SIA "FFM" (reģ. Nr. 45403049005) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-12-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 8 382 EUR, peļņa 9 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,87 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sporta klubu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 45403049005 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-12-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV90ZZZ45403049005 |
| Juridiskā adrese | Gaujas iela 24 - 48, Madona, Madonas nov., LV-4801 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 382 EUR | 9 EUR | 2 091 EUR | 0 |
| 2024 | 5 561 EUR | 1 270 EUR | 1 254 EUR | 0 |
| 2023 | 3 464 EUR | 482 EUR | 1 833 EUR | 0 |
| 2022 | 2 343 EUR | 108 EUR | 1 891 EUR | 0 |
| 2021 | 2 200 EUR | -496 EUR | 1 777 EUR | 0 |
| 2020 | 3 195 EUR | 47 EUR | 2 107 EUR | 0 |
| 2019 | 3 717 EUR | -499 EUR | 3 443 EUR | 0 |
| 2018 | 3 040 EUR | -1 093 EUR | 4 447 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.41 | 0.06 | 0.29 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.05 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2024 | 0.36 | 0.05 | 0.26 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 8 382 EUR | 5 561 EUR | 3 464 EUR | 2 343 EUR | 2 200 EUR |
| Bruto peļņa | 207 EUR | 1 569 EUR | 842 EUR | 480 EUR | 159 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 9 EUR | 1 270 EUR | 532 EUR | 158 EUR | -446 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 9 EUR | 1 270 EUR | 482 EUR | 108 EUR | -496 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 091 EUR | 1 254 EUR | 1 833 EUR | 1 891 EUR | 1 777 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 881 EUR | 1 254 EUR | 1 833 EUR | 1 891 EUR | 1 750 EUR |
| Pašu kapitāls | -71 EUR | -81 EUR | -1 351 EUR | -1 833 EUR | -1 941 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 162 EUR | 35 EUR | 184 EUR | 224 EUR | 218 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 1 300 EUR | 3 000 EUR | 3 500 EUR | 3 500 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-12-03 – 2026-09-18 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,87 | 35,83 | 9,96 | 8,44 | 8,03 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,39 | 10,57 | 4,34 | 4,20 | 4,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,11 % | 22,84 % | 13,91 % | 4,61 % | -22,55 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,43 % | 101,28 % | 26,30 % | 5,71 % | -27,91 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-12,68 % | -1 567,90 % | -35,68 % | -5,89 % | 25,55 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-30,45 | -16,48 | -2,36 | -2,03 | -1,92 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | 27,33 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,01 | 4,43 | 1,89 | 1,24 | 1,24 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-12,68 % | 104,18 % | 32,26 % | 9,84 % | -28,61 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,88 | 8,19 | 2,63 | 1,11 | -0,07 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "FFM" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA My Fitness | 17 077 859 | 3 131 620 | 18,3 % | 247 | 69 141 | 1 120 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Olimpiskā vienība" | 6 907 080 | 26 558 | 0,4 % | 163 | 42 375 | 1 462 (2026 Q3) |
| 3 | Gym Latvija SIA | 3 803 578 | 589 016 | 15,5 % | 5 | 760 716 | 3 356 (2026 Q3) |
| 4 | FK Auda SIA | 2 955 109 | 120 571 | 4,1 % | 45 | 65 669 | 2 501 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Valmiera FC" | 1 692 591 | -808 337 | -47,8 % | 15 | 112 839 | 2 344 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Tenisa klubs ENRI" | 998 156 | -75 600 | -7,6 % | 23 | 43 398 | 857 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Apartments Group" | 937 858 | -53 310 | -5,7 % | 21 | 44 660 | 462 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Padel" | 929 027 | 379 007 | 40,8 % | 6 | 154 838 | 1 450 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Beach Box" | 800 718 | 23 270 | 2,9 % | 7 | 114 388 | 450 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BOWLING.LV" | 649 528 | 9 763 | 1,5 % | 17 | 38 208 | 1 056 (2026 Q3) |
| 109 | SIA "FFM" (šis uzņēmums) | 8 382 | 9 | 0,1 % | 0 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403049005 | LV90ZZZ45403049005 | SIA "FFM" | SIA | FFM | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-12-06 | NULL | Madonas nov., Madona, Gaujas iela 24 - 48 | 4801 | 114174127 | 100016003 | 100003438 | 0700201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7048077 | 45403049005 | 2017-11-27 | 2017-12-01 14:33:09 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403049005 | 2026-09-18 | 2000 | Madonas novada pašvaldība | Biznesa ideju konkurss "Madona var labāk!" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | a2bccac0 |
