SIA "Cēsu SES" (reģ. Nr. 40203390675) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-03-31. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 719 637 EUR, zaudējumi 234 255 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,35 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Elektroenerģijas ražošana no atjaunojamiem resursiem
| Reģistrācijas Nr. | 40203390675 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-03-31 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV31ZZZ40203390675 |
| Juridiskā adrese | Roberta Hirša iela 1, Rīga, LV-1045 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 719 637 EUR | -234 255 EUR | 11 086 679 EUR | 0 |
| 2024 | 48 012 EUR | 23 541 EUR | 11 417 233 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -5 543 EUR | 1 784 776 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -947 EUR | -41 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 95.14 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 10.72 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 50.54 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 7.87 | 0.64 | 0.76 | 0 |
| 2023 | -121.88 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 719 637 EUR | 48 012 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 308 298 EUR | 36 340 EUR | -1 129 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -234 255 EUR | 23 936 EUR | -5 184 EUR | -947 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 395 EUR | 359 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -234 255 EUR | 23 541 EUR | -5 543 EUR | -947 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 11 086 679 EUR | 11 417 233 EUR | 1 784 776 EUR | -41 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 249 014 EUR | 507 374 EUR | 59 562 EUR | -41 EUR |
| Pašu kapitāls | 717 997 EUR | 102 252 EUR | 78 710 EUR | -847 EUR |
| Īstermiņa saistības | 706 067 EUR | 686 874 EUR | 27 741 EUR | 806 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 9 662 615 EUR | 10 628 107 EUR | 1 678 325 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,35 | 0,74 | 2,15 | -0,05 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,34 | 0,72 | 2,15 | -0,05 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-32,55 % | 49,03 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-2,11 % | 0,21 % | -0,31 % | 2 309,76 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-32,63 % | 23,02 % | -7,04 % | 111,81 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
14,44 | 110,66 | 21,68 | -0,95 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
0,54 | 123,12 | -31,40 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
2,68 % | 0,22 % | -0,29 % | 111,81 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,20 | 0,01 | 0,06 | — |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Cēsu SES" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Procentu seguma rādītājs ir kritiski zems, radot risku nespēt segt kredītmaksājumus.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Latvenergo" | 949 824 000 | 190 216 000 | 20,0 % | 1 378 | 689 277 | 3 348 (2026 Q2) |
| 2 | "TCK" SIA | 15 905 716 | 6 930 349 | 43,6 % | 3 | 5 301 905 | 2 255 (2026 Q2) |
| 3 | SIA Graanul Invest Energy | 6 945 062 | -644 597 | -9,3 % | 1 | 6 945 062 | *** |
| 4 | SIA "Dobeles Eko" | 6 141 455 | 777 583 | 12,7 % | 10 | 614 146 | 2 975 (2026 Q2) |
| 5 | SIA Incukalns Energy | 5 213 795 | 50 448 | 1,0 % | 2 | 2 606 898 | *** |
| 6 | SIA "Graanul Pellets Energy" | 4 618 624 | -546 581 | -11,8 % | 2 | 2 309 312 | *** |
| 7 | SIA "Eko NRG" | 3 612 699 | 124 413 | 3,4 % | 7 | 516 100 | 3 027 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Grow Energy" | 3 387 815 | 287 213 | 8,5 % | 45 | 75 285 | 1 122 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Verdia Wind" | 2 762 260 | -536 632 | -19,4 % | 2 | 1 381 130 | *** |
| 10 | SIA "Tukums DH" | 2 566 511 | -843 632 | -32,9 % | 0 | — | — |
| 30 | Cēsu SES SIA (šis uzņēmums) | 719 637 | -234 255 | -32,6 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203390675 | LV31ZZZ40203390675 | Cēsu SES SIA | NULL | Cēsu SES | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-03-31 | NULL | Rīga, Roberta Hirša iela 1 | 1045 | 106809937 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11409273 | 40203390675 | 2022-03-23 | 2022-03-31 12:54:24 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203390675 | 2023-04-04 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cita Saule" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92965622 | 40203390675 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 935200 | EUR | 2025-12-08 | 2025-12-08 14:36:05 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1722835 | 32446897 | 40203390675 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-03-31 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-22 21:07:30.33 |
| 1914804 | 33536604 | 40203390675 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-06-02 20:05:42.397 |
| 2035723 | 34441454 | 40203390675 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-27 17:02:41.717 |
| 2245923 | 35384920 | 40203390675 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-19 21:00:33.917 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1722835 | 32446897 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 947 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -947 | 0 | -947 | NULL | 0 | -947 |
| 1914804 | 33536604 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1129 | -1129 | 0 | 4072 | 0 | 0 | 0 | 0 | 177 | 0 | 160 | NULL | NULL | -5184 | 359 | -5543 | NULL | 0 | -5543 |
| 2035723 | 34441454 | 48012 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11672 | 36340 | 5003 | 7217 | 186857 | 187010 | 0 | 0 | 165 | 0 | 196 | NULL | NULL | 23936 | 395 | 23541 | NULL | 0 | 23541 |
| 2245923 | 35384920 | 719637 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 411339 | 308298 | 18687 | 11567 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 512299 | NULL | NULL | -234255 | 0 | -234255 | NULL | 0 | -234255 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1722835 | 32446897 | -41 | 0 | 0 | 0 | -41 | 0 | 0 | 0 | 0 | -41 | NULL | 806 | 0 | 0 | -847 | -41 |
| 1914804 | 33536604 | 51787 | 0 | 7775 | 0 | 59562 | 0 | 1725214 | 0 | 1725214 | 1784776 | NULL | 27741 | 1678325 | 0 | 78710 | 1784776 |
| 2035723 | 34441454 | 461092 | 0 | 35649 | 10633 | 507374 | 0 | 10909859 | 0 | 10909859 | 11417233 | NULL | 686874 | 10628107 | 0 | 102252 | 11417233 |
| 2245923 | 35384920 | 222475 | 0 | 15906 | 10633 | 249014 | 0 | 10837665 | 0 | 10837665 | 11086679 | NULL | 706067 | 9662615 | 0 | 717997 | 11086679 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203390675 | Cēsu SES SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3512 | 010096 | Ziemeļu rajons | 7.87 | 0.64 | 0.76 | 0 |
| 40203390675 | Cēsu SES SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3511 | 010096 | Ziemeļu rajons | -121.88 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203390675 | Cēsu SES SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3511 | 010096 | Ziemeļu rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203390675 | Cēsu SES SIA | ir | 15.03.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203390675 | Cēsu SES SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Roberta Hirša iela 1, Rīga, LV-1045.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 719 637 EUR, un zaudējumi bija 234 255 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cita Saule"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,35 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,34.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,20, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 7 870 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 640 EUR un VSAOI 760 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Elektroenerģijas ražošana no atjaunojamiem resursiem.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026