SIA "LUGEROLI" (reģ. Nr. 40203465715) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-02-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 110 EUR, zaudējumi 21 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,23 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Grafiskā dizaina un vizuālās komunikācijas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203465715 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-02-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV87ZZZ40203465715 |
| Juridiskā adrese | "Mežāres" - 11, Launkalnes pag., Smiltenes nov., LV-4729 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 110 EUR | -21 EUR | 1 669 EUR | 1 |
| 2024 | 2 220 EUR | 118 EUR | 1 357 EUR | 1 |
| 2023 | 3 335 EUR | -1 744 EUR | 1 175 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.06 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 0.02 | 0.00 | 0.01 | 1 |
| 2023 | 0.19 | 0.07 | 0.11 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 110 EUR | 2 220 EUR | 3 335 EUR |
| Bruto peļņa | 636 EUR | 432 EUR | -1 311 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 29 EUR | 168 EUR | -1 744 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -21 EUR | 118 EUR | -1 744 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 669 EUR | 1 357 EUR | 1 175 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 669 EUR | 1 357 EUR | 1 175 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 152 EUR | 1 174 EUR | 1 056 EUR |
| Īstermiņa saistības | 517 EUR | 183 EUR | 119 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,23 | 7,42 | 9,87 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,65 | 5,41 | 6,79 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-1,89 % | 5,32 % | -52,29 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-1,26 % | 8,70 % | -148,43 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-1,82 % | 10,05 % | -165,15 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,45 | 0,16 | 0,11 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,67 | 1,64 | 2,84 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
2,52 % | 14,31 % | -165,15 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,73 | 6,06 | 3,35 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "LUGEROLI" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "HK LATVIA" | 882 050 | 136 493 | 15,5 % | 11 | 80 186 | 2 180 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "AJ LATVIA" | 448 651 | 11 120 | 2,5 % | 2 | 224 326 | *** |
| 3 | SIA "Aģentūra Raugs" | 446 923 | 61 425 | 13,7 % | 5 | 89 385 | 1 615 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "SBAD" | 358 296 | 82 834 | 23,1 % | 4 | 89 574 | 1 809 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "HRBI" | 282 025 | 59 282 | 21,0 % | 1 | 282 025 | *** |
| 6 | "Hyperreal Studios" SIA | 281 616 | 42 184 | 15,0 % | 2 | 140 808 | *** |
| 7 | SIA MIMOZA DEKO | 208 627 | 67 528 | 32,4 % | 1 | 208 627 | *** |
| 8 | SIA "KID Design" | 193 875 | -96 143 | -49,6 % | 5 | 38 775 | 2 171 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SNE DESIGN" | 192 795 | 61 324 | 31,8 % | 2 | 96 398 | *** |
| 10 | SIA "Draft Creative" | 168 259 | 42 008 | 25,0 % | 1 | 168 259 | *** |
| 86 | SIA "LUGEROLI" (šis uzņēmums) | 1 110 | -21 | -1,9 % | 1 | 1 110 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203465715 | LV87ZZZ40203465715 | SIA "LUGEROLI" | SIA | LUGEROLI | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-02-28 | NULL | Smiltenes nov., Launkalnes pag., "Mežāres" - 11 | 4729 | 117130031 | 100016735 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12074575 | 40203465715 | 2023-02-15 | 2023-02-28 12:04:30 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92903322 | 40203465715 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-05-22 | 2023-05-22 11:07:01 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1849798 | 33318269 | 40203465715 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-02-28 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-15 21:01:09.716 |
| 1956999 | 34068960 | 40203465715 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-02-05 23:00:09.817 |
| 2131629 | 35142026 | 40203465715 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-06 17:02:45.73 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1849798 | 33318269 | 3335 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4646 | -1311 | 0 | 433 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1744 | 0 | -1744 | NULL | 0 | -1744 |
| 1956999 | 34068960 | 2220 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1788 | 432 | 0 | 264 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 168 | 50 | 118 | NULL | 0 | 118 |
| 2131629 | 35142026 | 1110 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 474 | 636 | 0 | 607 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 29 | 50 | -21 | NULL | 0 | -21 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1849798 | 33318269 | 368 | 0 | 440 | 367 | 1175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1175 | NULL | 119 | 0 | 0 | 1056 | 1175 |
| 1956999 | 34068960 | 987 | 0 | 3 | 367 | 1357 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1357 | NULL | 183 | 0 | 0 | 1174 | 1357 |
| 2131629 | 35142026 | 853 | 0 | 0 | 816 | 1669 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1669 | NULL | 517 | 0 | 0 | 1152 | 1669 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203465715 | SIA "LUGEROLI" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7412 | 049470 | Launkalnes pag. | 0.02 | 0.00 | 0.01 | 1 |
| 40203465715 | SIA "LUGEROLI" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4776 | 049470 | Launkalnes pag. | 0.19 | 0.07 | 0.11 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203465715 | SIA "LUGEROLI" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Mežāres" - 11, Launkalnes pag., Smiltenes nov., LV-4729.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 110 EUR, un zaudējumi bija 21 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,23 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,65.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,73, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 20 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp VSAOI 10 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Grafiskā dizaina un vizuālās komunikācijas pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Grafiskā dizaina un vizuālās komunikācijas pakalpojumi · Smiltenes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026