SIA "AVS HEATING" (reģ. Nr. 40203451429) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-01-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 17 860 EUR, peļņa 1 245 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,28 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Metālu mehāniska apstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 40203451429 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-01-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV40ZZZ40203451429 |
| Juridiskā adrese | "Lazdas 1" - 3, Ogresgals, Ogresgala pag., Ogres nov., LV-5041 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 860 EUR | 1 245 EUR | 1 302 EUR | 1 |
| 2024 | 336 EUR | -1 991 EUR | 26 EUR | 1 |
| 2023 | 23 932 EUR | -2 720 EUR | 231 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.22 | 0.08 | 0.51 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.22 | 0.08 | 0.57 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.46 | 0.05 | 0.36 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.07 | 0.00 | -0.05 | 0 |
| 2024 | 0.31 | 0.20 | 0.38 | 0 |
| 2023 | 4.67 | 1.73 | 3.07 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 17 860 EUR | 336 EUR | 23 932 EUR |
| Bruto peļņa | 1 913 EUR | -1 813 EUR | -1 446 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 295 EUR | -1 991 EUR | -2 720 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 245 EUR | -1 991 EUR | -2 720 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 302 EUR | 26 EUR | 231 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 302 EUR | 26 EUR | 231 EUR |
| Pašu kapitāls | -3 456 EUR | -4 701 EUR | -2 710 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 660 EUR | 4 727 EUR | 2 941 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,28 | 0,01 | 0,08 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,28 | 0,01 | 0,08 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
6,97 % | -592,56 % | -11,37 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
95,62 % | -7 657,69 % | -1 177,49 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-36,02 % | 42,35 % | 100,37 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,35 | -1,01 | -1,09 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
324,75 | — | -905,67 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
13,72 | 12,92 | 103,60 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-38,68 % | 42,35 % | 100,26 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
12,38 | -508,23 | 48,12 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "AVS HEATING" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "EMJ Metāls" | 26 533 646 | 1 130 506 | 4,3 % | 203 | 130 708 | 2 660 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic" | 10 169 409 | 597 883 | 5,9 % | 107 | 95 041 | 1 920 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LOCITECH PRODUCTION" | 5 765 489 | 169 483 | 2,9 % | 73 | 78 979 | 1 469 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Steel PROFI" | 3 791 349 | 199 224 | 5,3 % | 40 | 94 784 | 1 546 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LATTEPS" | 3 601 727 | -180 857 | -5,0 % | 94 | 38 316 | 757 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITRUM FACTORY" | 3 599 299 | 20 319 | 0,6 % | 73 | 49 305 | 1 223 (2026 Q3) |
| 7 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "LPSP" | 3 259 218 | 272 803 | 8,4 % | 37 | 88 087 | 2 115 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EHT FABRIK" | 3 159 774 | 416 001 | 13,2 % | 45 | 70 217 | 2 318 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rubate metal" | 3 040 037 | 185 116 | 6,1 % | 37 | 82 163 | 1 432 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "METĀRO" | 2 613 370 | 17 266 | 0,7 % | 44 | 59 395 | 2 282 (2026 Q3) |
| 155 | SIA "AVS HEATING" (šis uzņēmums) | 17 860 | 1 245 | 7,0 % | 1 | 17 860 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203451429 | LV40ZZZ40203451429 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AVS HEATING" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | AVS HEATING | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-01-03 | NULL | Ogres nov., Ogresgala pag., Ogresgals, "Lazdas 1" - 3 | 5041 | 117953084 | 100016688 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11959158 | 40203451429 | 2022-12-22 | 2023-01-03 09:25:03 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92884418 | 40203451429 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2023-01-03 | 2023-01-03 09:26:11 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2248630 | 35389333 | 40203451429 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-20 17:16:23.352 |
| 1917908 | 33542819 | 40203451429 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-03 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-03 06:09:12.906 |
| 2092032 | 34902812 | 40203451429 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-11-12 19:00:26.636 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1917908 | 33542819 | 23932 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25378 | -1446 | 31 | 1037 | 0 | 203 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | NULL | NULL | -2720 | 0 | -2720 | NULL | 0 | -2720 |
| 2092032 | 34902812 | 336 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2149 | -1813 | 0 | 178 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1991 | 0 | -1991 | NULL | 0 | -1991 |
| 2248630 | 35389333 | 17860 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15947 | 1913 | 0 | 581 | 88 | 121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | NULL | NULL | 1295 | 50 | 1245 | NULL | 0 | 1245 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1917908 | 33542819 | 73 | 0 | 158 | 0 | 231 | 0 | 0 | 0 | 0 | 231 | NULL | 2941 | 0 | 0 | -2710 | 231 |
| 2092032 | 34902812 | 0 | 0 | 26 | 0 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | NULL | 4727 | 0 | 0 | -4701 | 26 |
| 2248630 | 35389333 | 1302 | 0 | 0 | 0 | 1302 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1302 | NULL | 4660 | 0 | 98 | -3456 | 1302 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203451429 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AVS HEATING" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2553 | 040500 | Ogresgala pag. | 0.31 | 0.20 | 0.38 | 0 |
| 40203451429 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AVS HEATING" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 040500 | Ogresgala pag. | 4.67 | 1.73 | 3.07 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203451429 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AVS HEATING" | ir | 18.01.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203451429 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AVS HEATING" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Lazdas 1" - 3, Ogresgals, Ogresgala pag., Ogres nov., LV-5041.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 17 860 EUR, un peļņa bija 1 245 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,28 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,28.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 12,38, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 310 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 200 EUR un VSAOI 380 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu mehāniska apstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Metālu mehāniska apstrāde · Ogres novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026