| 45403049005 | 2025-12-03 | 300 | Madonas novada pašvaldība | Biznesa ideju konkurss "Madona var labāk!" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b6637f4c |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92615348 | 45403049005 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2017-12-06 | 2017-12-06 11:09:07 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 961281 | 21548528 | 45403049005 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2017-12-06 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-14 08:12:18.416 |
| 1340689 | 30880834 | 45403049005 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-04-29 11:11:01.275 |
| 1790504 | 33072842 | 45403049005 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-02-08 19:06:04.581 |
| 1973173 | 34198615 | 45403049005 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-03-26 03:00:56.032 |
| 2160630 | 35210996 | 45403049005 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-03-27 18:00:48.661 |
| 1016449 | 22784498 | 45403049005 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-17 10:33:48.859 |
| 1212377 | 29206469 | 45403049005 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-04-30 09:01:23.819 |
| 1450429 | 32155355 | 45403049005 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-03-02 19:04:40.592 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1016449 | 22784498 | 3717 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3367 | 350 | 714 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -449 | 50 | -499 | NULL | 0 | -499 |
| 1212377 | 29206469 | 3195 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2452 | 743 | 564 | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 97 | 50 | 47 | NULL | 0 | 47 |
| 1340689 | 30880834 | 2200 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2041 | 159 | 529 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -446 | 50 | -496 | NULL | 0 | -496 |
| 1450429 | 32155355 | 2343 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1863 | 480 | 230 | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | NULL | NULL | 158 | 50 | 108 | NULL | 0 | 108 |
| 1790504 | 33072842 | 3464 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2622 | 842 | 209 | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 532 | 50 | 482 | NULL | 0 | 482 |
| 1973173 | 34198615 | 5561 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3992 | 1569 | 131 | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1270 | 0 | 1270 | NULL | 0 | 1270 |
| 2160630 | 35210996 | 8382 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8175 | 207 | 58 | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9 | 0 | 9 | NULL | 0 | 9 |
| 961281 | 21548528 | 3040 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2263 | 777 | 1574 | 150 | 0 | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1043 | 50 | -1093 | NULL | 0 | -1093 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1016449 | 22784498 | 231 | 0 | 75 | 2460 | 2766 | 0 | 0 | 677 | 677 | 3443 | NULL | 55 | 4880 | 0 | -1492 | 3443 |
| 1212377 | 29206469 | 407 | 0 | 49 | 1299 | 1755 | 0 | 0 | 352 | 352 | 2107 | NULL | 52 | 3500 | 0 | -1445 | 2107 |
| 1340689 | 30880834 | 836 | 0 | 37 | 877 | 1750 | 0 | 0 | 27 | 27 | 1777 | NULL | 218 | 3500 | 0 | -1941 | 1777 |
| 1450429 | 32155355 | 910 | 0 | 31 | 950 | 1891 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1891 | NULL | 224 | 3500 | 0 | -1833 | 1891 |
| 1790504 | 33072842 | 724 | 0 | 75 | 1034 | 1833 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1833 | NULL | 184 | 3000 | 0 | -1351 | 1833 |
| 1973173 | 34198615 | 287 | 0 | 83 | 884 | 1254 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1254 | NULL | 35 | 1300 | 0 | -81 | 1254 |
| 2160630 | 35210996 | 645 | 0 | 204 | 1032 | 1881 | 0 | 210 | 0 | 210 | 2091 | NULL | 2162 | 0 | 0 | -71 | 2091 |
| 961281 | 21548528 | 65 | 0 | 63 | 3317 | 3445 | 0 | 0 | 1002 | 1002 | 4447 | NULL | 70 | 5370 | 0 | -993 | 4447 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403049005 | SIA "FFM" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9312 | 038220 | Madona | 0.36 | 0.05 | 0.26 | 0 |
| 45403049005 | SIA "FFM" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4729 | 038220 | Madona | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 45403049005 | SIA "FFM" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4729 | 038220 | Madona | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403049005 | SIA "FFM" | ir | 10.07.2025 | nav | ir |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 45403049005 | SIA "FFM" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Gaujas iela 24 - 48, Madona, Madonas nov., LV-4801.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 8 382 EUR, un peļņa bija 9 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,87 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,39.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,88, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 360 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 50 EUR un VSAOI 260 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sporta klubu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sporta klubu darbība · Madonas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026