SIA "Upesciema garša" (reģ. Nr. 50203577401) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-07-25. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 48 274 EUR, peļņa 54 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,93 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Ēdināšanas pakalpojumi uz līguma pamata un citi ēdināšanas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 50203577401 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-07-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV39ZZZ50203577401 |
| Juridiskā adrese | Irbenāju iela 22 - 2, Upesciems, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48 274 EUR | 54 EUR | 67 112 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 5.29 | 0.67 | 2.53 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.54 | 0.86 | 2.68 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.49 | 0.65 | 1.83 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.31 | 1.20 | 2.11 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 824.61 | ~ 690.08 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 687.72 | ~ 588.61 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 48 274 EUR |
| Bruto peļņa | -5 463 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 72 EUR |
| UIN nodoklis | 18 EUR |
| Tīrā peļņa | 54 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 67 112 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 21 715 EUR |
| Pašu kapitāls | 73 EUR |
| Īstermiņa saistības | 23 237 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 43 802 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-07-17 – 2025-07-17 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,93 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,86 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,11 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,08 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
73,97 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
918,34 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,72 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,16 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,71 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Upesciema garša" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Spēja nekavējoties segt saistības ir ierobežota un atkarīga no situācijas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Baltic Restaurants Latvia" | 30 450 385 | 1 602 020 | 5,3 % | 643 | 47 357 | 1 122 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Airo Catering Services Latvija" | 18 691 743 | 151 339 | 0,8 % | 175 | 106 810 | 1 953 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "CNC" | 17 692 987 | 733 492 | 4,1 % | 392 | 45 135 | 972 (2026 Q3) |
| 4 | SIA BALTIC PRO FOOD | 12 758 256 | 263 772 | 2,1 % | 144 | 88 599 | 1 347 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ŽAKS-2" | 12 617 499 | 2 228 456 | 17,7 % | 157 | 80 366 | 1 152 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ANIVA" | 11 788 405 | 1 464 576 | 12,4 % | 342 | 34 469 | 890 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Baltic Restaurants Catering" | 9 302 477 | 93 130 | 1,0 % | 257 | 36 196 | 1 014 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "FRISTAR" | 9 176 588 | 798 126 | 8,7 % | 130 | 70 589 | 854 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SALTUMS KANDAVĀ" | 5 308 242 | 55 660 | 1,0 % | 148 | 35 867 | 1 072 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "PĒRSE-L.L.K." | 5 108 264 | -26 186 | -0,5 % | 106 | 48 191 | 1 709 (2026 Q3) |
| 320 | SIA Upesciema garša (šis uzņēmums) | 48 274 | 54 | 0,1 % | 3 | 16 091 | 825 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203577401 | LV39ZZZ50203577401 | SIA Upesciema garša | SIA | Upesciema garša | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-07-25 | NULL | Ropažu nov., Garkalnes pag., Upesciems, Irbenāju iela 22 - 2 | 2137 | 117542620 | 100016784 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13012564 | 50203577401 | 2024-07-22 | 2024-07-25 08:10:18 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203577401 | 2025-07-17 | 885.95 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 6f185e36 |
| 50203577401 | 2025-07-17 | 1532.16 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 6f185e36 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92933837 | 50203577401 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2024-07-25 | 2024-07-25 08:07:05 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2261909 | 35409256 | 50203577401 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-07-25 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-05-25 17:11:06.091 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2261909 | 35409256 | 48274 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 53737 | -5463 | 87 | 4504 | 10433 | 307 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 72 | 18 | 54 | NULL | 0 | 54 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2261909 | 35409256 | 19114 | 0 | 895 | 1706 | 21715 | 0 | 45397 | 0 | 45397 | 67112 | NULL | 23237 | 43802 | 0 | 73 | 67112 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203577401 | SIA Upesciema garša | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5622 | 044400 | Garkalnes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203577401 | SIA Upesciema garša | ir | 10.06.2026 | nav | nav | |
| 50203577401 | SIA Upesciema garša | nav | 18.03.2026 | nav | ir | 10.06.2026 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203577401 | SIA Upesciema garša | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Irbenāju iela 22 - 2, Upesciems, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 48 274 EUR, un peļņa bija 54 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,93 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,86.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,71, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ēdināšanas pakalpojumi uz līguma pamata un citi ēdināšanas pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ēdināšanas pakalpojumi uz līguma pamata un citi ēdināšanas pakalpojumi · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026