SIA "ABI Divi Design" (reģ. Nr. 40203380573) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-02-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 6 600 EUR, zaudējumi 19 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,02 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203380573 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-02-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV21ZZZ40203380573 |
| Juridiskā adrese | "Mežmaļi" - 1, Strazdes pag., Talsu nov., LV-3291 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 600 EUR | -19 EUR | 149 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -2 183 EUR | 52 EUR | 0 |
| 2023 | 43 505 EUR | -7 070 EUR | 51 EUR | 1 |
| 2022 | 13 130 EUR | -334 EUR | 3 062 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.12 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.01 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 3.70 | 0.80 | 1.52 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 6 600 EUR | 0 EUR | 43 505 EUR | 13 130 EUR |
| Bruto peļņa | 574 EUR | -1 213 EUR | 3 929 EUR | 4 022 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 31 EUR | -2 133 EUR | -7 070 EUR | -334 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -19 EUR | -2 183 EUR | -7 070 EUR | -334 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 149 EUR | 52 EUR | 51 EUR | 3 062 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 149 EUR | 52 EUR | 51 EUR | 3 062 EUR |
| Pašu kapitāls | -6 807 EUR | -6 787 EUR | -4 604 EUR | 2 466 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 956 EUR | 6 839 EUR | 4 655 EUR | 596 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,02 | 0,01 | 0,01 | 5,14 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,02 | 0,01 | 0,01 | 5,14 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-0,29 % | — | -16,25 % | -2,54 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-12,75 % | -4 198,08 % | -13 862,75 % | -10,91 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,28 % | 32,16 % | 153,56 % | -13,54 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,02 | -1,01 | -1,01 | 0,24 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
4,10 | -67,81 | -641,73 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
44,30 | 0,00 | 853,04 | 4,29 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,60 % | 30,97 % | 153,32 % | -13,54 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-26,80 | -330,14 | 279,68 | 6,94 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ABI Divi Design" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 324 | SIA "ABI Divi Design" (šis uzņēmums) | 6 600 | -19 | -0,3 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203380573 | LV21ZZZ40203380573 | SIA "ABI Divi Design" | SIA | ABI Divi Design | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-02-16 | NULL | Talsu nov., Strazdes pag., "Mežmaļi" - 1 | 3291 | 119123058 | 100016390 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11317215 | 40203380573 | 2022-01-10 | 2022-02-16 12:24:42 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203380573 | 2024-12-09 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bestenhaus" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92842876 | 40203380573 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-02-16 | 2022-02-16 12:12:09 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1730502 | 32473114 | 40203380573 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-02-16 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-27 03:19:33.08 |
| 1896803 | 33492653 | 40203380573 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-29 04:09:48.435 |
| 2064885 | 34526388 | 40203380573 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-08 17:00:41.484 |
| 2179751 | 35238369 | 40203380573 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-04-01 17:07:03.172 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1730502 | 32473114 | 13130 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9108 | 4022 | 798 | 3558 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -334 | 0 | -334 | NULL | 0 | -334 |
| 1896803 | 33492653 | 43505 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 39576 | 3929 | 5552 | 5436 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | NULL | NULL | -7070 | 0 | -7070 | NULL | 0 | -7070 |
| 2064885 | 34526388 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1213 | -1213 | 330 | 559 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | NULL | NULL | -2133 | 50 | -2183 | NULL | 0 | -2183 |
| 2179751 | 35238369 | 6600 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6026 | 574 | 157 | 376 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | NULL | 31 | 50 | -19 | NULL | 0 | -19 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1730502 | 32473114 | 948 | 0 | 2114 | 0 | 3062 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3062 | NULL | 596 | 0 | 0 | 2466 | 3062 |
| 1896803 | 33492653 | 51 | 0 | 0 | 0 | 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51 | NULL | 4655 | 0 | 0 | -4604 | 51 |
| 2064885 | 34526388 | 16 | 0 | 36 | 0 | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52 | NULL | 6839 | 0 | 0 | -6787 | 52 |
| 2179751 | 35238369 | 136 | 0 | 13 | 0 | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 149 | NULL | 6956 | 0 | 0 | -6807 | 149 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203380573 | SIA "ABI Divi Design" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 051540 | Strazdes pag. | 0.01 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203380573 | SIA "ABI Divi Design" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 040540 | Tīnūžu pag. | 3.70 | 0.80 | 1.52 | 0 |
| 40203380573 | SIA "ABI Divi Design" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 040540 | Tīnūžu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203380573 | SIA "ABI Divi Design" | ir | 28.04.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203380573 | SIA "ABI Divi Design" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Mežmaļi" - 1, Strazdes pag., Talsu nov., LV-3291.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 6 600 EUR, un zaudējumi bija 19 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bestenhaus"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,02 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,02.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -26,80, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 10 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026