SIA "elAdore" (reģ. Nr. 40203341044) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-08-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 22 408 EUR, peļņa 65 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,24 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203341044 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-08-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV13ZZZ40203341044 |
| Juridiskā adrese | Rūpniecības iela 40 - 79, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 408 EUR | 65 EUR | 2 998 EUR | 1 |
| 2024 | 19 407 EUR | 57 EUR | 2 465 EUR | 1 |
| 2023 | 16 947 EUR | 306 EUR | 1 437 EUR | 1 |
| 2022 | 15 060 EUR | 60 EUR | 4 862 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.96 | 0.0 | 0.95 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.6 | 0.0 | 0.6 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.86 | 0.00 | 0.86 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.98 | 0.00 | 0.98 | 1 |
| 2024 | 2.01 | 0.08 | 1.92 | 1 |
| 2023 | 0.61 | 0.02 | 0.59 | 0 |
| 2022 | 0.73 | 0.02 | 0.71 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 22 408 EUR | 19 407 EUR | 16 947 EUR | 15 060 EUR |
| Bruto peļņa | 1 866 EUR | 645 EUR | 869 EUR | 361 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 65 EUR | 57 EUR | 306 EUR | 60 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 65 EUR | 57 EUR | 306 EUR | 60 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 998 EUR | 2 465 EUR | 1 437 EUR | 4 862 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 998 EUR | 2 465 EUR | 1 437 EUR | 4 862 EUR |
| Pašu kapitāls | 588 EUR | 523 EUR | 466 EUR | 160 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 410 EUR | 1 942 EUR | 971 EUR | 4 702 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,24 | 1,27 | 1,48 | 1,03 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,60 | 0,47 | 1,48 | 0,15 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,29 % | 0,29 % | 1,81 % | 0,40 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,17 % | 2,31 % | 21,29 % | 1,23 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
11,05 % | 10,90 % | 65,67 % | 37,50 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
4,10 | 3,71 | 2,08 | 29,39 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | 1,78 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,47 | 7,87 | 11,79 | 3,10 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
11,05 % | 10,90 % | 65,67 % | 85,63 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,94 | 8,37 | 13,14 | 3,24 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "elAdore" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA HAIRRIGA SUN | 1 820 359 | 62 697 | 3,4 % | 62 | 29 361 | 1 642 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "MELLA.lv" | 1 048 233 | 64 910 | 6,2 % | 21 | 49 916 | 1 210 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MAIJA CENTRS" | 720 463 | 17 451 | 2,4 % | 27 | 26 684 | 985 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MAIJA VALDEMARA" | 694 745 | -18 488 | -2,7 % | 31 | 22 411 | 952 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MK Beauty Bar" | 663 940 | -30 634 | -4,6 % | 16 | 41 496 | 1 381 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ami Hair" | 383 528 | 90 876 | 23,7 % | 6 | 63 921 | 927 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "IS Salons" | 320 300 | -24 161 | -7,5 % | 19 | 16 858 | 676 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "HairRiga" | 308 006 | -29 392 | -9,5 % | 15 | 20 534 | 1 199 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LISS-A" | 303 302 | 55 488 | 18,3 % | 14 | 21 664 | 717 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Wood Religion Store" | 288 675 | -465 | -0,2 % | 13 | 22 206 | 678 (2026 Q3) |
| 180 | SIA "elAdore" (šis uzņēmums) | 22 408 | 65 | 0,3 % | 1 | 22 408 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203341044 | LV13ZZZ40203341044 | SIA "elAdore" | SIA | elAdore | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-08-26 | NULL | Valmieras nov., Valmiera, Rūpniecības iela 40 - 79 | 4201 | 114467955 | 100016647 | 100003807 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10942411 | 40203341044 | 2021-08-19 | 2021-08-26 14:08:41 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92818349 | 40203341044 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2021-08-26 | 2021-08-26 14:02:17 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2251706 | 35394705 | 40203341044 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-21 17:10:15.812 |
| 1758180 | 32540543 | 40203341044 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-08-26 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-05 03:07:10.63 |
| 1923941 | 33560506 | 40203341044 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-04 22:10:03.047 |
| 2074308 | 34554200 | 40203341044 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-12 03:05:05.807 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758180 | 32540543 | 15060 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14699 | 361 | 0 | 0 | 0 | 224 | 0 | 0 | 0 | 0 | 77 | NULL | NULL | 60 | 0 | 60 | NULL | 0 | 60 |
| 1923941 | 33560506 | 16947 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16078 | 869 | 0 | 80 | 0 | 483 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 306 | 0 | 306 | NULL | 0 | 306 |
| 2074308 | 34554200 | 19407 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18762 | 645 | 0 | 323 | 0 | 265 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 57 | 0 | 57 | NULL | 0 | 57 |
| 2251706 | 35394705 | 22408 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20542 | 1866 | 0 | 1801 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 65 | 0 | 65 | NULL | 0 | 65 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758180 | 32540543 | 725 | 0 | 0 | 4137 | 4862 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4862 | NULL | 4702 | 0 | 0 | 160 | 4862 |
| 1923941 | 33560506 | 565 | 0 | 872 | 0 | 1437 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1437 | NULL | 971 | 0 | 0 | 466 | 1437 |
| 2074308 | 34554200 | 621 | 0 | 298 | 1546 | 2465 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2465 | NULL | 1942 | 0 | 0 | 523 | 2465 |
| 2251706 | 35394705 | 1452 | 0 | 0 | 1546 | 2998 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2998 | NULL | 2410 | 0 | 0 | 588 | 2998 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203341044 | SIA "elAdore" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9621 | 054010 | Valmiera | 2.01 | 0.08 | 1.92 | 1 |
| 40203341044 | SIA "elAdore" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9602 | 054010 | Valmiera | 0.61 | 0.02 | 0.59 | 0 |
| 40203341044 | SIA "elAdore" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9602 | 054010 | Valmiera | 0.73 | 0.02 | 0.71 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203341044 | SIA "elAdore" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rūpniecības iela 40 - 79, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 22 408 EUR, un peļņa bija 65 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,24 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,60.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,94, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 010 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 80 EUR un VSAOI 1 920 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026