SIA "AR Builders" (reģ. Nr. 40203479560) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-04-25. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 14 835 EUR, zaudējumi 11 905 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Jumiķu darbi
| Reģistrācijas Nr. | 40203479560 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-04-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV13ZZZ40203479560 |
| Juridiskā adrese | "Vecrempi", Vietalvas pag., Aizkraukles nov., LV-5109 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 14 835 EUR | -11 905 EUR | 0 EUR | 2 |
| 2023 | 13 751 EUR | -3 965 EUR | 10 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.24 | 0.17 | 1.06 | 2 |
| 2024 | 4.71 | 1.04 | 3.66 | 2 |
| 2023 | 4.18 | 0.62 | 3.56 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 14 835 EUR | 13 751 EUR |
| Bruto peļņa | -11 206 EUR | -677 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 905 EUR | -3 965 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -11 905 EUR | -3 965 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 0 EUR | 10 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 0 EUR | 10 EUR |
| Pašu kapitāls | -15 860 EUR | -3 955 EUR |
| Īstermiņa saistības | 15 860 EUR | 3 965 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-80,25 % | -28,83 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
— | -39 650,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
75,06 % | 100,25 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,00 | -1,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
— | 1 375,10 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
75,06 % | 100,25 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
— | -478,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "AR Builders" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "HOPROOF" | 2 055 908 | 19 267 | 0,9 % | 29 | 70 893 | 915 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RST Company" | 1 996 940 | -223 356 | -11,2 % | 12 | 166 412 | 1 658 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "RECTE" | 1 587 841 | 123 844 | 7,8 % | 20 | 79 392 | 1 522 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BūvJumts" | 1 367 083 | 94 800 | 6,9 % | 23 | 59 438 | 1 102 (2026 Q3) |
| 5 | Ražošanas komercfirma SIA "ONDULAT" | 1 104 437 | 15 568 | 1,4 % | 18 | 61 358 | 3 052 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Roof brothers" | 978 863 | 168 320 | 17,2 % | 22 | 44 494 | 1 324 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "BaltCeltne LTD" | 915 697 | 97 471 | 10,6 % | 14 | 65 407 | 491 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "LIBANONS" | 740 275 | 67 682 | 9,1 % | 19 | 38 962 | 719 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "JUMTKORS" | 700 134 | -14 293 | -2,0 % | 4 | 175 034 | 765 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "JUMTS SERVISS" | 666 656 | 2 225 | 0,3 % | 9 | 74 073 | 1 179 (2026 Q3) |
| 171 | SIA AR Builders (šis uzņēmums) | 14 835 | -11 905 | -80,2 % | 2 | 7 418 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203479560 | LV13ZZZ40203479560 | SIA AR Builders | SIA | AR Builders | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-04-25 | NULL | Aizkraukles nov., Vietalvas pag., "Vecrempi" | 5109 | 104726633 | 100016630 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12187470 | 40203479560 | 2023-04-19 | 2023-04-25 15:38:12 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92900083 | 40203479560 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2023-04-25 | 2023-04-25 15:28:42 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1793907 | 33101902 | 40203479560 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-04-25 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-02-20 21:06:14.042 |
| 1973822 | 34202562 | 40203479560 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-03-26 19:02:55.527 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1793907 | 33101902 | 13751 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14428 | -677 | 0 | 3288 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3965 | 0 | -3965 | NULL | 0 | -3965 |
| 1973822 | 34202562 | 14835 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26041 | -11206 | 0 | 699 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -11905 | 0 | -11905 | NULL | 0 | -11905 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1793907 | 33101902 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | 3965 | 0 | 0 | -3955 | 10 |
| 1973822 | 34202562 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 15860 | 0 | 0 | -15860 | 0 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203479560 | SIA AR Builders | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4341 | 020560 | Vietalvas pag. | 4.71 | 1.04 | 3.66 | 2 |
| 40203479560 | SIA AR Builders | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4391 | 020560 | Vietalvas pag. | 4.18 | 0.62 | 3.56 | 2 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203479560 | SIA AR Builders | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Vecrempi", Vietalvas pag., Aizkraukles nov., LV-5109.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 14 835 EUR, un zaudējumi bija 11 905 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2023. gadā bija -478,56, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 710 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 040 EUR un VSAOI 3 660 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Jumiķu darbi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Jumiķu darbi · Aizkraukles novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026