SIA "UP77" (reģ. Nr. 40203444111) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-11-28. VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40203444111 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-11-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV37ZZZ40203444111 |
| Juridiskā adrese | Raiņa iela 9 - 21, Krāslava, Krāslavas nov., LV-5601 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3 |
| 2024 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3 |
| 2023 | 3.40 | 0.63 | 2.59 | 3 |
| 2022 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | 211.04 | ~ 188.88 |
| 2022 | — | — |
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Evolution Latvia" | 134 711 671 | 8 337 458 | 6,2 % | 3 349 | 40 224 | 1 704 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Euro Live Technologies" | 71 632 889 | 3 405 813 | 4,8 % | 1 939 | 36 943 | 1 909 (2026 Q3) |
| 3 | "Reverse Group" SIA | 40 950 656 | 299 178 | 0,7 % | 2 | 20 475 328 | *** |
| 4 | WSoft SIA | 22 734 816 | 343 076 | 1,5 % | 870 | 26 132 | 1 553 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "JEFF" | 16 111 466 | -23 409 | -0,1 % | 38 | 423 986 | 3 997 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "United International" | 14 206 870 | 561 377 | 4,0 % | 3 | 4 735 623 | 473 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DELSKA Latvia" | 9 381 568 | -1 883 649 | -20,1 % | 60 | 156 359 | 4 186 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "1NCE Latvia" | 9 216 037 | 474 213 | 5,1 % | 63 | 146 286 | 5 219 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Corporate Systems" | 8 684 613 | 425 266 | 4,9 % | 4 | 2 171 153 | 1 577 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Latvijas Digitālās veselības centrs" | 7 819 215 | -1 560 545 | -20,0 % | 80 | 97 740 | 3 367 (2026 Q3) |
| 483 | SIA UP77 (šis uzņēmums) | 0 | 0 | — | 3 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203444111 | LV37ZZZ40203444111 | SIA UP77 | SIA | UP77 | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-11-28 | NULL | Krāslavas nov., Krāslava, Raiņa iela 9 - 21 | 5601 | 114260944 | 100016743 | 100003261 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11881290 | 40203444111 | 2022-10-31 | 2022-11-28 15:48:54 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900326028 | 40203444111 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2025-06-06 | Valsts ieņēmumu dienesta 03.06.2025. lēmums Nr.32.1/17.22.1/19770 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 40203444111 | SIA UP77 | 03.06.2025 | 07.06.2025 | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92889972 | 40203444111 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-02-10 | 2023-02-10 13:09:15 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91365272 | 40203444111 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai | 2025-06-06 | 32.1/17.22.1/19770 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
| 91320682 | 40203444111 | PROHIBITION | Aizliegums | NULL | 2023-09-28 | 30.3/17.9.3/80304 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
| 91318786 | 40203444111 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2023-09-01 | 13044/062/2023-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
| 91306458 | 40203444111 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2023-02-24 | 02416/078/2023-NOS | NULL | NULL | Zvērināts tiesu izpildītājs |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203444111 | SIA UP77 | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6310 | 032210 | Krāslava | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3 |
| 40203444111 | SIA UP77 | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 032210 | Krāslava | 3.40 | 0.63 | 2.59 | 3 |
| 40203444111 | SIA UP77 | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 032210 | Krāslava | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203444111 | SIA UP77 | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Raiņa iela 9 - 21, Krāslava, Krāslavas nov., LV-5601.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības · Krāslavas novads — lielākie uzņēmumi
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026