PS "Gardbrīdis" (reģ. Nr. 40203414545) — pilnsabiedrība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-07-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 23 625 EUR, peļņa 1 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,06 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Ēdināšanas pakalpojumi uz līguma pamata un citi ēdināšanas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203414545 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Pilnsabiedrība (PS) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-07-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV09ZZZ40203414545 |
| Juridiskā adrese | Saulīšu iela 4A, Dreiliņi, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 625 EUR | 1 EUR | 3 504 EUR | 2 |
| 2024 | 23 075 EUR | 0 EUR | 3 362 EUR | 2 |
| 2023 | 17 378 EUR | 4 EUR | 2 242 EUR | 3 |
| 2022 | 5 544 EUR | 204 EUR | 1 776 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 5.79 | 1.68 | 2.32 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4.8 | 1.19 | 1.77 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.18 | 1.17 | 1.75 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.15 | 0.89 | 1.32 | 2 |
| 2024 | 13.52 | 3.72 | 5.87 | 2 |
| 2023 | 10.79 | 2.78 | 4.50 | 3 |
| 2022 | 2.61 | 0.66 | 1.07 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 366.68 | ~ 328.18 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 23 625 EUR | 23 075 EUR | 17 378 EUR | 5 544 EUR |
| Bruto peļņa | 441 EUR | 443 EUR | 459 EUR | 349 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 EUR | 0 EUR | 4 EUR | 204 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 EUR | 0 EUR | 4 EUR | 204 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 504 EUR | 3 362 EUR | 2 242 EUR | 1 776 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 504 EUR | 3 362 EUR | 2 242 EUR | 1 776 EUR |
| Pašu kapitāls | 209 EUR | 208 EUR | 208 EUR | 204 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 295 EUR | 3 154 EUR | 2 034 EUR | 1 572 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,06 | 1,07 | 1,10 | 1,13 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,06 | 1,07 | 1,10 | 1,13 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,00 % | 0,00 % | 0,02 % | 3,68 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,03 % | 0,00 % | 0,18 % | 11,49 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,48 % | 0,00 % | 1,92 % | 100,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
15,77 | 15,16 | 9,78 | 7,71 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,74 | 6,86 | 7,75 | 3,12 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,48 % | 0,00 % | 1,92 % | 100,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,85 | 6,97 | 7,93 | 3,71 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
PS "Gardbrīdis" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Baltic Restaurants Latvia" | 30 450 385 | 1 602 020 | 5,3 % | 643 | 47 357 | 1 122 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Airo Catering Services Latvija" | 18 691 743 | 151 339 | 0,8 % | 175 | 106 810 | 1 953 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "CNC" | 17 692 987 | 733 492 | 4,1 % | 392 | 45 135 | 972 (2026 Q3) |
| 4 | SIA BALTIC PRO FOOD | 12 758 256 | 263 772 | 2,1 % | 144 | 88 599 | 1 347 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ŽAKS-2" | 12 617 499 | 2 228 456 | 17,7 % | 157 | 80 366 | 1 152 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ANIVA" | 11 788 405 | 1 464 576 | 12,4 % | 342 | 34 469 | 890 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Baltic Restaurants Catering" | 9 302 477 | 93 130 | 1,0 % | 257 | 36 196 | 1 014 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "FRISTAR" | 9 176 588 | 798 126 | 8,7 % | 130 | 70 589 | 854 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SALTUMS KANDAVĀ" | 5 308 242 | 55 660 | 1,0 % | 148 | 35 867 | 1 072 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "PĒRSE-L.L.K." | 5 108 264 | -26 186 | -0,5 % | 106 | 48 191 | 1 709 (2026 Q3) |
| 392 | PS "Gardbrīdis" (šis uzņēmums) | 23 625 | 1 | 0,0 % | 2 | 11 813 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203414545 | LV09ZZZ40203414545 | PS "Gardbrīdis" | PS | Gardbrīdis | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | PS | Pilnsabiedrība | 2022-07-20 | NULL | Ropažu nov., Stopiņu pag., Dreiliņi, Saulīšu iela 4A | 2130 | 106252076 | 100016784 | 0 | NULL | NULL |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2252447 | 35396055 | 40203414545 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-21 17:15:16.646 |
| 1476633 | 32336752 | 40203414545 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-07-20 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-04-25 17:13:31.081 |
| 1854162 | 33341715 | 40203414545 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-04-22 21:09:40.188 |
| 2014879 | 34371251 | 40203414545 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-13 03:01:41.724 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1476633 | 32336752 | 5544 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5195 | 349 | 0 | 145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 204 | 0 | 204 | NULL | 0 | 204 |
| 1854162 | 33341715 | 17378 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16919 | 459 | 0 | 455 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4 | 0 | 4 | NULL | 0 | 4 |
| 2014879 | 34371251 | 23075 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22632 | 443 | 0 | 393 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 2252447 | 35396055 | 23625 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23184 | 441 | 0 | 370 | 0 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1 | 0 | 1 | NULL | 0 | 1 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1476633 | 32336752 | 204 | 0 | 1572 | 0 | 1776 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1776 | NULL | 1572 | 0 | 0 | 204 | 1776 |
| 1854162 | 33341715 | 201 | 0 | 2041 | 0 | 2242 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2242 | NULL | 2034 | 0 | 0 | 208 | 2242 |
| 2014879 | 34371251 | 92 | 0 | 3270 | 0 | 3362 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3362 | NULL | 3154 | 0 | 0 | 208 | 3362 |
| 2252447 | 35396055 | 50 | 0 | 3454 | 0 | 3504 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3504 | NULL | 3295 | 0 | 0 | 209 | 3504 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203414545 | PS "Gardbrīdis" | 2024 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 5622 | 044420 | Stopiņu pag. | 13.52 | 3.72 | 5.87 | 2 |
| 40203414545 | PS "Gardbrīdis" | 2023 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 5629 | 044420 | Stopiņu pag. | 10.79 | 2.78 | 4.50 | 3 |
| 40203414545 | PS "Gardbrīdis" | 2022 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 5629 | 044420 | Stopiņu pag. | 2.61 | 0.66 | 1.07 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203414545 | PS "Gardbrīdis" | ir | 06.09.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203414545 | PS "Gardbrīdis" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Saulīšu iela 4A, Dreiliņi, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 23 625 EUR, un peļņa bija 1 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,06 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,06.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,85, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 13 520 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 720 EUR un VSAOI 5 870 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ēdināšanas pakalpojumi uz līguma pamata un citi ēdināšanas pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ēdināšanas pakalpojumi uz līguma pamata un citi ēdināšanas pakalpojumi · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026