SIA "Vecmeistars BM" (reģ. Nr. 40203291684) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-02-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 94 336 EUR, zaudējumi 192 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 0,63 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Jumiķu darbi
| Reģistrācijas Nr. | 40203291684 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-02-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV50ZZZ40203291684 |
| Juridiskā adrese | "Zemlejas", Klintaines pag., Aizkraukles nov., LV-5129 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 94 336 EUR | -192 EUR | 1 107 EUR | 5 |
| 2024 | 102 507 EUR | -1 720 EUR | 10 057 EUR | 7 |
| 2023 | 30 400 EUR | 4 727 EUR | 1 975 EUR | 1 |
| 2022 | 48 791 EUR | 4 237 EUR | 1 316 EUR | 1 |
| 2021 | 59 043 EUR | -7 794 EUR | 351 EUR | 7 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 10.67 | 2.59 | 8.17 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 11.8 | 3.48 | 8.37 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.84 | 0.51 | 0.77 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.89 | 2.56 | 6.39 | 2 |
| 2024 | 34.41 | 9.88 | 23.73 | 4 |
| 2023 | 5.36 | 1.40 | 3.04 | 1 |
| 2022 | 15.86 | 4.44 | 9.34 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 597.73 | ~ 1 205.58 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 364.04 | ~ 1 049.76 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | 1 450.21 | ~ 1 065.25 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (23.73 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 1 450.21 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 450.21 * 0.105 = 152.27 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 134.53 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 450.21 - 152.27 - 134.53) * 0.2 ≈ 232.68 EUR
4. Neto alga: 1 450.21 - 152.27 - 232.68 = ~ 1 065.25 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 94 336 EUR | 102 507 EUR | 30 400 EUR | 48 791 EUR | 59 043 EUR |
| Bruto peļņa | 1 939 EUR | 1 821 EUR | 16 442 EUR | 6 341 EUR | -7 095 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -176 EUR | -1 382 EUR | 6 815 EUR | 4 237 EUR | -7 794 EUR |
| UIN nodoklis | 16 EUR | 338 EUR | 2 088 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -192 EUR | -1 720 EUR | 4 727 EUR | 4 237 EUR | -7 794 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 107 EUR | 10 057 EUR | 1 975 EUR | 1 316 EUR | 351 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 107 EUR | 10 057 EUR | 1 975 EUR | 1 316 EUR | 351 EUR |
| Pašu kapitāls | -643 EUR | -451 EUR | 1 269 EUR | -3 457 EUR | -7 694 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 750 EUR | 10 508 EUR | 706 EUR | 4 773 EUR | 8 045 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,63 | 0,96 | 2,80 | 0,28 | 0,04 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,63 | 0,96 | 2,80 | 0,28 | 0,04 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-0,20 % | -1,68 % | 15,55 % | 8,68 % | -13,20 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-17,34 % | -17,10 % | 239,34 % | 321,96 % | -2 220,51 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
29,86 % | 381,37 % | 372,50 % | -122,56 % | 101,30 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,72 | -23,30 | 0,56 | -1,38 | -1,05 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
85,22 | 10,19 | 15,39 | 37,08 | 168,21 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
27,37 % | 306,43 % | 537,04 % | -122,56 % | 101,30 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
83,49 | 9,66 | 27,84 | 42,59 | 64,20 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Vecmeistars BM" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "HOPROOF" | 2 055 908 | 19 267 | 0,9 % | 29 | 70 893 | 915 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RST Company" | 1 996 940 | -223 356 | -11,2 % | 12 | 166 412 | 1 658 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "RECTE" | 1 587 841 | 123 844 | 7,8 % | 20 | 79 392 | 1 522 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BūvJumts" | 1 367 083 | 94 800 | 6,9 % | 23 | 59 438 | 1 102 (2026 Q3) |
| 5 | Ražošanas komercfirma SIA "ONDULAT" | 1 104 437 | 15 568 | 1,4 % | 18 | 61 358 | 3 052 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Roof brothers" | 978 863 | 168 320 | 17,2 % | 22 | 44 494 | 1 324 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "BaltCeltne LTD" | 915 697 | 97 471 | 10,6 % | 14 | 65 407 | 491 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "LIBANONS" | 740 275 | 67 682 | 9,1 % | 19 | 38 962 | 719 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "JUMTKORS" | 700 134 | -14 293 | -2,0 % | 4 | 175 034 | 765 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "JUMTS SERVISS" | 666 656 | 2 225 | 0,3 % | 9 | 74 073 | 1 179 (2026 Q3) |
