SIA "DMD" (reģ. Nr. 40203332944) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 17 326 EUR, peļņa 908 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,75 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203332944 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-07-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV75ZZZ40203332944 |
| Juridiskā adrese | "Kārkli", Baldones pag., Ķekavas nov., LV-2125 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 326 EUR | 908 EUR | 15 582 EUR | 1 |
| 2024 | 37 358 EUR | 10 917 EUR | 15 378 EUR | 1 |
| 2023 | 7 212 EUR | 843 EUR | 1 772 EUR | 1 |
| 2022 | 21 843 EUR | -1 118 EUR | 5 133 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.4 | 0.06 | 0.35 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.26 | 0.04 | 0.22 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.93 | 0.14 | 0.78 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.25 | 0.01 | 0.24 | 0 |
| 2024 | 2.15 | 0.70 | 1.45 | 1 |
| 2023 | 1.30 | 0.48 | 0.82 | 1 |
| 2022 | 2.35 | 0.40 | 1.95 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 17 326 EUR | 37 358 EUR | 7 212 EUR | 21 843 EUR |
| Bruto peļņa | 6 442 EUR | 21 135 EUR | 6 014 EUR | 9 684 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 908 EUR | 10 917 EUR | 843 EUR | -1 118 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 908 EUR | 10 917 EUR | 843 EUR | -1 118 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 15 582 EUR | 15 378 EUR | 1 772 EUR | 5 133 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 15 128 EUR | 14 319 EUR | 1 772 EUR | 5 133 EUR |
| Pašu kapitāls | 11 550 EUR | 10 643 EUR | -274 EUR | -1 117 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 032 EUR | 4 735 EUR | 2 046 EUR | 6 250 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,75 | 3,02 | 0,87 | 0,82 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,75 | 3,02 | 0,87 | 0,82 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,24 % | 29,22 % | 11,69 % | -5,12 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
5,83 % | 70,99 % | 47,57 % | -21,78 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
7,86 % | 102,57 % | -307,66 % | 100,09 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,35 | 0,44 | -7,47 | -5,60 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
11,32 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,11 | 2,43 | 4,07 | 4,26 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
8,62 % | 102,57 % | -307,66 % | 100,09 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,65 | 6,61 | 5,24 | 3,15 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "DMD" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 295 | SIA DMD (šis uzņēmums) | 17 326 | 908 | 5,2 % | 0 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203332944 | LV75ZZZ40203332944 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību DMD | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | DMD | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-07-20 | NULL | Ķekavas nov., Baldones pag., "Kārkli" | 2125 | 104778851 | 100016470 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10855449 | 40203332944 | 2021-06-25 | 2021-07-20 12:29:38 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92813359 | 40203332944 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2021-07-20 | 2021-07-20 12:27:03 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1711470 | 32389167 | 40203332944 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-07-20 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-11 21:42:48.132 |
| 1921462 | 33552644 | 40203332944 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-04 04:07:45.2 |
| 2070272 | 34540031 | 40203332944 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-10 05:00:34.487 |
| 2258369 | 35404680 | 40203332944 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-23 17:01:42.957 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1711470 | 32389167 | 21843 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12159 | 9684 | 10802 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1118 | 0 | -1118 | NULL | 0 | -1118 |
| 1921462 | 33552644 | 7212 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1198 | 6014 | 5171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 843 | 0 | 843 | NULL | 0 | 843 |
| 2070272 | 34540031 | 37358 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16223 | 21135 | 10067 | 0 | 0 | 151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10917 | 0 | 10917 | NULL | 0 | 10917 |
| 2258369 | 35404680 | 17326 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10884 | 6442 | 4841 | 0 | 0 | 605 | 0 | 0 | 0 | 0 | 88 | NULL | NULL | 908 | 0 | 908 | NULL | 0 | 908 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1711470 | 32389167 | 1378 | 0 | 3755 | 0 | 5133 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5133 | NULL | 6250 | 0 | 0 | -1117 | 5133 |
| 1921462 | 33552644 | 0 | 0 | 1772 | 0 | 1772 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1772 | NULL | 2046 | 0 | 0 | -274 | 1772 |
| 2070272 | 34540031 | 78 | 0 | 14241 | 0 | 14319 | 0 | 1059 | 0 | 1059 | 15378 | NULL | 4735 | 0 | 0 | 10643 | 15378 |
| 2258369 | 35404680 | 1406 | 0 | 13722 | 0 | 15128 | 0 | 454 | 0 | 454 | 15582 | NULL | 4032 | 0 | 0 | 11550 | 15582 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203332944 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību DMD | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 034400 | Baldones pag. | 2.15 | 0.70 | 1.45 | 1 |
| 40203332944 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību DMD | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 034400 | Baldones pag. | 1.30 | 0.48 | 0.82 | 1 |
| 40203332944 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību DMD | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 034400 | Baldones pag. | 2.35 | 0.40 | 1.95 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203332944 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību DMD | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Kārkli", Baldones pag., Ķekavas nov., LV-2125.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 17 326 EUR, un peļņa bija 908 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,75 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,75.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,65, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 150 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 700 EUR un VSAOI 1 450 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026