SIA "Johnny M" (reģ. Nr. 40203368975) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-12-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 5 261 EUR, zaudējumi 284 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,23 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203368975 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-12-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV51ZZZ40203368975 |
| Juridiskā adrese | "Dārziņi", Bērzes pag., Dobeles nov., LV-3732 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 261 EUR | -284 EUR | 61 214 EUR | 0 |
| 2024 | 4 973 EUR | 4 736 EUR | 49 925 EUR | 0 |
| 2023 | 2 282 EUR | 344 EUR | 15 033 EUR | 0 |
| 2022 | 7 095 EUR | 6 194 EUR | 15 314 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -1.17 | 0.28 | 0.27 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.27 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.19 | 0.11 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.36 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -7.25 | 0.12 | 0.11 | 0 |
| 2023 | -0.34 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | -0.96 | 0.01 | 0.12 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 5 261 EUR | 4 973 EUR | 2 282 EUR | 7 095 EUR |
| Bruto peļņa | -7 780 EUR | -1 918 EUR | 526 EUR | 6 573 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -234 EUR | 4 786 EUR | 394 EUR | 6 244 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -284 EUR | 4 736 EUR | 344 EUR | 6 194 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 61 214 EUR | 49 925 EUR | 15 033 EUR | 15 314 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 272 EUR | 11 286 EUR | 6 496 EUR | 8 053 EUR |
| Pašu kapitāls | 17 492 EUR | 17 776 EUR | 13 038 EUR | 12 694 EUR |
| Īstermiņa saistības | 43 722 EUR | 32 149 EUR | 1 995 EUR | 2 620 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,23 | 0,35 | 3,26 | 3,07 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,10 | 0,20 | 1,30 | 1,93 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-5,40 % | 95,23 % | 15,07 % | 87,30 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,46 % | 9,49 % | 2,29 % | 40,45 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-1,62 % | 26,64 % | 2,64 % | 48,79 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,50 | 1,81 | 0,15 | 0,21 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 958,20 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,09 | 0,10 | 0,15 | 0,46 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-1,34 % | 26,95 % | 3,02 % | 49,19 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,09 | 0,63 | 3,93 | 4,72 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Johnny M" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Mārupes Siltumnīcas" | 13 686 475 | 922 314 | 6,7 % | 121 | 113 111 | 1 838 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Ķeizarsils" | 6 478 794 | -1 548 701 | -23,9 % | 116 | 55 852 | 2 989 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "BALDONES LAUKI" | 939 857 | -305 826 | -32,5 % | 11 | 85 442 | 1 428 (2026 Q3) |
| 4 | SIA Holland Agro | 817 747 | 134 911 | 16,5 % | 4 | 204 437 | 1 978 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MG Terra Seeds" | 814 508 | 15 974 | 2,0 % | 11 | 74 046 | 1 083 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "DIMDIŅI AGRO" | 745 127 | -339 763 | -45,6 % | 22 | 33 869 | 1 132 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Kekor" | 664 456 | 234 972 | 35,4 % | 8 | 83 057 | 1 117 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Latgales dārzeņu loģistika" | 562 274 | -293 633 | -52,2 % | 18 | 31 237 | 742 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Vidzemes Kartupelis" | 485 191 | 63 475 | 13,1 % | 7 | 69 313 | 1 130 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SIGRO" | 456 627 | 29 383 | 6,4 % | 13 | 35 125 | 1 857 (2026 Q3) |
| 83 | SIA Johnny M (šis uzņēmums) | 5 261 | -284 | -5,4 % | 0 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203368975 | LV51ZZZ40203368975 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Johnny M | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Johnny M | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-12-23 | NULL | Dobeles nov., Bērzes pag., "Dārziņi" | 3732 | 104957424 | 100016622 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11211325 | 40203368975 | 2021-12-19 | 2021-12-23 11:59:18 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92835788 | 40203368975 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 6500 | EUR | 2021-12-23 | 2021-12-23 11:55:42 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2008291 | 34353051 | 40203368975 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-09 23:01:47.384 |
| 2139353 | 35163903 | 40203368975 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-03-15 17:00:47.661 |
| 1726945 | 32460833 | 40203368975 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-12-23 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-25 03:19:02.667 |
| 1915522 | 33538042 | 40203368975 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-06-02 22:09:25.42 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1726945 | 32460833 | 7095 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 522 | 6573 | 0 | 1212 | 883 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6244 | 50 | 6194 | NULL | 0 | 6194 |
| 1915522 | 33538042 | 2282 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1756 | 526 | 0 | 991 | 859 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 394 | 50 | 344 | NULL | 0 | 344 |
| 2008291 | 34353051 | 4973 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6891 | -1918 | 0 | 1064 | 7837 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | NULL | NULL | 4786 | 50 | 4736 | NULL | 0 | 4736 |
| 2139353 | 35163903 | 5261 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13041 | -7780 | 0 | 1989 | 9535 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -234 | 50 | -284 | NULL | 0 | -284 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1726945 | 32460833 | 3588 | 0 | 1465 | 3000 | 8053 | 0 | 7170 | 91 | 7261 | 15314 | NULL | 2620 | 0 | 0 | 12694 | 15314 |
| 1915522 | 33538042 | 1918 | 0 | 678 | 3900 | 6496 | 0 | 8446 | 91 | 8537 | 15033 | NULL | 1995 | 0 | 0 | 13038 | 15033 |
| 2008291 | 34353051 | 6286 | 0 | 0 | 5000 | 11286 | 0 | 38548 | 91 | 38639 | 49925 | NULL | 32149 | 0 | 0 | 17776 | 49925 |
| 2139353 | 35163903 | 4415 | 0 | 31 | 5826 | 10272 | 0 | 50851 | 91 | 50942 | 61214 | NULL | 43722 | 0 | 0 | 17492 | 61214 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203368975 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Johnny M | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0113 | 028440 | Bērzes pag. | -7.25 | 0.12 | 0.11 | 0 |
| 40203368975 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Johnny M | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0113 | 028440 | Bērzes pag. | -0.34 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203368975 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Johnny M | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0113 | 028440 | Bērzes pag. | -0.96 | 0.01 | 0.12 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203368975 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Johnny M | ir | 21.01.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203368975 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Johnny M | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Dārziņi", Bērzes pag., Dobeles nov., LV-3732.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 5 261 EUR, un zaudējumi bija 284 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,23 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,10.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,09, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana · Dobeles novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026