SIA "VKroofing" (reģ. Nr. 40203479344) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-04-25. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 95 332 EUR, peļņa 50 993 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 46,32 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Jumiķu darbi
| Reģistrācijas Nr. | 40203479344 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-04-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV25ZZZ40203479344 |
| Juridiskā adrese | Ozolciema iela 18 - 338, Rīga, LV-1058 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 95 332 EUR | 50 993 EUR | 154 214 EUR | 3 |
| 2024 | 108 185 EUR | 62 665 EUR | 100 207 EUR | 2 |
| 2023 | 45 908 EUR | 36 844 EUR | 39 015 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 9.87 | 1.44 | 4.68 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.88 | 0.64 | 2.49 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 6.72 | 0.30 | 1.83 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.07 | 0.51 | 2.30 | 3 |
| 2024 | 6.88 | 1.48 | 4.59 | 2 |
| 2023 | 1.76 | 0.17 | 1.56 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 144.03 | ~ 903.06 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 608.68 | ~ 544.77 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 596.46 | ~ 533.83 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 749.65 | ~ 629.90 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 95 332 EUR | 108 185 EUR | 45 908 EUR |
| Bruto peļņa | 54 232 EUR | 65 620 EUR | 38 371 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 50 993 EUR | 62 665 EUR | 36 844 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 50 993 EUR | 62 665 EUR | 36 844 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 154 214 EUR | 100 207 EUR | 39 015 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 148 787 EUR | 93 300 EUR | 39 015 EUR |
| Pašu kapitāls | 151 002 EUR | 100 009 EUR | 37 344 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 212 EUR | 198 EUR | 1 671 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
46,32 | 471,21 | 23,35 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
46,30 | 471,21 | 23,35 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
53,49 % | 57,92 % | 80,26 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
33,07 % | 62,54 % | 94,44 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
33,77 % | 62,66 % | 98,66 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,02 | 0,00 | 0,04 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,62 | 1,08 | 1,18 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
33,77 % | 62,66 % | 98,66 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
22,90 | 216,67 | 14,99 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "VKroofing" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "HOPROOF" | 2 055 908 | 19 267 | 0,9 % | 29 | 70 893 | 915 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RST Company" | 1 996 940 | -223 356 | -11,2 % | 12 | 166 412 | 1 658 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "RECTE" | 1 587 841 | 123 844 | 7,8 % | 20 | 79 392 | 1 522 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BūvJumts" | 1 367 083 | 94 800 | 6,9 % | 23 | 59 438 | 1 102 (2026 Q3) |
| 5 | Ražošanas komercfirma SIA "ONDULAT" | 1 104 437 | 15 568 | 1,4 % | 18 | 61 358 | 3 052 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Roof brothers" | 978 863 | 168 320 | 17,2 % | 22 | 44 494 | 1 324 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "BaltCeltne LTD" | 915 697 | 97 471 | 10,6 % | 14 | 65 407 | 491 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "LIBANONS" | 740 275 | 67 682 | 9,1 % | 19 | 38 962 | 719 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "JUMTKORS" | 700 134 | -14 293 | -2,0 % | 4 | 175 034 | 765 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "JUMTS SERVISS" | 666 656 | 2 225 | 0,3 % | 9 | 74 073 | 1 179 (2026 Q3) |
| 102 | VKroofing SIA (šis uzņēmums) | 95 332 | 50 993 | 53,5 % | 4 | 23 833 | 1 144 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203479344 | LV25ZZZ40203479344 | VKroofing SIA | NULL | VKroofing | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-04-25 | NULL | Rīga, Ozolciema iela 18 - 338 | 1058 | 113495273 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12185189 | 40203479344 | 2023-04-24 | 2023-04-25 09:30:13 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92899912 | 40203479344 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 500 | EUR | 2023-04-25 | 2023-04-25 09:31:34 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1783754 | 33000504 | 40203479344 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-04-25 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-01-10 21:00:16.749 |
| 1953124 | 34042500 | 40203479344 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-01-27 19:00:54.436 |
| 2100874 | 35036005 | 40203479344 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-01-24 19:00:16.392 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1783754 | 33000504 | 45908 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7537 | 38371 | 50 | 1477 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 36844 | 0 | 36844 | NULL | 0 | 36844 |
| 1953124 | 34042500 | 108185 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 42565 | 65620 | 327 | 2628 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 62665 | 0 | 62665 | NULL | 0 | 62665 |
| 2100874 | 35036005 | 95332 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 41100 | 54232 | 522 | 2717 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 50993 | 0 | 50993 | NULL | 0 | 50993 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1783754 | 33000504 | 39015 | 0 | 0 | 0 | 39015 | 0 | 0 | 0 | 0 | 39015 | NULL | 1671 | 0 | 0 | 37344 | 39015 |
| 1953124 | 34042500 | 69075 | 0 | 24225 | 0 | 93300 | 0 | 6907 | 0 | 6907 | 100207 | NULL | 198 | 0 | 0 | 100009 | 100207 |
| 2100874 | 35036005 | 138557 | 0 | 10153 | 77 | 148787 | 0 | 5427 | 0 | 5427 | 154214 | NULL | 3212 | 0 | 0 | 151002 | 154214 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203479344 | VKroofing SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4341 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 6.88 | 1.48 | 4.59 | 2 |
| 40203479344 | VKroofing SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4399 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 1.76 | 0.17 | 1.56 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203479344 | VKroofing SIA | ir | 13.12.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203479344 | VKroofing SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ozolciema iela 18 - 338, Rīga, LV-1058.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 95 332 EUR, un peļņa bija 50 993 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 46,32 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 46,30.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 22,90, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 880 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 480 EUR un VSAOI 4 590 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Jumiķu darbi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026