SIA "SP Macīši" (reģ. Nr. 40203406181) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-06-13. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 464 966 EUR, zaudējumi 237 128 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 18,55 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Elektroenerģijas ražošana no atjaunojamiem resursiem
| Reģistrācijas Nr. | 40203406181 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-06-13 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV21ZZZ40203406181 |
| Juridiskā adrese | Mežaparka prospekts 10 - 17, Jūrmala, LV-2015 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 464 966 EUR | -237 128 EUR | 4 225 042 EUR | 1 |
| 2024 | 20 733 EUR | -88 074 EUR | 4 146 633 EUR | 2 |
| 2022 | 0 EUR | -30 EUR | 34 871 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 16.51 | 3.9 | 6.69 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 6.72 | 2.75 | 4.67 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 22.73 | 1.15 | 1.72 | 1 |
| 2024 | -35.79 | 0.16 | 0.33 | 2 |
| 2023 | -34.64 | 1.73 | 0.39 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 180.50 | ~ 1 594.15 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 522.11 | ~ 1 155.16 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 23.83 | ~ 21.33 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 464 966 EUR | 20 733 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 43 022 EUR | -39 980 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -235 353 EUR | -88 074 EUR | 0 EUR | -30 EUR |
| UIN nodoklis | 1 775 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -237 128 EUR | -88 074 EUR | 0 EUR | -30 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 225 042 EUR | 4 146 633 EUR | 330 749 EUR | 34 871 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 573 065 EUR | 157 737 EUR | 20 133 EUR | 3 882 EUR |
| Pašu kapitāls | 754 768 EUR | 771 896 EUR | 2 770 EUR | 2 770 EUR |
| Īstermiņa saistības | 30 891 EUR | 7 937 EUR | 5 878 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 3 439 383 EUR | 3 366 800 EUR | 322 101 EUR | 32 101 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
18,55 | 19,87 | 3,43 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
18,55 | 19,87 | 3,43 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-51,00 % | -424,80 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-5,61 % | -2,12 % | 0,00 % | -0,09 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-31,42 % | -11,41 % | 0,00 % | -1,08 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
4,60 | 4,37 | 118,40 | 11,59 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-0,46 | -31,94 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,11 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-1,77 % | -2,06 % | 0,00 % | -0,09 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,39 | 0,22 | 0,04 | 0,18 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SP Macīši" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Latvenergo" | 949 824 000 | 190 216 000 | 20,0 % | 1 378 | 689 277 | 3 348 (2026 Q2) |
| 2 | "TCK" SIA | 15 905 716 | 6 930 349 | 43,6 % | 3 | 5 301 905 | 2 255 (2026 Q2) |
| 3 | SIA Graanul Invest Energy | 6 945 062 | -644 597 | -9,3 % | 1 | 6 945 062 | *** |
| 4 | SIA "Dobeles Eko" | 6 141 455 | 777 583 | 12,7 % | 10 | 614 146 | 2 975 (2026 Q2) |
| 5 | SIA Incukalns Energy | 5 213 795 | 50 448 | 1,0 % | 2 | 2 606 898 | *** |
| 6 | SIA "Graanul Pellets Energy" | 4 618 624 | -546 581 | -11,8 % | 2 | 2 309 312 | *** |
| 7 | SIA "Eko NRG" | 3 612 699 | 124 413 | 3,4 % | 7 | 516 100 | 3 027 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Grow Energy" | 3 387 815 | 287 213 | 8,5 % | 45 | 75 285 | 1 122 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Verdia Wind" | 2 762 260 | -536 632 | -19,4 % | 2 | 1 381 130 | *** |
| 10 | SIA "Tukums DH" | 2 566 511 | -843 632 | -32,9 % | 0 | — | — |
| 45 | SIA "SP Macīši" (šis uzņēmums) | 464 966 | -237 128 | -51,0 % | 3 | 154 989 | 2 181 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203406181 | LV21ZZZ40203406181 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SP Macīši" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | SP Macīši | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-06-13 | NULL | Jūrmala, Mežaparka prospekts 10 - 17 | 2015 | 119408934 | 0 | 100003036 | 0004000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11555860 | 40203406181 | 2022-04-21 | 2022-06-13 13:40:43 |
[reorganizations]
| ID | Reorg.Kods | Reorg.Veids | Sākotnējais | Pārņēmējs | Reģistrēts |
|---|---|---|---|---|---|
| 90015594 | SEPARATION | Sadalīta nodalīšanas ceļā | 42403048591 | 40203406181 | 2022-12-19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92966808 | 40203406181 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1080000 | EUR | 2025-12-23 | 2025-12-23 13:34:26 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1756782 | 32537745 | 40203406181 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-06-13 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-04 19:10:07.175 |
| 1929018 | 33602515 | 40203406181 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-06-20 19:01:42.187 |
| 2077706 | 34588894 | 40203406181 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-27 19:01:23.46 |
| 2343827 | 35543353 | 40203406181 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-18 20:00:17.845 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1756782 | 32537745 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -30 | 0 | -30 | NULL | 0 | -30 |
| 1929018 | 33602515 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 2077706 | 34588894 | 20733 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 60713 | -39980 | 0 | 42613 | 0 | 2807 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2674 | NULL | NULL | -88074 | 0 | -88074 | NULL | 0 | -88074 |
| 2343827 | 35543353 | 464966 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 421944 | 43022 | 0 | 93717 | 0 | 23601 | 0 | 0 | 0 | 0 | 161057 | NULL | NULL | -235353 | 1775 | -237128 | NULL | 0 | -237128 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1756782 | 32537745 | 2770 | 0 | 1112 | 0 | 3882 | 0 | 30989 | 0 | 30989 | 34871 | NULL | 0 | 32101 | 0 | 2770 | 34871 |
| 1929018 | 33602515 | 540 | 0 | 19593 | 0 | 20133 | 0 | 310616 | 0 | 310616 | 330749 | NULL | 5878 | 322101 | 0 | 2770 | 330749 |
| 2077706 | 34588894 | 68550 | 0 | 89187 | 0 | 157737 | 0 | 3988896 | 0 | 3988896 | 4146633 | NULL | 7937 | 3366800 | 0 | 771896 | 4146633 |
| 2343827 | 35543353 | 509170 | 0 | 63895 | 0 | 573065 | 0 | 3651977 | 0 | 3651977 | 4225042 | NULL | 30891 | 3439383 | 0 | 754768 | 4225042 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203406181 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SP Macīši" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3512 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -35.79 | 0.16 | 0.33 | 2 |
| 40203406181 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SP Macīši" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3511 | 046210 | Saldus | -34.64 | 1.73 | 0.39 | 4 |
| 40203406181 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SP Macīši" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3511 | 046210 | Saldus | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203406181 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SP Macīši" | ir | 24.01.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203406181 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SP Macīši" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Mežaparka prospekts 10 - 17, Jūrmala, LV-2015.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 464 966 EUR, un zaudējumi bija 237 128 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 18,55 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 18,55.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,39, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Elektroenerģijas ražošana no atjaunojamiem resursiem.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026