| 103 | SIA "Vecmeistars BM" (šis uzņēmums) | 94 336 | -192 | -0,2 % | 5 | 18 867 | 1 598 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203291684 | LV50ZZZ40203291684 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vecmeistars BM" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Vecmeistars BM | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-02-09 | NULL | Aizkraukles nov., Klintaines pag., "Zemlejas" | 5129 | 106356798 | 100016630 | 0 | 0321458 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10406396 | 40203291684 | 2021-01-28 | 2021-02-09 17:32:37 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92787292 | 40203291684 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2021-02-09 | 2021-02-09 17:30:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2057273 | 34508654 | 40203291684 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2025-06-05 22:02:38.166 |
| 2182538 | 35244356 | 40203291684 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-04-03 17:01:18.21 |
| 1365318 | 31140658 | 40203291684 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-02-09 | 2021-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2022-06-26 18:07:30.387 |
| 1749268 | 32522664 | 40203291684 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-02 22:09:46.1 |
| 1890245 | 33474364 | 40203291684 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-26 19:08:14.311 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1365318 | 31140658 | 59043 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 66138 | -7095 | 0 | 959 | 260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7794 | 0 | -7794 | NULL | 0 | -7794 |
| 1749268 | 32522664 | 48791 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 42450 | 6341 | 0 | 2104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4237 | 0 | 4237 | NULL | 0 | 4237 |
| 1890245 | 33474364 | 30400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13958 | 16442 | 0 | 1003 | 0 | 8624 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6815 | 2088 | 4727 | NULL | 0 | 4727 |
| 2057273 | 34508654 | 102507 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 100686 | 1821 | 0 | 1353 | 0 | 1850 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1382 | 338 | -1720 | NULL | 0 | -1720 |
| 2182538 | 35244356 | 94336 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 92397 | 1939 | 0 | 2051 | 0 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -176 | 16 | -192 | NULL | 0 | -192 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1365318 | 31140658 | 201 | 0 | 150 | 0 | 351 | 0 | 0 | 0 | 0 | 351 | NULL | 8045 | 0 | 0 | -7694 | 351 |
| 1749268 | 32522664 | 583 | 0 | 733 | 0 | 1316 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1316 | NULL | 4773 | 0 | 0 | -3457 | 1316 |
| 1890245 | 33474364 | 765 | 0 | 1210 | 0 | 1975 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1975 | NULL | 706 | 0 | 0 | 1269 | 1975 |
| 2057273 | 34508654 | 9907 | 0 | 150 | 0 | 10057 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10057 | NULL | 10508 | 0 | 0 | -451 | 10057 |
| 2182538 | 35244356 | 543 | 0 | 564 | 0 | 1107 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1107 | NULL | 1750 | 0 | 0 | -643 | 1107 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203291684 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vecmeistars BM" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4341 | 020460 | Klintaines pag. | 34.41 | 9.88 | 23.73 | 4 |
| 40203291684 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vecmeistars BM" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 020460 | Klintaines pag. | 5.36 | 1.40 | 3.04 | 1 |
| 40203291684 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vecmeistars BM" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 020460 | Klintaines pag. | 15.86 | 4.44 | 9.34 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203291684 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vecmeistars BM" | ir | 24.08.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203291684 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vecmeistars BM" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Zemlejas", Klintaines pag., Aizkraukles nov., LV-5129.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 94 336 EUR, un zaudējumi bija 192 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,63 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,63.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 83,49, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 450.21 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 065.25 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 34 410 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 9 880 EUR un VSAOI 23 730 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Jumiķu darbi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Jumiķu darbi · Aizkraukles novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026