SIA "AmuR" X (reģ. Nr. 44103114665) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-01-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 35 700 EUR, peļņa 630 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,40 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Jumiķu darbi
| Reģistrācijas Nr. | 44103114665 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-01-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV52ZZZ44103114665 |
| Juridiskā adrese | "Purviņi", Fiļki, Istras pag., Ludzas nov., LV-5748 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 700 EUR | 630 EUR | 11 041 EUR | 0 |
| 2024 | 17 500 EUR | 5 041 EUR | 5 614 EUR | 0 |
| 2019 | 21 212 EUR | -2 872 EUR | 24 EUR | 5 |
| 2018 | 5 395 EUR | -3 226 EUR | 25 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.46 | 0.27 | 1.19 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.76 | 0.01 | 0.74 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.61 | 0.32 | 2.29 | 3 |
| 2024 | 0.92 | 0.00 | 0.80 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 746.39 | ~ 627.72 |
| 2024 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 35 700 EUR | 17 500 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 12 542 EUR | 10 902 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 630 EUR | 5 041 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 630 EUR | 5 041 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 11 041 EUR | 5 614 EUR | 24 EUR | 24 EUR | 24 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 551 EUR | 1 691 EUR | 24 EUR | 24 EUR | 24 EUR |
| Pašu kapitāls | -426 EUR | -1 056 EUR | -6 097 EUR | -6 097 EUR | -6 097 EUR |
| Īstermiņa saistības | 11 467 EUR | 6 670 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 5 404 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 6 121 EUR | 6 121 EUR | 717 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,40 | 0,25 | — | — | 0,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,40 | 0,25 | — | — | 0,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,76 % | 28,81 % | — | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
5,71 % | 89,79 % | 0,00 % | 0,00 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-147,89 % | -477,37 % | 0,00 % | 0,00 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-26,92 | -6,32 | -1,00 | -1,00 | -1,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,23 | 3,12 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-147,89 % | -477,37 % | 0,00 % | 0,00 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,91 | 5,04 | -214,87 | -214,87 | -376,32 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "AmuR" X ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "HOPROOF" | 2 055 908 | 19 267 | 0,9 % | 29 | 70 893 | 915 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RST Company" | 1 996 940 | -223 356 | -11,2 % | 12 | 166 412 | 1 658 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "RECTE" | 1 587 841 | 123 844 | 7,8 % | 20 | 79 392 | 1 522 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BūvJumts" | 1 367 083 | 94 800 | 6,9 % | 23 | 59 438 | 1 102 (2026 Q3) |
| 5 | Ražošanas komercfirma SIA "ONDULAT" | 1 104 437 | 15 568 | 1,4 % | 18 | 61 358 | 3 052 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Roof brothers" | 978 863 | 168 320 | 17,2 % | 22 | 44 494 | 1 324 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "BaltCeltne LTD" | 915 697 | 97 471 | 10,6 % | 14 | 65 407 | 491 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "LIBANONS" | 740 275 | 67 682 | 9,1 % | 19 | 38 962 | 719 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "JUMTKORS" | 700 134 | -14 293 | -2,0 % | 4 | 175 034 | 765 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "JUMTS SERVISS" | 666 656 | 2 225 | 0,3 % | 9 | 74 073 | 1 179 (2026 Q3) |
| 147 | SIA "AmuR" X (šis uzņēmums) | 35 700 | 630 | 1,8 % | 1 | 35 700 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103114665 | LV52ZZZ44103114665 | SIA "AmuR" X | SIA | AmuR | X | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-01-09 | NULL | Ludzas nov., Istras pag., Fiļki, "Purviņi" | 5748 | 104375263 | 100016751 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7167390 | 44103114665 | 2017-12-28 | 2017-12-29 15:05:49 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 44103114665 | 2024-03-04 | SIA REM Service |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92924688 | 44103114665 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2024-03-04 | 2024-03-04 12:36:48 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 956843 | 21539586 | 44103114665 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-09 | 2018-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-13 23:10:27.571 |
| 1293494 | 30001415 | 44103114665 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-10-14 17:01:01.259 |
| 2336896 | 35500336 | 44103114665 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-06-03 03:04:19.434 |
| 1173679 | 28890298 | 44103114665 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2021-03-03 13:01:47.483 |
| 1316033 | 30646221 | 44103114665 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-03-14 13:14:23.542 |
| 1792252 | 33086402 | 44103114665 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-02-14 19:01:19.092 |
| 1792463 | 33086826 | 44103114665 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-02-14 19:09:36.456 |
| 2074160 | 34553904 | 44103114665 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-12 03:03:41.638 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1173679 | 28890298 | 21212 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23973 | -2761 | 88 | 0 | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2872 | 0 | -2872 | NULL | 0 | -2872 |
| 1293494 | 30001415 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1316033 | 30646221 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1792252 | 33086402 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1792463 | 33086826 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 2074160 | 34553904 | 17500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6598 | 10902 | 2018 | 1752 | 0 | 2091 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5041 | 0 | 5041 | NULL | 0 | 5041 |
| 2336896 | 35500336 | 35700 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23158 | 12542 | 5907 | 2891 | 0 | 3114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 630 | 0 | 630 | NULL | 0 | 630 |
| 956843 | 21539586 | 5395 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8479 | -3084 | 64 | 66 | 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3226 | 0 | -3226 | NULL | 0 | -3226 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1173679 | 28890298 | 11 | 0 | 13 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | NULL | 6121 | 0 | 0 | -6097 | 24 |
| 1293494 | 30001415 | 11 | 0 | 13 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | NULL | 6121 | 0 | 0 | -6097 | 24 |
| 1316033 | 30646221 | 11 | 0 | 13 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | NULL | 5404 | 717 | 0 | -6097 | 24 |
| 1792252 | 33086402 | 11 | 0 | 13 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | NULL | 0 | 6121 | 0 | -6097 | 24 |
| 1792463 | 33086826 | 11 | 0 | 13 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | NULL | 0 | 6121 | 0 | -6097 | 24 |
| 2074160 | 34553904 | 754 | 0 | 937 | 0 | 1691 | 0 | 3923 | 0 | 3923 | 5614 | NULL | 6670 | 0 | 0 | -1056 | 5614 |
| 2336896 | 35500336 | 1051 | 0 | 3500 | 0 | 4551 | 0 | 6490 | 0 | 6490 | 11041 | NULL | 11467 | 0 | 0 | -426 | 11041 |
| 956843 | 21539586 | 25 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | NULL | 3250 | 0 | 0 | -3225 | 25 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91379430 | 44103114665 | LIEN | Apķīlājums | Apķīlātas kapitāldaļas | 2025-11-24 | 31.4/17.18.2/121868 | 1000374803 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvaldes Fizisko personu parādu un citu maksājumu atgūšanas daļa |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103114665 | SIA "AmuR" X | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4341 | 037460 | Istras pag. | 0.92 | 0.00 | 0.80 | 0 |
| 44103114665 | SIA "AmuR" X | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4391 | 037460 | Istras pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 44103114665 | SIA "AmuR" X | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4391 | 054010 | Valmiera | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103114665 | SIA "AmuR" X | nav | 03.09.2018 | nav | nav | 12.11.2019 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103114665 | SIA "AmuR" X | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Purviņi", Fiļki, Istras pag., Ludzas nov., LV-5748.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 35 700 EUR, un peļņa bija 630 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA REM Service".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,40 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,40.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,91, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 920 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp VSAOI 800 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Jumiķu darbi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Jumiķu darbi · Ludzas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026