SIA "Green Ferma" (reģ. Nr. 50203410441) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-07-01. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 6 145 EUR, peļņa 1 333 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 1,19 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana
| Reģistrācijas Nr. | 50203410441 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-07-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV78ZZZ50203410441 |
| Juridiskā adrese | Ciedru iela 2, Daugavpils, LV-5404 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6 145 EUR | 1 333 EUR | 2 147 EUR | 0 |
| 2023 | 1 431 EUR | -987 EUR | 571 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 6 145 EUR | 1 431 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 1 383 EUR | -937 EUR | — |
| Personāla izmaksas | — | — | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 383 EUR | -937 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 333 EUR | -987 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 147 EUR | 571 EUR | 1 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 147 EUR | 571 EUR | 1 EUR |
| Pašu kapitāls | 347 EUR | -986 EUR | 1 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 800 EUR | 1 557 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,19 | 0,37 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,19 | 0,37 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
21,69 % | -68,97 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
62,09 % | -172,85 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
384,15 % | 100,10 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
5,19 | -1,58 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,86 | 2,51 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
398,56 % | 95,03 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,19 | -5,56 | 1,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Green Ferma" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Mārupes Siltumnīcas" | 13 686 475 | 922 314 | 6,7 % | 121 | 113 111 | 1 838 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Ķeizarsils" | 6 478 794 | -1 548 701 | -23,9 % | 116 | 55 852 | 2 989 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "BALDONES LAUKI" | 939 857 | -305 826 | -32,5 % | 11 | 85 442 | 1 428 (2026 Q3) |
| 4 | SIA Holland Agro | 817 747 | 134 911 | 16,5 % | 4 | 204 437 | 1 978 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MG Terra Seeds" | 814 508 | 15 974 | 2,0 % | 11 | 74 046 | 1 083 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "DIMDIŅI AGRO" | 745 127 | -339 763 | -45,6 % | 22 | 33 869 | 1 132 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Kekor" | 664 456 | 234 972 | 35,4 % | 8 | 83 057 | 1 117 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Latgales dārzeņu loģistika" | 562 274 | -293 633 | -52,2 % | 18 | 31 237 | 742 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Vidzemes Kartupelis" | 485 191 | 63 475 | 13,1 % | 7 | 69 313 | 1 130 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SIGRO" | 456 627 | 29 383 | 6,4 % | 13 | 35 125 | 1 857 (2026 Q3) |
| 78 | SIA "Green Ferma" (šis uzņēmums) | 6 145 | 1 333 | 21,7 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203410441 | LV78ZZZ50203410441 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Green Ferma" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Green Ferma | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-07-01 | NULL | Daugavpils, Ciedru iela 2 | 5404 | 102535508 | 0 | 100003011 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11589566 | 50203410441 | 2022-06-27 | 2022-07-01 09:12:55 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92860251 | 50203410441 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2022-07-01 | 2022-07-01 09:14:23 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758177 | 32540537 | 50203410441 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-07-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-06-05 03:07:03.658 |
| 1928252 | 33592871 | 50203410441 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-06-18 03:00:17.408 |
| 2080110 | 34612783 | 50203410441 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-07-09 03:00:13.454 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758177 | 32540537 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1928252 | 33592871 | 1431 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2368 | -937 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -937 | 50 | -987 | NULL | 0 | -987 |
| 2080110 | 34612783 | 6145 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4762 | 1383 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1383 | 50 | 1333 | NULL | 0 | 1333 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758177 | 32540537 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 1928252 | 33592871 | 243 | 0 | 328 | 0 | 571 | 0 | 0 | 0 | 0 | 571 | NULL | 1557 | 0 | 0 | -986 | 571 |
| 2080110 | 34612783 | 1709 | 0 | 438 | 0 | 2147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2147 | NULL | 1800 | 0 | 0 | 347 | 2147 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203410441 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Green Ferma" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0113 | 002000 | Daugavpils | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50203410441 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Green Ferma" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0113 | 002000 | Daugavpils | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50203410441 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Green Ferma" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0113 | 002000 | Daugavpils | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203410441 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Green Ferma" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ciedru iela 2, Daugavpils, LV-5404.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 6 145 EUR, un peļņa bija 1 333 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 1,19 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,19.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 5,19, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana · Daugavpils — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026