SIA "AB Galdniecība" (reģ. Nr. 40203398113) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-05-06. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 2 384 EUR, peļņa 7 780 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,04 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203398113 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-05-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV92ZZZ40203398113 |
| Juridiskā adrese | Voldemāra Baloža iela 11B, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 384 EUR | 7 780 EUR | 629 EUR | 0 |
| 2023 | 64 574 EUR | -14 605 EUR | 2 039 EUR | 6 |
| 2022 | 23 785 EUR | -7 923 EUR | 5 010 EUR | 6 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.05 | -0.28 | 0 |
| 2024 | 4.41 | 0.33 | 2.17 | 1 |
| 2023 | 14.00 | 2.65 | 10.20 | 6 |
| 2022 | 2.36 | 0.56 | 2.30 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 415.57 | ~ 371.93 |
| 2022 | 140.56 | ~ 125.80 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 384 EUR | 64 574 EUR | 23 785 EUR |
| Bruto peļņa | 616 EUR | -13 510 EUR | -7 055 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7 780 EUR | -14 605 EUR | -7 923 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 7 780 EUR | -14 605 EUR | -7 923 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 629 EUR | 2 039 EUR | 5 010 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 629 EUR | 2 039 EUR | 5 010 EUR |
| Pašu kapitāls | -13 748 EUR | -21 528 EUR | -6 923 EUR |
| Īstermiņa saistības | 14 377 EUR | 23 567 EUR | 11 933 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-01-24 – 2023-01-24 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,04 | 0,09 | 0,42 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,04 | 0,03 | 0,09 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
326,34 % | -22,62 % | -33,31 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1 236,88 % | -716,28 % | -158,14 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-56,59 % | 67,84 % | 114,44 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,05 | -1,09 | -1,72 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,79 | 31,67 | 4,75 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-56,59 % | 67,84 % | 114,44 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,63 | -7,55 | -2,58 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "AB Galdniecība" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 346 | SIA "AB Galdniecība" (šis uzņēmums) | 2 384 | 7 780 | 326,3 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203398113 | LV92ZZZ40203398113 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AB Galdniecība" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | AB Galdniecība | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-05-06 | NULL | Valmieras nov., Valmiera, Voldemāra Baloža iela 11B | 4201 | 101032118 | 100016647 | 100003807 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11479921 | 40203398113 | 2022-05-02 | 2022-05-06 13:16:28 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203398113 | 2023-01-24 | 2940 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem (SAM 9.1.1.1) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 68e93071 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92853067 | 40203398113 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1000 | EUR | 2022-05-06 | 2022-05-06 13:18:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1709577 | 32382878 | 40203398113 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-05-06 | 2022-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2023-05-11 19:49:22.514 |
| 1889407 | 33472666 | 40203398113 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2024-05-25 03:18:42.489 |
| 2082519 | 34637454 | 40203398113 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-07-18 21:00:08.782 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1709577 | 32382878 | 23785 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30840 | -7055 | 0 | 788 | 0 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7923 | 0 | -7923 | NULL | 0 | -7923 |
| 1889407 | 33472666 | 64574 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 78084 | -13510 | 0 | 2595 | 2735 | 1235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -14605 | 0 | -14605 | NULL | 0 | -14605 |
| 2082519 | 34637454 | 2384 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1768 | 616 | 0 | 140 | 10055 | 2751 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7780 | 0 | 7780 | NULL | 0 | 7780 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1709577 | 32382878 | 767 | 0 | 351 | 3892 | 5010 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5010 | NULL | 11933 | 0 | 0 | -6923 | 5010 |
| 1889407 | 33472666 | 11 | 0 | 629 | 1399 | 2039 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2039 | NULL | 23567 | 0 | 0 | -21528 | 2039 |
| 2082519 | 34637454 | 0 | 0 | 629 | 0 | 629 | 0 | 0 | 0 | 0 | 629 | NULL | 14377 | 0 | 0 | -13748 | 629 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203398113 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AB Galdniecība" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 054010 | Valmiera | 4.41 | 0.33 | 2.17 | 1 |
| 40203398113 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AB Galdniecība" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 054010 | Valmiera | 14.00 | 2.65 | 10.20 | 6 |
| 40203398113 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AB Galdniecība" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 054010 | Valmiera | 2.36 | 0.56 | 2.30 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203398113 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AB Galdniecība" | nav | 20.05.2022 | nav | nav | 08.12.2025 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203398113 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AB Galdniecība" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Voldemāra Baloža iela 11B, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 384 EUR, un peļņa bija 7 780 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,04 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,04.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 7,63, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 410 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 330 EUR un VSAOI 2 170 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026