM CONSTRUCTIONS" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "HM CONSTRUCTIONS" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 21,39 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 21,39.

Kāds ir SIA "HM CONSTRUCTIONS" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,83, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "HM CONSTRUCTIONS" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "HM CONSTRUCTIONS"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 690.13 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 218.59 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "HM CONSTRUCTIONS"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 46 470 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 19 740 EUR un VSAOI 34 570 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "HM CONSTRUCTIONS" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "HM CONSTRUCTIONS" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana — Talsu novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Talsu novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 479. no 479

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026