SIA "STAR77" (reģ. Nr. 44103137371) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-01-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 38 290 EUR, zaudējumi 3 248 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,83 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 44103137371 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-01-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV30ZZZ44103137371 |
| Juridiskā adrese | Daugavpils iela 51 - 5, Preiļi, Preiļu nov., LV-5301 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 290 EUR | -3 248 EUR | 25 585 EUR | 1 |
| 2024 | 37 872 EUR | 3 613 EUR | 25 253 EUR | 1 |
| 2023 | 30 927 EUR | 5 316 EUR | 21 286 EUR | 1 |
| 2022 | 26 321 EUR | -204 EUR | 16 539 EUR | 1 |
| 2021 | 38 280 EUR | 10 437 EUR | 15 980 EUR | 1 |
| 2020 | 24 269 EUR | 607 EUR | 3 147 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.45 | 0.35 | 1.1 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.8 | 0.12 | 0.68 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.16 | 0.57 | 0.59 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.79 | 0.01 | 0.78 | 1 |
| 2024 | 3.33 | 0.48 | 2.85 | 1 |
| 2023 | 3.16 | 0.71 | 2.45 | 1 |
| 2022 | 2.24 | 0.44 | 1.79 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 38 290 EUR | 37 872 EUR | 30 927 EUR | 26 321 EUR | 38 280 EUR |
| Bruto peļņa | 38 290 EUR | 37 872 EUR | 30 927 EUR | 26 321 EUR | 38 280 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3 248 EUR | 3 613 EUR | 5 316 EUR | -204 EUR | 10 437 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -3 248 EUR | 3 613 EUR | 5 316 EUR | -204 EUR | 10 437 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 25 585 EUR | 25 253 EUR | 21 286 EUR | 16 539 EUR | 15 980 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 25 585 EUR | 25 253 EUR | 21 286 EUR | 16 539 EUR | 15 980 EUR |
| Pašu kapitāls | 16 531 EUR | 19 779 EUR | 16 166 EUR | 10 850 EUR | 11 054 EUR |
| Īstermiņa saistības | 9 054 EUR | 5 474 EUR | 5 120 EUR | 5 689 EUR | 4 926 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,83 | 4,61 | 4,16 | 2,91 | 3,24 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,83 | 4,61 | 4,16 | 2,91 | 3,24 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-8,48 % | 9,54 % | 17,19 % | -0,78 % | 27,26 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-12,69 % | 14,31 % | 24,97 % | -1,23 % | 65,31 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-19,65 % | 18,27 % | 32,88 % | -1,88 % | 94,42 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,55 | 0,28 | 0,32 | 0,52 | 0,45 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,50 | 1,50 | 1,45 | 1,59 | 2,40 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-19,65 % | 18,27 % | 32,88 % | -1,88 % | 94,42 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,88 | 4,68 | 4,74 | 3,38 | 6,44 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "STAR77" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 24 | 97 015 | 911 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 35 | 39 216 | 894 (2026 Q3) |
| 3 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 50 | 21 769 | 381 (2026 Q3) |
| 4 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 95 | 9 617 | 1 346 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 8 | 96 915 | 935 (2026 Q3) |
| 6 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 3 | 208 166 | 1 164 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 5 | 114 838 | 125 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Transport" | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 7 | 68 100 | 1 062 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Ax Group" | 393 933 | -18 248 | -4,6 % | 11 | 35 812 | 408 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REN" | 383 169 | -13 133 | -3,4 % | 7 | 54 738 | 1 333 (2026 Q3) |
| 170 | SIA "STAR77" (šis uzņēmums) | 38 290 | -3 248 | -8,5 % | 1 | 38 290 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103137371 | LV30ZZZ44103137371 | SIA "STAR77" | SIA | STAR77 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-01-09 | NULL | Preiļu nov., Preiļi, Daugavpils iela 51 - 5 | 5301 | 114170361 | 100015235 | 100003518 | 0760201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9400431 | 44103137371 | 2019-12-18 | 2020-01-07 09:15:24 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92983595 | 44103137371 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2026-09-17 | 2026-09-17 10:46:09 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1148448 | 23923588 | 44103137371 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-09 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-01-14 14:00:10.395 |
| 1355930 | 31038392 | 44103137371 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-05-31 18:09:27.195 |
| 1973220 | 34198709 | 44103137371 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-26 03:01:23.786 |
| 2121266 | 35111272 | 44103137371 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-24 21:02:38.447 |
| 1478338 | 32342807 | 44103137371 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-25 18:26:32.069 |
| 1848847 | 33313472 | 44103137371 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-13 19:05:29.857 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1148448 | 23923588 | 24269 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 24269 | 23662 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 607 | 0 | 607 | NULL | 0 | 607 |
| 1355930 | 31038392 | 38280 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 38280 | 27843 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10437 | 0 | 10437 | NULL | 0 | 10437 |
| 1478338 | 32342807 | 26321 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 26321 | 26525 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -204 | 0 | -204 | NULL | 0 | -204 |
| 1848847 | 33313472 | 30927 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 30927 | 25611 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5316 | 0 | 5316 | NULL | 0 | 5316 |
| 1973220 | 34198709 | 37872 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 37872 | 34259 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3613 | 0 | 3613 | NULL | 0 | 3613 |
| 2121266 | 35111272 | 38290 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 38290 | 41538 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3248 | 0 | -3248 | NULL | 0 | -3248 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1148448 | 23923588 | 2361 | 0 | 786 | 0 | 3147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3147 | NULL | 2530 | 0 | 0 | 617 | 3147 |
| 1355930 | 31038392 | 15570 | 0 | 410 | 0 | 15980 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15980 | NULL | 4926 | 0 | 0 | 11054 | 15980 |
| 1478338 | 32342807 | 16529 | 0 | 10 | 0 | 16539 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16539 | NULL | 5689 | 0 | 0 | 10850 | 16539 |
| 1848847 | 33313472 | 21051 | 0 | 235 | 0 | 21286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21286 | NULL | 5120 | 0 | 0 | 16166 | 21286 |
| 1973220 | 34198709 | 25236 | 0 | 17 | 0 | 25253 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25253 | NULL | 5474 | 0 | 0 | 19779 | 25253 |
| 2121266 | 35111272 | 25049 | 0 | 536 | 0 | 25585 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25585 | NULL | 9054 | 0 | 0 | 16531 | 25585 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103137371 | SIA "STAR77" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 042200 | Preiļi | 3.33 | 0.48 | 2.85 | 1 |
| 44103137371 | SIA "STAR77" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 042200 | Preiļi | 3.16 | 0.71 | 2.45 | 1 |
| 44103137371 | SIA "STAR77" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 042200 | Preiļi | 2.24 | 0.44 | 1.79 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103137371 | SIA "STAR77" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Daugavpils iela 51 - 5, Preiļi, Preiļu nov., LV-5301.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 38 290 EUR, un zaudējumi bija 3 248 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,83 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,83.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,88, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 330 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 480 EUR un VSAOI 2 850 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Preiļu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026