Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "MAmmBA"

SIA "MAmmBA" (reģ. Nr. 40203562940) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-05-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 17 219 EUR, zaudējumi 31 473 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,39 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana

Reģistrācijas Nr.40203562940
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-05-20
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV26ZZZ40203562940
Juridiskā adrese "Dzeņi", Bērzaine, Bērzaines pag., Valmieras nov., LV-4208

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 17 219 EUR -31 473 EUR 92 082 EUR 1
2024 2 329 EUR -4 478 EUR 8 538 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 1
2026. gada 2. ceturksnis -0.03 0.0 0.0 1
2026. gada 1. ceturksnis -0.13 0.00 0.00 1
2025. gada 4. ceturksnis 3.02 0.82 1.74 1
2024 -0.18 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis — —
2026. gada 2. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis — —
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 — —

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 17 219 EUR 2 329 EUR
Bruto peļņa -22 618 EUR 1 991 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -31 473 EUR -4 478 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -31 473 EUR -4 478 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 92 082 EUR 8 538 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 9 063 EUR 8 493 EUR
Pašu kapitāls -24 951 EUR 6 522 EUR
Īstermiņa saistības 23 471 EUR 2 016 EUR
Ilgtermiņa saistības 93 562 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Valsts atbalsts (de minimis)135 903 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 35 903 €

  • 35 903 € 2024-12-27
    AS "Attīstības finanšu institūcija Altum": Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.)

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-12-27 – 2024-12-27 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,39 4,21
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,01 4,21
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-182,78 % -192,27 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-34,18 % -52,45 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
126,14 % -68,66 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-4,69 0,31
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
-11,43 —
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,19 0,27
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-42,18 % -68,66 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-1,22 1,19

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "MAmmBA" ir kā jaunietis uzņēmumu pasaulē un vēl tikai uzsāk savu attīstību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 1623)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 479 uzņēmumi 296. vieta pēc apgrozījuma 448. vieta pēc peļņas Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Lugarde"10 990 143150 1481,4 %88124 8882 031 (2026 Q3)
2SIA "FRAVIA"8 341 705733 7688,8 %77108 3341 043 (2026 Q3)
3SIA "LĪVAS GRUPA"7 978 9741 156 79014,5 %62128 6931 471 (2026 Q3)
4AS "ARBO Windows"7 244 158274 3583,8 %10171 7241 857 (2026 Q3)
5SIA "ARX WOOD"7 008 283989 01314,1 %17412 2521 023 (2026 Q3)
6SIA LV Elements6 942 930299 7254,3 %55126 2351 745 (2026 Q3)
7SIA "STAĻI"6 449 805-204 780-3,2 %10561 4271 708 (2026 Q3)
8Auroom Saunas SIA6 191 7991 163 85118,8 %50123 8361 893 (2026 Q3)
9SIA "Nordic Building Systems"5 049 59322 7120,4 %39129 4771 841 (2026 Q3)
10MYCABIN SIA5 044 91574 7991,5 %5788 5072 292 (2026 Q3)
296SIA "MAmmBA" (šis uzņēmums)17 219-31 473-182,8 %117 219—
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-02). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "MAmmBA"
1623 Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203562940 LV26ZZZ40203562940 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAmmBA" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību MAmmBA NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-05-20 NULL Valmieras nov., Bērzaines pag., Bērzaine, "Dzeņi" 4208 104595041 100016647 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12896704 40203562940 2024-05-07 2024-05-20 11:58:43

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
40203562940 2024-12-27 35903.3 AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) 385a5b91

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92929729 40203562940 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 11000 EUR 2024-05-20 2024-05-20 12:00:09

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1956167 34061468 40203562940 DokGPv1 UGP 2024 2024-05-20 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-02-03 19:02:54.259
2189631 35262157 40203562940 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-04-11 22:00:06.586

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1956167 34061468 2329 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 338 1991 2800 3081 0 588 0 0 0 0 0 NULL NULL -4478 0 -4478 NULL 0 -4478
2189631 35262157 17219 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 39837 -22618 132 3435 0 2755 0 0 0 0 2533 NULL NULL -31473 0 -31473 NULL 0 -31473

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1956167 34061468 7803 0 690 0 8493 0 0 45 45 8538 NULL 2016 0 0 6522 8538
2189631 35262157 86 0 147 8830 9063 0 82984 35 83019 92082 NULL 23471 93562 0 -24951 92082

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203562940 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAmmBA" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1623 054400 Bērzaines pag. -0.18 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203562940 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAmmBA" ir 29.05.2024 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203562940 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAmmBA" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "MAmmBA" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Dzeņi", Bērzaine, Bērzaines pag., Valmieras nov., LV-4208.

Kāds bija SIA "MAmmBA" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 17 219 EUR, un zaudējumi bija 31 473 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "MAmmBA" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "MAmmBA" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,39 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,01.

Kāds ir SIA "MAmmBA" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -1,22, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "MAmmBA" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "MAmmBA" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "MAmmBA" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana — Valmieras novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 296. no 479

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026