SIA "Carerra" (reģ. Nr. 40203384255) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-03-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 35 372 EUR, zaudējumi 9 069 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 3,31 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203384255 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-03-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV32ZZZ40203384255 |
| Juridiskā adrese | Brīvības iela 27 - 44, Rēzekne, LV-4601 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 372 EUR | -9 069 EUR | 1 587 EUR | 2 |
| 2024 | 11 055 EUR | -684 EUR | 11 495 EUR | 2 |
| 2023 | 28 820 EUR | 7 970 EUR | 11 401 EUR | 2 |
| 2022 | 8 742 EUR | 90 EUR | 3 197 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.31 | 0.0 | 0.31 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.41 | 0.06 | 0.35 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.83 | 0.41 | 0.42 | 1 |
| 2024 | 1.39 | 0.15 | 0.78 | 1 |
| 2023 | 3.15 | 1.19 | 1.95 | 2 |
| 2022 | 1.21 | 0.46 | 0.75 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 35 372 EUR | 11 055 EUR | 28 820 EUR | 8 742 EUR |
| Bruto peļņa | 35 372 EUR | 11 055 EUR | 28 820 EUR | 8 742 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9 069 EUR | -684 EUR | 7 970 EUR | 90 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -9 069 EUR | -684 EUR | 7 970 EUR | 90 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 587 EUR | 11 495 EUR | 11 401 EUR | 3 197 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 587 EUR | 11 495 EUR | 11 401 EUR | 3 197 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 107 EUR | 10 176 EUR | 10 860 EUR | 2 890 EUR |
| Īstermiņa saistības | 480 EUR | 1 319 EUR | 541 EUR | 307 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,31 | 8,71 | 21,07 | 10,41 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,31 | 8,71 | 21,07 | 10,41 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-25,64 % | -6,19 % | 27,65 % | 1,03 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-571,46 % | -5,95 % | 69,91 % | 2,82 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-819,24 % | -6,72 % | 73,39 % | 3,11 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,43 | 0,13 | 0,05 | 0,11 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
22,29 | 0,96 | 2,53 | 2,73 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-819,24 % | -6,72 % | 73,39 % | 3,11 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,55 | 5,40 | 14,62 | 8,18 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Carerra" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 24 | 97 015 | 911 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 35 | 39 216 | 894 (2026 Q3) |
| 3 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 50 | 21 769 | 381 (2026 Q3) |
| 4 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 95 | 9 617 | 1 346 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 8 | 96 915 | 935 (2026 Q3) |
| 6 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 3 | 208 166 | 1 164 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 5 | 114 838 | 125 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Transport" | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 7 | 68 100 | 1 062 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Ax Group" | 393 933 | -18 248 | -4,6 % | 11 | 35 812 | 408 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REN" | 383 169 | -13 133 | -3,4 % | 7 | 54 738 | 1 333 (2026 Q3) |
| 188 | SIA Carerra (šis uzņēmums) | 35 372 | -9 069 | -25,6 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203384255 | LV32ZZZ40203384255 | SIA Carerra | SIA | Carerra | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-03-03 | NULL | Rēzekne, Brīvības iela 27 - 44 | 4601 | 115696914 | 0 | 100003052 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11347605 | 40203384255 | 2022-02-17 | 2022-03-03 07:52:32 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92860046 | 40203384255 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-06-29 | 2022-06-29 19:57:12 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2350824 | 35611533 | 40203384255 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-07-24 17:02:33.379 |
| 1767143 | 32630792 | 40203384255 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-03-03 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-07-14 03:00:14.627 |
| 1928565 | 33596670 | 40203384255 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-19 03:00:15.468 |
| 2065784 | 34528186 | 40203384255 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-08 17:09:35.59 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1767143 | 32630792 | 8742 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 8742 | 5748 | 2904 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 90 | 0 | 90 | NULL | 0 | 90 |
| 1928565 | 33596670 | 28820 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 28820 | 20873 | 0 | 24 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7970 | 0 | 7970 | NULL | 0 | 7970 |
| 2065784 | 34528186 | 11055 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 11055 | 10922 | 72 | 202 | 947 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -684 | 0 | -684 | NULL | 0 | -684 |
| 2350824 | 35611533 | 35372 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 35372 | 33736 | 480 | 0 | 10225 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9069 | 0 | -9069 | NULL | 0 | -9069 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1767143 | 32630792 | 1 | 0 | 3196 | 0 | 3197 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3197 | NULL | 307 | 0 | 0 | 2890 | 3197 |
| 1928565 | 33596670 | 656 | 0 | 10745 | 0 | 11401 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11401 | NULL | 541 | 0 | 0 | 10860 | 11401 |
| 2065784 | 34528186 | 750 | 0 | 10745 | 0 | 11495 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11495 | NULL | 1319 | 0 | 0 | 10176 | 11495 |
| 2350824 | 35611533 | 243 | 0 | 1344 | 0 | 1587 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1587 | NULL | 480 | 0 | 0 | 1107 | 1587 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91328678 | 40203384255 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2024-02-01 | 01856/083/2024-NOS | NULL | NULL | Zvērināts tiesu izpildītājs |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203384255 | SIA Carerra | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 006000 | Rēzekne | 1.39 | 0.15 | 0.78 | 1 |
| 40203384255 | SIA Carerra | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 006000 | Rēzekne | 3.15 | 1.19 | 1.95 | 2 |
| 40203384255 | SIA Carerra | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 006000 | Rēzekne | 1.21 | 0.46 | 0.75 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203384255 | SIA Carerra | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Brīvības iela 27 - 44, Rēzekne, LV-4601.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 35 372 EUR, un zaudējumi bija 9 069 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,31 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,31.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,55, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 390 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 150 EUR un VSAOI 780 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Rēzekne — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026