SIA "Šarms Pluss" (reģ. Nr. 40203326492) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-06-16. Jaunākais gada pārskats (2023): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 50 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203326492 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-06-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV67ZZZ40203326492 |
| Juridiskā adrese | Rīgas iela 16 - 600, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0 EUR | -50 EUR | 64 EUR | 0 |
| 2022 | 1 962 EUR | 16 EUR | 114 EUR | 0 |
| 2021 | 3 442 EUR | -1 573 EUR | 372 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.05 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2024 | 0.00 | 0.00 | -0.05 | 0 |
| 2022 | 0.48 | 0.00 | 0.48 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 1 962 EUR | 3 442 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 1 962 EUR | 3 442 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 EUR | 0 EUR | -50 EUR | 16 EUR | -1 573 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 0 EUR | 0 EUR | -50 EUR | 16 EUR | -1 573 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 0 EUR | 64 EUR | 64 EUR | 114 EUR | 372 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 0 EUR | 64 EUR | 64 EUR | 114 EUR | 372 EUR |
| Pašu kapitāls | -1 597 EUR | -1 597 EUR | -1 597 EUR | -1 547 EUR | -1 563 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 597 EUR | 1 661 EUR | 1 661 EUR | 1 661 EUR | 1 935 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,04 | 0,04 | 0,07 | 0,19 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,04 | 0,04 | 0,07 | 0,19 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | — | 0,82 % | -45,70 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
— | 0,00 % | -78,13 % | 14,04 % | -422,85 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,00 % | 0,00 % | 3,13 % | -1,03 % | 100,64 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,00 | -1,04 | -1,04 | -1,07 | -1,24 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
— | 0,00 | 0,00 | 17,21 | 9,25 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,00 % | 0,00 % | 3,13 % | -1,03 % | 100,64 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
— | -39,43 | -41,86 | -4,00 | -10,81 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Šarms Pluss" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA HAIRRIGA SUN | 1 820 359 | 62 697 | 3,4 % | 62 | 29 361 | 1 642 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "MELLA.lv" | 1 048 233 | 64 910 | 6,2 % | 21 | 49 916 | 1 210 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MAIJA CENTRS" | 720 463 | 17 451 | 2,4 % | 27 | 26 684 | 985 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MAIJA VALDEMARA" | 694 745 | -18 488 | -2,7 % | 31 | 22 411 | 952 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MK Beauty Bar" | 663 940 | -30 634 | -4,6 % | 16 | 41 496 | 1 381 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ami Hair" | 383 528 | 90 876 | 23,7 % | 6 | 63 921 | 927 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "IS Salons" | 320 300 | -24 161 | -7,5 % | 19 | 16 858 | 676 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "HairRiga" | 308 006 | -29 392 | -9,5 % | 15 | 20 534 | 1 199 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LISS-A" | 303 302 | 55 488 | 18,3 % | 14 | 21 664 | 717 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Wood Religion Store" | 288 675 | -465 | -0,2 % | 13 | 22 206 | 678 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203326492 | LV67ZZZ40203326492 | SIA Šarms Pluss | SIA | Šarms Pluss | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-06-16 | NULL | Valmieras nov., Valmiera, Rīgas iela 16 - 600 | 4201 | 118969438 | 100016647 | 100003807 | 0250000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10781609 | 40203326492 | 2021-02-01 | 2021-06-16 15:51:08 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92809386 | 40203326492 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2021-06-16 | 2021-06-16 15:52:07 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1365576 | 31142497 | 40203326492 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-06-16 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-06-27 17:12:37.017 |
| 1480239 | 32350416 | 40203326492 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-04-26 03:08:13.077 |
| 1854272 | 33341944 | 40203326492 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-04-22 22:01:37.266 |
| 1986530 | 34278675 | 40203326492 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-04-22 23:01:39.25 |
| 2261430 | 35408508 | 40203326492 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-25 17:07:30.298 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1365576 | 31142497 | 3442 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 3442 | 5302 | 141 | 605 | 177 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1573 | 0 | -1573 | NULL | 0 | -1573 |
| 1480239 | 32350416 | 1962 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 1962 | 1698 | 150 | 0 | 98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 16 | 0 | 16 | NULL | 0 | 16 |
| 1854272 | 33341944 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -50 | 0 | -50 | NULL | 0 | -50 |
| 1986530 | 34278675 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 2261430 | 35408508 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1365576 | 31142497 | 372 | 0 | 0 | 0 | 372 | 0 | 0 | 0 | 0 | 372 | NULL | 1935 | 0 | 0 | -1563 | 372 |
| 1480239 | 32350416 | 33 | 0 | 81 | 0 | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 114 | NULL | 1661 | 0 | 0 | -1547 | 114 |
| 1854272 | 33341944 | 33 | 0 | 31 | 0 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64 | NULL | 1661 | 0 | 0 | -1597 | 64 |
| 1986530 | 34278675 | 33 | 0 | 31 | 0 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64 | NULL | 1661 | 0 | 0 | -1597 | 64 |
| 2261430 | 35408508 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 1597 | 0 | 0 | -1597 | 0 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203326492 | SIA Šarms Pluss | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9621 | 054010 | Valmiera | 0.00 | 0.00 | -0.05 | 0 |
| 40203326492 | SIA Šarms Pluss | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 054010 | Valmiera | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203326492 | SIA Šarms Pluss | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 054010 | Valmiera | 0.48 | 0.00 | 0.48 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203326492 | SIA Šarms Pluss | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rīgas iela 16 - 600, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.
2023. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 50 EUR.
2023. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija -39,43, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026