SIA "Windows Latvia" (reģ. Nr. 40203340797) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-08-25. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 21 830 EUR, peļņa 4 225 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,89 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203340797 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-08-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV86ZZZ40203340797 |
| Juridiskā adrese | Draudzības iela 6 - 30, Kalnciems, Kalnciema pag., Jelgavas nov., LV-3016 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 830 EUR | 4 225 EUR | 15 994 EUR | 1 |
| 2024 | 13 500 EUR | -199 EUR | 9 771 EUR | 0 |
| 2023 | 179 773 EUR | -1 958 EUR | 10 626 EUR | 4 |
| 2022 | 362 744 EUR | 5 426 EUR | 11 229 EUR | 7 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 6.0 | 0.92 | 2.97 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.03 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.40 | 0.19 | 0.21 | 0 |
| 2024 | 1.86 | 0.55 | 1.27 | 0 |
| 2023 | 2.72 | 3.99 | 6.49 | 3 |
| 2022 | 21.46 | 4.02 | 17.41 | 6 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | 528.83 | ~ 473.30 |
| 2022 | 709.32 | ~ 556.94 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 21 830 EUR | 13 500 EUR | 179 773 EUR | 362 744 EUR |
| Bruto peļņa | 3 430 EUR | 526 EUR | 10 078 EUR | 7 379 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4 225 EUR | -199 EUR | -1 958 EUR | 5 426 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 4 225 EUR | -199 EUR | -1 958 EUR | 5 426 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 15 994 EUR | 9 771 EUR | 10 626 EUR | 11 229 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 15 994 EUR | 9 420 EUR | 9 383 EUR | 10 424 EUR |
| Pašu kapitāls | 10 463 EUR | 6 239 EUR | 6 438 EUR | 8 396 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 531 EUR | 3 532 EUR | 4 188 EUR | 2 833 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,89 | 2,67 | 2,24 | 3,68 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,89 | 2,67 | 2,24 | 3,68 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
19,35 % | -1,47 % | -1,09 % | 1,50 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
26,42 % | -2,04 % | -18,43 % | 48,32 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
40,38 % | -3,19 % | -30,41 % | 64,63 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,53 | 0,57 | 0,65 | 0,34 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,36 | 1,38 | 16,92 | 32,30 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
40,38 % | -3,19 % | -30,41 % | 64,63 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,00 | 3,03 | 17,82 | 36,10 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Windows Latvia" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 1717 | SIA "Windows Latvia" (šis uzņēmums) | 21 830 | 4 225 | 19,4 % | 1 | 21 830 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203340797 | LV86ZZZ40203340797 | SIA "Windows Latvia" | SIA | Windows Latvia | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-08-25 | NULL | Jelgavas nov., Kalnciema pag., Kalnciems, Draudzības iela 6 - 30 | 3016 | 110633771 | 100016534 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10940180 | 40203340797 | 2021-08-08 | 2021-08-25 16:46:32 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203340797 | 2025-02-25 | SIA "Woodworker professionals" |
| 40203340797 | 2023-03-22 | SIA "Klabab" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92849895 | 40203340797 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2970 | EUR | 2022-04-08 | 2022-04-08 14:37:45 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2344973 | 35556438 | 40203340797 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-29 17:00:34.896 |
| 1909257 | 33525507 | 40203340797 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-06-01 06:00:13.661 |
| 1767810 | 32637099 | 40203340797 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-08-25 | 2022-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2023-07-17 22:00:09.071 |
| 2034445 | 34438895 | 40203340797 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-26 23:01:53.817 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1767810 | 32637099 | 362744 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 355365 | 7379 | 0 | 1914 | 0 | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5426 | 0 | 5426 | NULL | 0 | 5426 |
| 1909257 | 33525507 | 179773 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 169695 | 10078 | 4812 | 10336 | 3202 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1958 | 0 | -1958 | NULL | 0 | -1958 |
| 2034445 | 34438895 | 13500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12974 | 526 | 0 | 696 | 0 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -199 | 0 | -199 | NULL | 0 | -199 |
| 2344973 | 35556438 | 21830 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18400 | 3430 | 0 | 624 | 1510 | 100 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4225 | 0 | 4225 | NULL | 0 | 4225 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1767810 | 32637099 | 4927 | 0 | 5497 | 0 | 10424 | 0 | 805 | 0 | 805 | 11229 | NULL | 2833 | 0 | 0 | 8396 | 11229 |
| 1909257 | 33525507 | 3218 | 0 | 6165 | 0 | 9383 | 0 | 1243 | 0 | 1243 | 10626 | NULL | 4188 | 0 | 0 | 6438 | 10626 |
| 2034445 | 34438895 | 2999 | 0 | 6421 | 0 | 9420 | 0 | 351 | 0 | 351 | 9771 | NULL | 3532 | 0 | 0 | 6239 | 9771 |
| 2344973 | 35556438 | 3067 | 0 | 12927 | 0 | 15994 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15994 | NULL | 5531 | 0 | 0 | 10463 | 15994 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203340797 | SIA "Windows Latvia" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 030440 | Kalnciema pag. | 1.86 | 0.55 | 1.27 | 0 |
| 40203340797 | SIA "Windows Latvia" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 030440 | Kalnciema pag. | 2.72 | 3.99 | 6.49 | 3 |
| 40203340797 | SIA "Windows Latvia" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 030440 | Kalnciema pag. | 21.46 | 4.02 | 17.41 | 6 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203340797 | SIA "Windows Latvia" | ir | 25.05.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203340797 | SIA "Windows Latvia" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Draudzības iela 6 - 30, Kalnciems, Kalnciema pag., Jelgavas nov., LV-3016.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 21 830 EUR, un peļņa bija 4 225 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Woodworker professionals"", "SIA "Klabab"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,89 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,89.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,00, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 860 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 550 EUR un VSAOI 1 270 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Jelgavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026