SIA "MLK" (reģ. Nr. 40203367895) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-12-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 3 168 069 EUR, peļņa 117 176 EUR, darbinieku skaits: 33. Kopējais likviditātes koeficients: 1,12 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203367895 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-12-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV14ZZZ40203367895 |
| Juridiskā adrese | Saules iela 63B, Madona, Madonas nov., LV-4801 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 168 069 EUR | 117 176 EUR | 1 555 015 EUR | 33 |
| 2024 | 204 767 EUR | 51 566 EUR | 1 318 502 EUR | 1 |
| 2023 | 43 694 EUR | 59 247 EUR | 814 367 EUR | 1 |
| 2022 | 28 120 EUR | 3 591 EUR | 539 091 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 60.28 | 36.64 | 84.38 | 42 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 90.31 | 46.03 | 101.36 | 40 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 35.10 | 38.97 | 88.52 | 42 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 68.98 | 30.69 | 71.64 | 36 |
| 2024 | -21.83 | 0.47 | 0.68 | 0 |
| 2023 | -5.72 | 0.25 | 0.40 | 0 |
| 2022 | -46.74 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 964.45 | ~ 1 450.10 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 477.75 | ~ 1 792.36 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 060.84 | ~ 1 514.37 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 945.83 | ~ 1 427.48 |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 168 069 EUR | 204 767 EUR | 43 694 EUR | 28 120 EUR |
| Bruto peļņa | — | — | 29 761 EUR | — |
| Personāla izmaksas | 1 045 370 EUR | 1 731 EUR | — | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 120 275 EUR | 51 566 EUR | 59 297 EUR | 3 591 EUR |
| UIN nodoklis | 3 099 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 117 176 EUR | 51 566 EUR | 59 247 EUR | 3 591 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 555 015 EUR | 1 318 502 EUR | 814 367 EUR | 539 091 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 718 851 EUR | 487 439 EUR | 60 786 EUR | 21 576 EUR |
| Pašu kapitāls | 912 580 EUR | 815 404 EUR | 812 838 EUR | 503 591 EUR |
| Īstermiņa saistības | 642 435 EUR | 449 452 EUR | 1 529 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 53 646 EUR | 0 EUR | 35 500 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-10-22 – 2026-09-15 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,12 | 1,08 | 39,76 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,48 | 0,13 | 39,76 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,70 % | 25,18 % | 135,60 % | 12,77 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
7,54 % | 3,91 % | 7,28 % | 0,67 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
12,84 % | 6,32 % | 7,29 % | 0,71 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,70 | 0,62 | 0,00 | 0,07 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
24,19 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,04 | 0,16 | 0,05 | 0,05 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
13,75 % | 5,93 % | 7,30 % | 0,67 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,41 | 1,50 | 224,46 | 6,85 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MLK" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 16 | SIA "MLK" (šis uzņēmums) | 3 168 069 | 117 176 | 3,7 % | 42 | 75 430 | 1 964 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203367895 | LV14ZZZ40203367895 | SIA "MLK" | SIA | MLK | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-12-17 | NULL | Madonas nov., Madona, Saules iela 63B | 4801 | 105786934 | 100016671 | 100003438 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11198357 | 40203367895 | 2021-12-14 | 2021-12-17 13:42:57 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203367895 | 2026-09-15 | 24914.29 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 593f4ceb |
| 40203367895 | 2026-03-11 | 41589.29 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | c45744ef |
| 40203367895 | 2025-12-10 | 15000 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 1.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fd3b7ba6 |
| 40203367895 | 2025-10-22 | 5000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 7d09de73 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92835048 | 40203367895 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 500000 | EUR | 2021-12-17 | 2021-12-17 13:37:51 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1973179 | 34198627 | 40203367895 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-26 03:00:59.253 |
| 2299688 | 35458237 | 40203367895 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 33 | ONES | EUR | 2026-05-30 03:02:23.226 |
| 1721635 | 32441477 | 40203367895 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-12-17 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-20 20:04:10.309 |
| 1917383 | 33541769 | 40203367895 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-03 05:01:18.528 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1721635 | 32441477 | 28120 | 0 | 0 | 0 | 20506 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3591 | 0 | 3591 | NULL | 0 | 3591 |
| 1917383 | 33541769 | 43694 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13933 | 29761 | 0 | 2174 | 0 | 102 | 0 | 20000 | 11812 | 0 | 0 | NULL | NULL | 59297 | 50 | 59247 | NULL | 0 | 59247 |
| 1973179 | 34198627 | 204767 | 0 | 0 | 0 | 135114 | 1731 | 12209 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 51566 | 0 | 51566 | NULL | 0 | 51566 |
| 2299688 | 35458237 | 3168069 | -90988 | 0 | 44906 | 1597031 | 1045370 | 71498 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 312902 | 29871 | 0 | 405 | 0 | 5187 | NULL | NULL | 120275 | 3099 | 117176 | NULL | 0 | 117176 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1721635 | 32441477 | 10892 | 0 | 10684 | 0 | 21576 | 250000 | 267515 | 0 | 517515 | 539091 | NULL | 0 | 35500 | 0 | 503591 | 539091 |
| 1917383 | 33541769 | 60786 | 0 | 0 | 0 | 60786 | 500000 | 253581 | 0 | 753581 | 814367 | NULL | 1529 | 0 | 0 | 812838 | 814367 |
| 1973179 | 34198627 | 43724 | 0 | 13619 | 430096 | 487439 | 500000 | 228712 | 102351 | 831063 | 1318502 | NULL | 449452 | 53646 | 0 | 815404 | 1318502 |
| 2299688 | 35458237 | 266154 | 0 | 44610 | 408087 | 718851 | 500000 | 252143 | 84021 | 836164 | 1555015 | NULL | 642435 | 0 | 0 | 912580 | 1555015 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203367895 | SIA "MLK" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 038220 | Madona | -21.83 | 0.47 | 0.68 | 0 |
| 40203367895 | SIA "MLK" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6832 | 038560 | Sarkaņu pag. | -5.72 | 0.25 | 0.40 | 0 |
| 40203367895 | SIA "MLK" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6832 | 038560 | Sarkaņu pag. | -46.74 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203367895 | SIA "MLK" | ir | 18.02.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203367895 | SIA "MLK" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Saules iela 63B, Madona, Madonas nov., LV-4801.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 168 069 EUR, un peļņa bija 117 176 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 33 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,12 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,48.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,41, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Madonas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026