SIA "Clockwise Daktechniek LV" (reģ. Nr. 40203413840) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-07-18. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 37 301 EUR, zaudējumi 1 040 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,11 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Jumiķu darbi
| Reģistrācijas Nr. | 40203413840 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-07-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV32ZZZ40203413840 |
| Juridiskā adrese | "Bambāļi", Zlēku pag., Ventspils nov., LV-3617 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 37 301 EUR | -1 040 EUR | 6 012 EUR | 1 |
| 2023 | 38 681 EUR | 908 EUR | 5 566 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.76 | 0.04 | 0.88 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.88 | 0.05 | 1.84 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.12 | 0.22 | 1.01 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.76 | 0.05 | 0.74 | 1 |
| 2024 | 0.00 | 0.72 | 0.90 | 1 |
| 2023 | 3.47 | 1.13 | 2.33 | 2 |
| 2022 | 1.14 | 0.36 | 0.78 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 37 301 EUR | 38 681 EUR |
| Personāla izmaksas | 5 342 EUR | 17 792 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 040 EUR | 908 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 040 EUR | 908 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 012 EUR | 5 566 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 6 012 EUR | 5 566 EUR |
| Pašu kapitāls | 619 EUR | 1 659 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 393 EUR | 3 907 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,11 | 1,42 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,11 | 1,42 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-2,79 % | 2,35 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-17,30 % | 16,31 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-168,01 % | 54,73 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
8,71 | 2,36 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,20 | 6,95 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-168,01 % | 54,73 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,86 | 8,09 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Clockwise Daktechniek LV" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "HOPROOF" | 2 055 908 | 19 267 | 0,9 % | 29 | 70 893 | 915 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RST Company" | 1 996 940 | -223 356 | -11,2 % | 12 | 166 412 | 1 658 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "RECTE" | 1 587 841 | 123 844 | 7,8 % | 20 | 79 392 | 1 522 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BūvJumts" | 1 367 083 | 94 800 | 6,9 % | 23 | 59 438 | 1 102 (2026 Q3) |
| 5 | Ražošanas komercfirma SIA "ONDULAT" | 1 104 437 | 15 568 | 1,4 % | 18 | 61 358 | 3 052 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Roof brothers" | 978 863 | 168 320 | 17,2 % | 22 | 44 494 | 1 324 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "BaltCeltne LTD" | 915 697 | 97 471 | 10,6 % | 14 | 65 407 | 491 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "LIBANONS" | 740 275 | 67 682 | 9,1 % | 19 | 38 962 | 719 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "JUMTKORS" | 700 134 | -14 293 | -2,0 % | 4 | 175 034 | 765 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "JUMTS SERVISS" | 666 656 | 2 225 | 0,3 % | 9 | 74 073 | 1 179 (2026 Q3) |
| 145 | SIA Clockwise Daktechniek LV (šis uzņēmums) | 37 301 | -1 040 | -2,8 % | 1 | 37 301 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203413840 | LV32ZZZ40203413840 | SIA Clockwise Daktechniek LV | SIA | Clockwise Daktechniek LV | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-07-18 | NULL | Ventspils nov., Zlēku pag., "Bambāļi" | 3617 | 105108946 | 100016333 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11618721 | 40203413840 | 2022-07-08 | 2022-07-18 09:40:53 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92862251 | 40203413840 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2022-07-18 | 2022-07-18 09:44:46 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2075428 | 34561996 | 40203413840 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-14 19:00:08.215 |
| 2087966 | 34747301 | 40203413840 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-09-13 03:00:01.018 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2075428 | 34561996 | 38681 | 0 | 0 | 0 | 11128 | 17792 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8853 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 908 | 0 | 908 | NULL | 0 | 908 |
| 2087966 | 34747301 | 37301 | 0 | 0 | 0 | 17404 | 5342 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15595 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1040 | 0 | -1040 | NULL | 0 | -1040 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2075428 | 34561996 | 225 | 0 | 5341 | 0 | 5566 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5566 | NULL | 3907 | 0 | 0 | 1659 | 5566 |
| 2087966 | 34747301 | 1 | 0 | 6011 | 0 | 6012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6012 | NULL | 5393 | 0 | 0 | 619 | 6012 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203413840 | SIA Clockwise Daktechniek LV | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4341 | 056510 | Zlēku pag. | 0.00 | 0.72 | 0.90 | 1 |
| 40203413840 | SIA Clockwise Daktechniek LV | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4391 | 056510 | Zlēku pag. | 3.47 | 1.13 | 2.33 | 2 |
| 40203413840 | SIA Clockwise Daktechniek LV | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4391 | 056510 | Zlēku pag. | 1.14 | 0.36 | 0.78 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203413840 | SIA Clockwise Daktechniek LV | ir | 16.10.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203413840 | SIA Clockwise Daktechniek LV | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Bambāļi", Zlēku pag., Ventspils nov., LV-3617.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 37 301 EUR, un zaudējumi bija 1 040 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 1,11 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,11.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 5,86, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Jumiķu darbi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Jumiķu darbi · Ventspils novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026