SIA "RSSA & Visual Design" (reģ. Nr. 40203349809) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-09-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 16 565 EUR, peļņa 2 438 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 329,89 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Grafiskā dizaina un vizuālās komunikācijas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203349809 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-09-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV38ZZZ40203349809 |
| Juridiskā adrese | Celtnieku iela 2 - 26, Saldus, Saldus nov., LV-3801 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 565 EUR | 2 438 EUR | 10 471 EUR | 0 |
| 2024 | 17 143 EUR | 8 341 EUR | 14 257 EUR | 0 |
| 2023 | 8 590 EUR | 5 368 EUR | 5 761 EUR | 0 |
| 2022 | 400 EUR | 347 EUR | 357 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -50 EUR | 10 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.66 | 0.3 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.03 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.13 | 0.13 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.70 | 0.65 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.83 | 0.78 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 16 565 EUR | 17 143 EUR | 8 590 EUR | 400 EUR | 0 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 951 EUR | 8 391 EUR | 5 418 EUR | 397 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 1 513 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 438 EUR | 8 341 EUR | 5 368 EUR | 347 EUR | -50 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 10 471 EUR | 14 257 EUR | 5 761 EUR | 357 EUR | 10 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 938 EUR | 10 277 EUR | 2 425 EUR | 357 EUR | 10 EUR |
| Pašu kapitāls | 10 453 EUR | 14 015 EUR | 5 674 EUR | 307 EUR | -40 EUR |
| Īstermiņa saistības | 18 EUR | 242 EUR | 87 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
329,89 | 42,47 | 27,87 | 7,14 | 0,20 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
329,89 | 42,47 | 27,87 | 7,14 | 0,20 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
14,72 % | 48,66 % | 62,49 % | 86,75 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
23,28 % | 58,50 % | 93,18 % | 97,20 % | -500,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
23,32 % | 59,51 % | 94,61 % | 113,03 % | 125,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,02 | 0,02 | 0,16 | -1,25 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,58 | 1,20 | 1,49 | 1,12 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
37,80 % | 59,87 % | 95,49 % | 129,32 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
247,91 | 28,69 | 32,93 | 8,50 | -6,59 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RSSA & Visual Design" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "HK LATVIA" | 882 050 | 136 493 | 15,5 % | 11 | 80 186 | 2 180 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "AJ LATVIA" | 448 651 | 11 120 | 2,5 % | 2 | 224 326 | *** |
| 3 | SIA "Aģentūra Raugs" | 446 923 | 61 425 | 13,7 % | 5 | 89 385 | 1 615 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "SBAD" | 358 296 | 82 834 | 23,1 % | 4 | 89 574 | 1 809 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "HRBI" | 282 025 | 59 282 | 21,0 % | 1 | 282 025 | *** |
| 6 | "Hyperreal Studios" SIA | 281 616 | 42 184 | 15,0 % | 2 | 140 808 | *** |
| 7 | SIA MIMOZA DEKO | 208 627 | 67 528 | 32,4 % | 1 | 208 627 | *** |
| 8 | SIA "KID Design" | 193 875 | -96 143 | -49,6 % | 5 | 38 775 | 2 171 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SNE DESIGN" | 192 795 | 61 324 | 31,8 % | 2 | 96 398 | *** |
| 10 | SIA "Draft Creative" | 168 259 | 42 008 | 25,0 % | 1 | 168 259 | *** |
| 58 | SIA "RSSA & Visual Design" (šis uzņēmums) | 16 565 | 2 438 | 14,7 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203349809 | LV38ZZZ40203349809 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RSSA & Visual Design" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | RSSA & Visual Design | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-09-29 | NULL | Saldus nov., Saldus, Celtnieku iela 2 - 26 | 3801 | 114666260 | 100016663 | 100003614 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11022046 | 40203349809 | 2021-09-09 | 2021-09-29 18:04:43 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92823976 | 40203349809 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2021-09-29 | 2021-09-29 18:06:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1922888 | 33558356 | 40203349809 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-09-29 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-06-04 19:05:04.341 |
| 2014909 | 34371311 | 40203349809 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-13 03:01:59.398 |
| 1756766 | 32537713 | 40203349809 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-06-04 19:09:34.53 |
| 1924609 | 33564521 | 40203349809 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-06-05 20:04:35.409 |
| 2335688 | 35499137 | 40203349809 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-06-02 22:03:37.795 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1756766 | 32537713 | 400 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 397 | 50 | 347 | NULL | 0 | 347 |
| 1922888 | 33558356 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
| 1924609 | 33564521 | 8590 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3172 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5418 | 50 | 5368 | NULL | 0 | 5368 |
| 2014909 | 34371311 | 17143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8752 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8391 | 50 | 8341 | NULL | 0 | 8341 |
| 2335688 | 35499137 | 16565 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12614 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3951 | 1513 | 2438 | NULL | 0 | 2438 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1756766 | 32537713 | 87 | 0 | 270 | 0 | 357 | 0 | 0 | 0 | 0 | 357 | NULL | 50 | 0 | 0 | 307 | 357 |
| 1922888 | 33558356 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | 50 | 0 | 0 | -40 | 10 |
| 1924609 | 33564521 | 2386 | 0 | 39 | 0 | 2425 | 0 | 3336 | 0 | 3336 | 5761 | NULL | 87 | 0 | 0 | 5674 | 5761 |
| 2014909 | 34371311 | 10256 | 0 | 21 | 0 | 10277 | 0 | 3980 | 0 | 3980 | 14257 | NULL | 242 | 0 | 0 | 14015 | 14257 |
| 2335688 | 35499137 | 5932 | 0 | 6 | 0 | 5938 | 0 | 4533 | 0 | 4533 | 10471 | NULL | 18 | 0 | 0 | 10453 | 10471 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203349809 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RSSA & Visual Design" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7412 | 046210 | Saldus | 0.70 | 0.65 | 0.00 | 0 |
| 40203349809 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RSSA & Visual Design" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7410 | 046210 | Saldus | 0.83 | 0.78 | 0.00 | 0 |
| 40203349809 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RSSA & Visual Design" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7410 | 046210 | Saldus | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203349809 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RSSA & Visual Design" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Celtnieku iela 2 - 26, Saldus, Saldus nov., LV-3801.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 16 565 EUR, un peļņa bija 2 438 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 329,89 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 329,89.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 247,91, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 700 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 650 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Grafiskā dizaina un vizuālās komunikācijas pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Grafiskā dizaina un vizuālās komunikācijas pakalpojumi · Saldus novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026