SIA "VRMS" (reģ. Nr. 40203417289) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-08-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 26 358 EUR, zaudējumi 2 810 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,04 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203417289 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-08-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV29ZZZ40203417289 |
| Juridiskā adrese | "Murmanskieši", Lūza, Saunas pag., Preiļu nov., LV-5323 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 358 EUR | -2 810 EUR | 234 EUR | 1 |
| 2024 | 30 447 EUR | -2 168 EUR | 2 774 EUR | 1 |
| 2023 | 35 251 EUR | -1 779 EUR | 2 695 EUR | 1 |
| 2022 | 14 299 EUR | 1 495 EUR | 1 535 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.09 | 0.0 | 0.09 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.31 | 0.08 | 0.22 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.19 | 0.04 | 0.16 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.56 | 0.35 | 0.20 | 1 |
| 2024 | 2.14 | 1.08 | 1.05 | 1 |
| 2023 | 3.67 | 1.39 | 2.28 | 1 |
| 2022 | 0.77 | 0.44 | 0.33 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 26 358 EUR | 30 447 EUR | 35 251 EUR | 14 299 EUR |
| Bruto peļņa | 26 358 EUR | 30 447 EUR | 35 251 EUR | 14 299 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 810 EUR | -2 168 EUR | -1 779 EUR | 1 495 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -2 810 EUR | -2 168 EUR | -1 779 EUR | 1 495 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 234 EUR | 2 774 EUR | 2 695 EUR | 1 535 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 234 EUR | 2 774 EUR | 2 695 EUR | 1 535 EUR |
| Pašu kapitāls | -5 252 EUR | -2 442 EUR | -274 EUR | 1 505 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 486 EUR | 5 216 EUR | 2 969 EUR | 30 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,04 | 0,53 | 0,91 | 51,17 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,04 | 0,53 | 0,91 | 51,17 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-10,66 % | -7,12 % | -5,05 % | 10,46 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-1 200,85 % | -78,15 % | -66,01 % | 97,39 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
53,50 % | 88,78 % | 649,27 % | 99,34 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,04 | -2,14 | -10,84 | 0,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
112,64 | 10,98 | 13,08 | 9,32 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
53,50 % | 88,78 % | 649,27 % | 99,34 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
39,60 | 6,95 | 10,81 | 34,93 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "VRMS" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 24 | 97 015 | 911 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 35 | 39 216 | 894 (2026 Q3) |
| 3 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 50 | 21 769 | 381 (2026 Q3) |
| 4 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 95 | 9 617 | 1 346 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 8 | 96 915 | 935 (2026 Q3) |
| 6 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 3 | 208 166 | 1 164 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 5 | 114 838 | 125 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Transport" | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 7 | 68 100 | 1 062 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Ax Group" | 393 933 | -18 248 | -4,6 % | 11 | 35 812 | 408 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REN" | 383 169 | -13 133 | -3,4 % | 7 | 54 738 | 1 333 (2026 Q3) |
| 257 | SIA "VRMS" (šis uzņēmums) | 26 358 | -2 810 | -10,7 % | 1 | 26 358 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203417289 | LV29ZZZ40203417289 | SIA "VRMS" | SIA | VRMS | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-08-02 | NULL | Preiļu nov., Saunas pag., Lūza, "Murmanskieši" | 5323 | 103896455 | 100016727 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11647535 | 40203417289 | 2022-08-01 | 2022-08-02 16:48:47 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92864243 | 40203417289 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2022-08-02 | 2022-08-02 17:10:42 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1446419 | 32122400 | 40203417289 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-08-02 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-21 17:06:12.58 |
| 1919266 | 33548232 | 40203417289 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-03 21:04:14.093 |
| 1992441 | 34305780 | 40203417289 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-30 03:02:01.563 |
| 2121270 | 35111276 | 40203417289 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-24 21:02:39.939 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1446419 | 32122400 | 14299 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 14299 | 12804 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1495 | 0 | 1495 | NULL | 0 | 1495 |
| 1919266 | 33548232 | 35251 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 35251 | 37030 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1779 | 0 | -1779 | NULL | 0 | -1779 |
| 1992441 | 34305780 | 30447 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 30447 | 32615 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2168 | 0 | -2168 | NULL | 0 | -2168 |
| 2121270 | 35111276 | 26358 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 26358 | 29168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2810 | 0 | -2810 | NULL | 0 | -2810 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1446419 | 32122400 | 60 | 0 | 1475 | 0 | 1535 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1535 | NULL | 30 | 0 | 0 | 1505 | 1535 |
| 1919266 | 33548232 | 11 | 0 | 2684 | 0 | 2695 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2695 | NULL | 2969 | 0 | 0 | -274 | 2695 |
| 1992441 | 34305780 | 14 | 0 | 2760 | 0 | 2774 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2774 | NULL | 5216 | 0 | 0 | -2442 | 2774 |
| 2121270 | 35111276 | 12 | 0 | 222 | 0 | 234 | 0 | 0 | 0 | 0 | 234 | NULL | 5486 | 0 | 0 | -5252 | 234 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203417289 | SIA "VRMS" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 042480 | Saunas pag. | 2.14 | 1.08 | 1.05 | 1 |
| 40203417289 | SIA "VRMS" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 042480 | Saunas pag. | 3.67 | 1.39 | 2.28 | 1 |
| 40203417289 | SIA "VRMS" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 042480 | Saunas pag. | 0.77 | 0.44 | 0.33 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203417289 | SIA "VRMS" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Murmanskieši", Lūza, Saunas pag., Preiļu nov., LV-5323.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 26 358 EUR, un zaudējumi bija 2 810 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,04 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,04.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 39,60, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 140 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 080 EUR un VSAOI 1 050 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Preiļu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026