SIA "GIcab" (reģ. Nr. 40203380412) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-02-15. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 35 122 EUR, peļņa 2 799 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 8,21 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203380412 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-02-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV03ZZZ40203380412 |
| Juridiskā adrese | Vienības iela 4 - 2, Beļava, Beļavas pag., Gulbenes nov., LV-4409 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 35 122 EUR | 2 799 EUR | 23 791 EUR | 1 |
| 2023 | 35 377 EUR | 5 859 EUR | 19 947 EUR | 1 |
| 2022 | 35 135 EUR | 10 834 EUR | 12 516 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.04 | -0.04 | 0 |
| 2024 | 2.69 | 0.41 | 2.28 | 1 |
| 2023 | 2.85 | 0.31 | 2.53 | 1 |
| 2022 | 1.87 | 0.27 | 1.60 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 35 122 EUR | 35 377 EUR | 35 135 EUR |
| Bruto peļņa | 35 122 EUR | 35 377 EUR | 35 135 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 799 EUR | 5 859 EUR | 10 834 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 799 EUR | 5 859 EUR | 10 834 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 23 791 EUR | 19 947 EUR | 12 516 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 23 791 EUR | 19 947 EUR | 12 516 EUR |
| Pašu kapitāls | 20 892 EUR | 18 093 EUR | 12 234 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 899 EUR | 1 854 EUR | 282 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
8,21 | 10,76 | 44,38 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
8,21 | 10,76 | 44,38 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
7,97 % | 16,56 % | 30,84 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
11,76 % | 29,37 % | 86,56 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
13,40 % | 32,38 % | 88,56 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,14 | 0,10 | 0,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,48 | 1,77 | 2,81 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
13,40 % | 32,38 % | 88,56 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,24 | 8,20 | 25,24 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "GIcab" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 24 | 97 015 | 911 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 35 | 39 216 | 894 (2026 Q3) |
| 3 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 50 | 21 769 | 381 (2026 Q3) |
| 4 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 95 | 9 617 | 1 346 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 8 | 96 915 | 935 (2026 Q3) |
| 6 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 3 | 208 166 | 1 164 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 5 | 114 838 | 125 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Transport" | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 7 | 68 100 | 1 062 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Ax Group" | 393 933 | -18 248 | -4,6 % | 11 | 35 812 | 408 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REN" | 383 169 | -13 133 | -3,4 % | 7 | 54 738 | 1 333 (2026 Q3) |
| 189 | SIA "GIcab" (šis uzņēmums) | 35 122 | 2 799 | 8,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203380412 | LV03ZZZ40203380412 | SIA "GIcab" | SIA | GIcab | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-02-15 | NULL | Gulbenes nov., Beļavas pag., Beļava, Vienības iela 4 - 2 | 4409 | 115302380 | 100015854 | 0 | 0029400 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11315842 | 40203380412 | 2022-02-14 | 2022-02-15 19:30:57 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92972382 | 40203380412 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2026-03-24 | 2026-03-24 15:52:02 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1833193 | 33257226 | 40203380412 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-29 03:40:26.06 |
| 1710259 | 32386695 | 40203380412 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-02-15 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-11 20:17:22.767 |
| 1976999 | 34220906 | 40203380412 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-01 21:00:30.569 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1710259 | 32386695 | 35135 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 35135 | 24301 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10834 | 0 | 10834 | NULL | 0 | 10834 |
| 1833193 | 33257226 | 35377 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 35377 | 29518 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5859 | 0 | 5859 | NULL | 0 | 5859 |
| 1976999 | 34220906 | 35122 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 35122 | 32323 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2799 | 0 | 2799 | NULL | 0 | 2799 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1710259 | 32386695 | 12337 | 0 | 179 | 0 | 12516 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12516 | NULL | 282 | 0 | 0 | 12234 | 12516 |
| 1833193 | 33257226 | 19525 | 0 | 422 | 0 | 19947 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19947 | NULL | 1854 | 0 | 0 | 18093 | 19947 |
| 1976999 | 34220906 | 23273 | 0 | 518 | 0 | 23791 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23791 | NULL | 2899 | 0 | 0 | 20892 | 23791 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203380412 | SIA "GIcab" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 029400 | Beļavas pag. | 2.69 | 0.41 | 2.28 | 1 |
| 40203380412 | SIA "GIcab" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 026200 | Cēsis | 2.85 | 0.31 | 2.53 | 1 |
| 40203380412 | SIA "GIcab" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 026200 | Cēsis | 1.87 | 0.27 | 1.60 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203380412 | SIA "GIcab" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vienības iela 4 - 2, Beļava, Beļavas pag., Gulbenes nov., LV-4409.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 35 122 EUR, un peļņa bija 2 799 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 8,21 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 8,21.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 6,24, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 690 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 410 EUR un VSAOI 2 280 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Gulbenes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026