SIA "JF DZELZS" (reģ. Nr. 41203070374) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-03-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 5 740 EUR, zaudējumi 3 026 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,05 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Metālu mehāniska apstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 41203070374 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-03-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV78ZZZ41203070374 |
| Juridiskā adrese | Arāju iela 5, Talsi, Talsu nov., LV-3201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 740 EUR | -3 026 EUR | 13 692 EUR | 0 |
| 2024 | 2 955 EUR | -141 EUR | 15 036 EUR | 1 |
| 2023 | 3 260 EUR | 2 619 EUR | 13 581 EUR | 1 |
| 2022 | 2 860 EUR | -324 EUR | 10 962 EUR | 1 |
| 2021 | 2 842 EUR | 2 532 EUR | 3 306 EUR | 1 |
| 2020 | 415 EUR | 404 EUR | 704 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 3.37 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 5 740 EUR | 2 955 EUR | 3 260 EUR | 2 860 EUR | 2 842 EUR |
| Bruto peļņa | -345 EUR | 889 EUR | 2 733 EUR | -111 EUR | 2 614 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 976 EUR | -90 EUR | 2 669 EUR | -274 EUR | 2 582 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 51 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -3 026 EUR | -141 EUR | 2 619 EUR | -324 EUR | 2 532 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 13 692 EUR | 15 036 EUR | 13 581 EUR | 10 962 EUR | 3 306 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 161 EUR | 95 EUR | 5 618 EUR | 2 759 EUR | 3 306 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 365 EUR | 5 390 EUR | 5 531 EUR | 2 912 EUR | 3 236 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 327 EUR | 1 646 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 8 000 EUR | 8 000 EUR | 8 000 EUR | 8 000 EUR | 70 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,05 | 0,06 | 112,36 | 55,18 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,05 | 0,06 | 112,36 | 55,18 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-52,72 % | -4,77 % | 80,34 % | -11,33 % | 89,09 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-22,10 % | -0,94 % | 19,28 % | -2,96 % | 76,59 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-127,95 % | -2,62 % | 47,35 % | -11,13 % | 78,24 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
4,79 | 1,79 | 1,46 | 2,76 | 0,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,42 | 0,20 | 0,24 | 0,26 | 0,86 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-28,71 % | -0,67 % | 19,73 % | -2,51 % | 78,10 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,19 | 0,64 | 1,78 | 0,74 | 24,25 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "JF DZELZS" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "EMJ Metāls" | 26 533 646 | 1 130 506 | 4,3 % | 203 | 130 708 | 2 660 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic" | 10 169 409 | 597 883 | 5,9 % | 107 | 95 041 | 1 920 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LOCITECH PRODUCTION" | 5 765 489 | 169 483 | 2,9 % | 73 | 78 979 | 1 469 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Steel PROFI" | 3 791 349 | 199 224 | 5,3 % | 40 | 94 784 | 1 546 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LATTEPS" | 3 601 727 | -180 857 | -5,0 % | 94 | 38 316 | 757 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITRUM FACTORY" | 3 599 299 | 20 319 | 0,6 % | 73 | 49 305 | 1 223 (2026 Q3) |
| 7 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "LPSP" | 3 259 218 | 272 803 | 8,4 % | 37 | 88 087 | 2 115 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EHT FABRIK" | 3 159 774 | 416 001 | 13,2 % | 45 | 70 217 | 2 318 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rubate metal" | 3 040 037 | 185 116 | 6,1 % | 37 | 82 163 | 1 432 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "METĀRO" | 2 613 370 | 17 266 | 0,7 % | 44 | 59 395 | 2 282 (2026 Q3) |
| 180 | SIA JF DZELZS (šis uzņēmums) | 5 740 | -3 026 | -52,7 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203070374 | LV78ZZZ41203070374 | SIA JF DZELZS | SIA | JF DZELZS | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-03-09 | NULL | Talsu nov., Talsi, Arāju iela 5 | 3201 | 101232325 | 100016253 | 100003630 | 0880201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9564554 | 41203070374 | 2020-02-28 | 2020-03-04 10:20:50 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92740580 | 41203070374 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 300 | EUR | 2020-03-09 | 2020-03-09 11:26:12 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1186346 | 29019747 | 41203070374 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-03-09 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-03-26 13:08:25.018 |
| 1304323 | 30476029 | 41203070374 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-02-04 15:02:43.138 |
| 1951164 | 34021332 | 41203070374 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-01-17 21:00:08.909 |
| 2140024 | 35165297 | 41203070374 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-03-16 17:02:11.034 |
| 1443181 | 32089999 | 41203070374 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-08 20:00:47.038 |
| 1785785 | 33028656 | 41203070374 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-01-23 19:07:04.832 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1186346 | 29019747 | 415 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 415 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 404 | 0 | 404 | NULL | 0 | 404 |
| 1304323 | 30476029 | 2842 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 228 | 2614 | 0 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2582 | 50 | 2532 | NULL | 0 | 2532 |
| 1443181 | 32089999 | 2860 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2971 | -111 | 0 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -274 | 50 | -324 | NULL | 0 | -324 |
| 1785785 | 33028656 | 3260 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 527 | 2733 | 0 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2669 | 50 | 2619 | NULL | 0 | 2619 |
| 1951164 | 34021332 | 2955 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2066 | 889 | 0 | 90 | 0 | 889 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -90 | 51 | -141 | NULL | 0 | -141 |
| 2140024 | 35165297 | 5740 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6085 | -345 | 0 | 66 | 0 | 2565 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2976 | 50 | -3026 | NULL | 0 | -3026 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1186346 | 29019747 | 704 | 0 | 0 | 0 | 704 | 0 | 0 | 0 | 0 | 704 | NULL | 0 | 0 | 0 | 704 | 704 |
| 1304323 | 30476029 | 3306 | 0 | 0 | 0 | 3306 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3306 | NULL | 0 | 70 | 0 | 3236 | 3306 |
| 1443181 | 32089999 | 2759 | 0 | 0 | 0 | 2759 | 0 | 8203 | 0 | 8203 | 10962 | NULL | 50 | 8000 | 0 | 2912 | 10962 |
| 1785785 | 33028656 | 5618 | 0 | 0 | 0 | 5618 | 0 | 7963 | 0 | 7963 | 13581 | NULL | 50 | 8000 | 0 | 5531 | 13581 |
| 1951164 | 34021332 | 20 | 0 | 75 | 0 | 95 | 0 | 14941 | 0 | 14941 | 15036 | NULL | 1646 | 8000 | 0 | 5390 | 15036 |
| 2140024 | 35165297 | 81 | 0 | 80 | 0 | 161 | 0 | 13531 | 0 | 13531 | 13692 | NULL | 3327 | 8000 | 0 | 2365 | 13692 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203070374 | SIA JF DZELZS | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2553 | 051220 | Talsi | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 41203070374 | SIA JF DZELZS | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 051220 | Talsi | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 41203070374 | SIA JF DZELZS | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 051220 | Talsi | 3.37 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41203070374 | SIA JF DZELZS | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Arāju iela 5, Talsi, Talsu nov., LV-3201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 5 740 EUR, un zaudējumi bija 3 026 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,05 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,05.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,19, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu mehāniska apstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Metālu mehāniska apstrāde · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026