SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildība "DiaDor&M" (reģ. Nr. 40203505331) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-09-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, peļņa 797 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203505331 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-09-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV74ZZZ40203505331 |
| Juridiskā adrese | Silu iela 12A k-2, Jūrmala, LV-2008 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | 797 EUR | 0 EUR | 1 |
| 2024 | 354 EUR | -2 833 EUR | 38 EUR | 1 |
| 2023 | 1 235 EUR | -14 EUR | 3 359 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.07 | 0.03 | 0.04 | 1 |
| 2023 | 0.02 | 0.01 | 0.01 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 354 EUR | 1 235 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 154 EUR | 104 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 847 EUR | -2 783 EUR | -14 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 797 EUR | -2 833 EUR | -14 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 0 EUR | 38 EUR | 3 359 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 0 EUR | 38 EUR | 3 359 EUR |
| Pašu kapitāls | -50 EUR | -847 EUR | 1 986 EUR |
| Īstermiņa saistības | 50 EUR | 885 EUR | 1 373 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,04 | 2,45 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,04 | 0,27 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | -800,28 % | -1,13 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
— | -7 455,26 % | -0,42 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-1 594,00 % | 334,47 % | -0,70 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,00 | -1,04 | 0,69 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | -2 782,00 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
— | 9,32 | 0,37 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-1 694,00 % | 328,45 % | -0,70 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
— | -253,43 | 1,89 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildība "DiaDor&M" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 440 | 174 808 | 1 972 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 1139 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildība "DiaDor&M" (šis uzņēmums) | 0 | 797 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203505331 | LV74ZZZ40203505331 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildība "DiaDor&M" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildība | DiaDor&M | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-09-01 | NULL | Jūrmala, Silu iela 12A k-2 | 2008 | 106305862 | 0 | 100003036 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12417802 | 40203505331 | 2023-08-18 | 2023-08-31 13:38:39 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92912373 | 40203505331 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2000 | EUR | 2023-09-01 | 2023-09-01 09:52:20 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2080250 | 34615429 | 40203505331 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-07-09 19:01:13.366 |
| 2253054 | 35397000 | 40203505331 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-21 18:01:16.495 |
| 2080199 | 34615326 | 40203505331 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-09-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-07-09 19:00:42.57 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2080199 | 34615326 | 1235 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1131 | 104 | 0 | 118 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -14 | 0 | -14 | NULL | 0 | -14 |
| 2080250 | 34615429 | 354 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 200 | 154 | 0 | 142 | 0 | 2794 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | NULL | -2783 | 50 | -2833 | NULL | 0 | -2833 |
| 2253054 | 35397000 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 38 | 885 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 847 | 50 | 797 | NULL | 0 | 797 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2080199 | 34615326 | 364 | 0 | 0 | 2995 | 3359 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3359 | NULL | 1373 | 0 | 0 | 1986 | 3359 |
| 2080250 | 34615429 | 38 | 0 | 0 | 0 | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38 | NULL | 885 | 0 | 0 | -847 | 38 |
| 2253054 | 35397000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 50 | 0 | 0 | -50 | 0 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203505331 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildība "DiaDor&M" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 004000 | Jūrmala | 0.07 | 0.03 | 0.04 | 1 |
| 40203505331 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildība "DiaDor&M" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4799 | 004000 | Jūrmala | 0.02 | 0.01 | 0.01 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203505331 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildība "DiaDor&M" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Silu iela 12A k-2, Jūrmala, LV-2008.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 797 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija -253,43, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 70 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 30 EUR un VSAOI 40 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026