Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Electrify Rent"

SIA "Electrify Rent" (reģ. Nr. 40203421886) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-08-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 436 617 EUR, peļņa 24 016 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,03 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings

Reģistrācijas Nr.40203421886
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2022-08-23
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV70ZZZ40203421886
Juridiskā adrese Grostonas iela 17 - 20, Rīga, LV-1013

UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 436 617 EUR 24 016 EUR 944 257 EUR 2
2024 62 423 EUR 1 554 EUR 802 397 EUR 1
2023 12 076 EUR 1 947 EUR 54 125 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 35.36 0.22 0.31 2
2026. gada 1. ceturksnis 35.14 0.22 0.31 2
2025. gada 4. ceturksnis 6.58 0.22 0.31 2
2024 -115.53 0.24 0.20 1
2023 -9.22 0.13 0.18 1
2022 0.04 0.04 0.04 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023
Neto apgrozījums 436 617 EUR 62 423 EUR 12 076 EUR
Bruto peļņa 42 312 EUR 6 647 EUR 9 945 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 24 016 EUR 1 554 EUR 1 947 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 24 016 EUR 1 554 EUR 1 947 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023
Aktīvi kopā 944 257 EUR 802 397 EUR 54 125 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 944 257 EUR 769 339 EUR 54 125 EUR
Pašu kapitāls 30 517 EUR 6 501 EUR 4 947 EUR
Īstermiņa saistības 913 740 EUR 795 896 EUR 49 178 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Dalībnieki (jur.): 1
Dalībnieki (jur.): 1

Mātes uzņēmumi / dalībnieki

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,03 0,97 1,10
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,09 0,05 0,02
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
5,50 % 2,49 % 16,12 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
2,54 % 0,19 % 3,60 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
78,70 % 23,90 % 39,36 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
29,94 122,43 9,94
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
3,13 3,27 1,58
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,46 0,08 0,22
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
115,65 % 34,44 % 107,24 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
0,64 0,07 0,71

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Electrify Rent" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7711)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 896 uzņēmumi 67. vieta pēc apgrozījuma 123. vieta pēc peļņas Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "TRANSPORENT"30 411 3291 068 7343,5 %251 216 4533 217 (2026 Q2)
2SIA "Mobility Latvija"27 057 0594 953 20918,3 %251 082 2824 090 (2026 Q2)
3Autolux Latvia SIA22 575 980827 5393,7 %112 052 3622 715 (2026 Q2)
4SIA "CityBee Latvija"18 680 579456 4442,4 %23812 1992 155 (2026 Q2)
5SIA "Pilna Servisa Līzings"15 890 318443 8032,8 %32496 5722 593 (2026 Q2)
6"ALD Automotive" SIA15 859 2431 452 4739,2 %25634 3705 861 (2026 Q2)
7SIA "AlphaLane"9 145 494504 4965,5 %11831 4092 279 (2026 Q2)
8SIA "IDEAL SERVICES"8 533 5742 2410,0 %22387 8902 726 (2026 Q2)
9SIA "Favorit Rent"7 808 067222 6152,9 %13600 6211 446 (2026 Q2)
10Mobire Latvija SIA6 840 580391 3845,7 %15456 0392 961 (2026 Q2)
67SIA "Electrify Rent" (šis uzņēmums)436 61724 0165,5 %2218 309***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-08-30). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Electrify Rent"
7711 Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings
🤖 MI Modelis: gemini-3.7-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203421886 LV70ZZZ40203421886 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Electrify Rent" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Electrify Rent NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2022-08-23 NULL Rīga, Grostonas iela 17 - 20 1013 118973462 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
11685823 40203421886 2022-07-28 2022-08-23 15:13:02

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92865597 40203421886 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 3000 EUR 2022-08-23 2022-08-23 15:14:38

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1944779 33860365 40203421886 DokGPv1 UGP 2023 2022-08-23 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-10-28 19:00:27.481
2024819 34405327 40203421886 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-05-19 21:01:58.575
2303986 35462608 40203421886 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-05-30 17:10:27.537

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1944779 33860365 12076 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2131 9945 1698 2942 0 0 0 0 0 0 3358 NULL NULL 1947 0 1947 NULL 0 1947
2024819 34405327 62423 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 55776 6647 1496 2912 0 0 0 0 0 0 685 NULL NULL 1554 0 1554 NULL 0 1554
2303986 35462608 436617 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 394305 42312 0 3828 0 3190 0 0 0 0 11278 NULL NULL 24016 0 24016 NULL 0 24016

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1944779 33860365 404 0 415 53306 54125 0 0 0 0 54125 NULL 49178 0 0 4947 54125
2024819 34405327 10255 0 25851 733233 769339 0 33058 0 33058 802397 NULL 795896 0 0 6501 802397
2303986 35462608 3705 0 78199 862353 944257 0 0 0 0 944257 NULL 913740 0 0 30517 944257

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203421886 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Electrify Rent" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7711 010094 Vidzemes priekšpilsēta -115.53 0.24 0.20 1
40203421886 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Electrify Rent" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7711 010094 Vidzemes priekšpilsēta -9.22 0.13 0.18 1
40203421886 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Electrify Rent" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7711 010094 Vidzemes priekšpilsēta 0.04 0.04 0.04 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203421886 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Electrify Rent" ir 08.09.2022 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203421886 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Electrify Rent" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Electrify Rent" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Grostonas iela 17 - 20, Rīga, LV-1013.

Kāds bija SIA "Electrify Rent" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 436 617 EUR, un peļņa bija 24 016 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Electrify Rent" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "Electrify Rent" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,03 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,09.

Kāds ir SIA "Electrify Rent" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,64, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Electrify Rent" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "Electrify Rent" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Electrify Rent" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings.

Lapas ģenerēšanas datums: 30-08-2026