SIA "PASTMETAL" (reģ. Nr. 40203393027) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-04-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 31 381 EUR, peļņa 289 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,70 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Metālu mehāniska apstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 40203393027 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-04-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV62ZZZ40203393027 |
| Juridiskā adrese | Darba iela 11, Pastende, Ģibuļu pag., Talsu nov., LV-3251 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 381 EUR | 289 EUR | 4 613 EUR | 1 |
| 2024 | 24 125 EUR | 588 EUR | 4 001 EUR | 1 |
| 2023 | 22 125 EUR | -783 EUR | 3 350 EUR | 1 |
| 2022 | 13 873 EUR | 3 323 EUR | 3 328 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.3 | 0.04 | 0.27 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.22 | 0.15 | 1.06 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.18 | 0.15 | 1.02 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.49 | 0.20 | 1.29 | 1 |
| 2024 | 1.43 | 0.22 | 1.21 | 1 |
| 2023 | 1.35 | 0.41 | 0.94 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 31 381 EUR | 24 125 EUR | 22 125 EUR | 13 873 EUR |
| Bruto peļņa | 902 EUR | 828 EUR | -504 EUR | 3 395 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 289 EUR | 588 EUR | -783 EUR | 3 323 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 289 EUR | 588 EUR | -783 EUR | 3 323 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 613 EUR | 4 001 EUR | 3 350 EUR | 3 328 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 027 EUR | 1 815 EUR | 827 EUR | 3 328 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 422 EUR | 3 133 EUR | 2 545 EUR | 3 328 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 191 EUR | 868 EUR | 805 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,70 | 2,09 | 1,03 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,70 | 2,09 | 1,03 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,92 % | 2,44 % | -3,54 % | 23,95 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
6,26 % | 14,70 % | -23,37 % | 99,85 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
8,45 % | 18,77 % | -30,77 % | 99,85 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,35 | 0,28 | 0,32 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,80 | 6,03 | 6,60 | 4,17 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
8,45 % | 18,77 % | -30,77 % | 99,85 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,95 | 8,82 | 7,84 | 8,83 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "PASTMETAL" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "EMJ Metāls" | 26 533 646 | 1 130 506 | 4,3 % | 203 | 130 708 | 2 660 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic" | 10 169 409 | 597 883 | 5,9 % | 107 | 95 041 | 1 920 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LOCITECH PRODUCTION" | 5 765 489 | 169 483 | 2,9 % | 73 | 78 979 | 1 469 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Steel PROFI" | 3 791 349 | 199 224 | 5,3 % | 40 | 94 784 | 1 546 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LATTEPS" | 3 601 727 | -180 857 | -5,0 % | 94 | 38 316 | 757 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITRUM FACTORY" | 3 599 299 | 20 319 | 0,6 % | 73 | 49 305 | 1 223 (2026 Q3) |
| 7 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "LPSP" | 3 259 218 | 272 803 | 8,4 % | 37 | 88 087 | 2 115 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EHT FABRIK" | 3 159 774 | 416 001 | 13,2 % | 45 | 70 217 | 2 318 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rubate metal" | 3 040 037 | 185 116 | 6,1 % | 37 | 82 163 | 1 432 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "METĀRO" | 2 613 370 | 17 266 | 0,7 % | 44 | 59 395 | 2 282 (2026 Q3) |
| 142 | SIA PASTMETAL (šis uzņēmums) | 31 381 | 289 | 0,9 % | 1 | 31 381 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203393027 | LV62ZZZ40203393027 | SIA PASTMETAL | SIA | PASTMETAL | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-04-12 | NULL | Talsu nov., Ģibuļu pag., Pastende, Darba iela 11 | 3251 | 106328631 | 100016390 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11432328 | 40203393027 | 2022-03-30 | 2022-04-12 09:54:33 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92849978 | 40203393027 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5 | EUR | 2022-04-12 | 2022-04-12 09:47:59 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1726804 | 32460550 | 40203393027 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-04-12 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-25 03:13:43.866 |
| 1848919 | 33313618 | 40203393027 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-13 23:00:07.269 |
| 2026956 | 34412722 | 40203393027 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-21 03:02:50.03 |
| 2345896 | 35563763 | 40203393027 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-07-01 17:04:26.697 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1726804 | 32460550 | 13873 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10478 | 3395 | 0 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3323 | 0 | 3323 | NULL | 0 | 3323 |
| 1848919 | 33313618 | 22125 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22629 | -504 | 0 | 279 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -783 | 0 | -783 | NULL | 0 | -783 |
| 2026956 | 34412722 | 24125 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23297 | 828 | 0 | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 588 | 0 | 588 | NULL | 0 | 588 |
| 2345896 | 35563763 | 31381 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30479 | 902 | 0 | 613 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 289 | 0 | 289 | NULL | 0 | 289 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1726804 | 32460550 | 3328 | 0 | 0 | 0 | 3328 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3328 | NULL | 0 | 0 | 0 | 3328 | 3328 |
| 1848919 | 33313618 | 827 | 0 | 0 | 0 | 827 | 0 | 2523 | 0 | 2523 | 3350 | NULL | 805 | 0 | 0 | 2545 | 3350 |
| 2026956 | 34412722 | 1815 | 0 | 0 | 0 | 1815 | 0 | 2186 | 0 | 2186 | 4001 | NULL | 868 | 0 | 0 | 3133 | 4001 |
| 2345896 | 35563763 | 2027 | 0 | 0 | 0 | 2027 | 0 | 2586 | 0 | 2586 | 4613 | NULL | 1191 | 0 | 0 | 3422 | 4613 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203393027 | SIA PASTMETAL | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2553 | 051440 | Ģibuļu pag. | 1.43 | 0.22 | 1.21 | 1 |
| 40203393027 | SIA PASTMETAL | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 051440 | Ģibuļu pag. | 1.35 | 0.41 | 0.94 | 0 |
| 40203393027 | SIA PASTMETAL | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 051440 | Ģibuļu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203393027 | SIA PASTMETAL | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Darba iela 11, Pastende, Ģibuļu pag., Talsu nov., LV-3251.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 31 381 EUR, un peļņa bija 289 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,70 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,70.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,95, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 430 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 220 EUR un VSAOI 1 210 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu mehāniska apstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Metālu mehāniska apstrāde · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026