SIA "Vieglatlētikas klubs DecaFit" (reģ. Nr. 40203365146) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-12-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 27 786 EUR, peļņa 1 184 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,78 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sporta klubu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203365146 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-12-07 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV32ZZZ40203365146 |
| Juridiskā adrese | Brīvības iela 1 - 9, Varakļāni, Madonas nov., LV-4838 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27 786 EUR | 1 184 EUR | 1 508 EUR | 2 |
| 2024 | 20 232 EUR | -1 256 EUR | 182 EUR | 2 |
| 2023 | 17 563 EUR | 899 EUR | 2 290 EUR | 2 |
| 2022 | 10 960 EUR | -1 261 EUR | 58 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.14 | 0.05 | 1.09 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.14 | 0.08 | 1.07 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.68 | 0.11 | 1.57 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.63 | 0.12 | 1.51 | 2 |
| 2024 | 6.59 | 0.95 | 5.62 | 2 |
| 2023 | 4.85 | 0.60 | 4.24 | 2 |
| 2022 | 3.07 | 0.16 | 2.91 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 27 786 EUR | 20 232 EUR | 17 563 EUR | 10 960 EUR |
| Bruto peļņa | 27 786 EUR | 20 232 EUR | 17 563 EUR | 10 960 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 184 EUR | -1 256 EUR | 899 EUR | -1 261 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 184 EUR | -1 256 EUR | 899 EUR | -1 261 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 508 EUR | 182 EUR | 2 290 EUR | 58 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 508 EUR | 182 EUR | 2 290 EUR | 58 EUR |
| Pašu kapitāls | -414 EUR | -1 598 EUR | -342 EUR | -1 241 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 922 EUR | 1 780 EUR | 2 632 EUR | 1 299 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,78 | 0,10 | 0,87 | 0,04 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,78 | 0,10 | 0,87 | 0,04 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
4,26 % | -6,21 % | 5,12 % | -11,51 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
78,51 % | -690,11 % | 39,26 % | -2 174,14 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-285,99 % | 78,60 % | -262,87 % | 101,61 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-4,64 | -1,11 | -7,70 | -1,05 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
18,43 | 111,16 | 7,67 | 188,97 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-285,99 % | 78,60 % | -262,87 % | 101,61 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
20,31 | 75,39 | 8,59 | 87,17 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Vieglatlētikas klubs DecaFit" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA My Fitness | 17 077 859 | 3 131 620 | 18,3 % | 247 | 69 141 | 1 120 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Olimpiskā vienība" | 6 907 080 | 26 558 | 0,4 % | 163 | 42 375 | 1 462 (2026 Q3) |
| 3 | Gym Latvija SIA | 3 803 578 | 589 016 | 15,5 % | 5 | 760 716 | 3 356 (2026 Q3) |
| 4 | FK Auda SIA | 2 955 109 | 120 571 | 4,1 % | 45 | 65 669 | 2 501 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Valmiera FC" | 1 692 591 | -808 337 | -47,8 % | 15 | 112 839 | 2 344 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Tenisa klubs ENRI" | 998 156 | -75 600 | -7,6 % | 23 | 43 398 | 857 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Apartments Group" | 937 858 | -53 310 | -5,7 % | 21 | 44 660 | 462 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Padel" | 929 027 | 379 007 | 40,8 % | 6 | 154 838 | 1 450 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Beach Box" | 800 718 | 23 270 | 2,9 % | 7 | 114 388 | 450 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BOWLING.LV" | 649 528 | 9 763 | 1,5 % | 17 | 38 208 | 1 056 (2026 Q3) |
| 84 | SIA "Vieglatlētikas klubs DecaFit" (šis uzņēmums) | 27 786 | 1 184 | 4,3 % | 2 | 13 893 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203365146 | LV32ZZZ40203365146 | SIA "Vieglatlētikas klubs DecaFit" | SIA | Vieglatlētikas klubs DecaFit | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-12-07 | NULL | Madonas nov., Varakļāni, Brīvības iela 1 - 9 | 4838 | 114174481 | 100016671 | 100003462 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11172104 | 40203365146 | 2021-11-11 | 2021-12-07 13:09:19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92833326 | 40203365146 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 20 | EUR | 2021-12-07 | 2021-12-07 13:10:48 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1717423 | 32422129 | 40203365146 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-17 03:26:13.773 |
| 1901033 | 33503698 | 40203365146 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-30 06:05:51.179 |
| 1965442 | 34138262 | 40203365146 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-03-03 23:00:15.984 |
| 2132252 | 35143616 | 40203365146 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-03-07 17:00:16.785 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1717423 | 32422129 | 10960 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 10960 | 11623 | 598 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1261 | 0 | -1261 | NULL | 0 | -1261 |
| 1901033 | 33503698 | 17563 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 17563 | 16033 | 631 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 899 | 0 | 899 | NULL | 0 | 899 |
| 1965442 | 34138262 | 20232 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 20232 | 20924 | 564 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1256 | 0 | -1256 | NULL | 0 | -1256 |
| 2132252 | 35143616 | 27786 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 27786 | 26073 | 529 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1184 | 0 | 1184 | NULL | 0 | 1184 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1717423 | 32422129 | 58 | 0 | 0 | 0 | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58 | NULL | 1299 | 0 | 0 | -1241 | 58 |
| 1901033 | 33503698 | 416 | 0 | 1874 | 0 | 2290 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2290 | NULL | 2632 | 0 | 0 | -342 | 2290 |
| 1965442 | 34138262 | 182 | 0 | 0 | 0 | 182 | 0 | 0 | 0 | 0 | 182 | NULL | 1780 | 0 | 0 | -1598 | 182 |
| 2132252 | 35143616 | 1508 | 0 | 0 | 0 | 1508 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1508 | NULL | 1922 | 0 | 0 | -414 | 1508 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203365146 | SIA "Vieglatlētikas klubs DecaFit" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9312 | 038231 | Varakļāni | 6.59 | 0.95 | 5.62 | 2 |
| 40203365146 | SIA "Vieglatlētikas klubs DecaFit" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9312 | 055200 | Varakļāni | 4.85 | 0.60 | 4.24 | 2 |
| 40203365146 | SIA "Vieglatlētikas klubs DecaFit" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9312 | 055200 | Varakļāni | 3.07 | 0.16 | 2.91 | 2 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203365146 | SIA "Vieglatlētikas klubs DecaFit" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Brīvības iela 1 - 9, Varakļāni, Madonas nov., LV-4838.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 27 786 EUR, un peļņa bija 1 184 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,78 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,78.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 20,31, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 590 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 950 EUR un VSAOI 5 620 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sporta klubu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sporta klubu darbība · Madonas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026