SIA "Auraessence" (reģ. Nr. 40203567030) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-06-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 200 EUR, zaudējumi 370 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,11 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203567030 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-06-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV79ZZZ40203567030 |
| Juridiskā adrese | Gāršas iela 1A, Jūrmala, LV-2008 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 200 EUR | -370 EUR | 240 EUR | 0 |
| 2024 | 32 EUR | -3 529 EUR | 475 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -0.01 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 200 EUR | 32 EUR |
| Bruto peļņa | -4 EUR | -2 881 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -320 EUR | -3 529 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -370 EUR | -3 529 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 240 EUR | 475 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 240 EUR | 475 EUR |
| Pašu kapitāls | -1 899 EUR | -1 529 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 139 EUR | 2 004 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,11 | 0,24 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,11 | 0,24 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-185,00 % | -11 028,13 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-154,17 % | -742,95 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
19,48 % | 230,80 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,13 | -1,31 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,83 | 0,07 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
16,85 % | 230,80 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-16,06 | -28,37 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Auraessence" ir kā jaunietis uzņēmumu pasaulē un vēl tikai uzsāk savu attīstību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 440 | 174 808 | 1 972 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 1095 | SIA "Auraessence" (šis uzņēmums) | 200 | -370 | -185,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203567030 | LV79ZZZ40203567030 | SIA "Auraessence" | SIA | Auraessence | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-06-06 | NULL | Jūrmala, Gāršas iela 1A | 2008 | 105157716 | 0 | 100003036 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12930490 | 40203567030 | 2024-04-09 | 2024-06-06 10:47:22 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92930906 | 40203567030 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2000 | EUR | 2024-06-06 | 2024-06-06 10:39:10 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2035378 | 34440764 | 40203567030 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-06-06 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-27 05:02:11.478 |
| 2230514 | 35355112 | 40203567030 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-12 17:02:00.38 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2035378 | 34440764 | 32 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2913 | -2881 | 575 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3529 | 0 | -3529 | NULL | 0 | -3529 |
| 2230514 | 35355112 | 200 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 204 | -4 | 316 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -320 | 50 | -370 | NULL | 0 | -370 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2035378 | 34440764 | 458 | 0 | 17 | 0 | 475 | 0 | 0 | 0 | 0 | 475 | NULL | 2004 | 0 | 0 | -1529 | 475 |
| 2230514 | 35355112 | 139 | 0 | 101 | 0 | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 240 | NULL | 2139 | 0 | 0 | -1899 | 240 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203567030 | SIA "Auraessence" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 004000 | Jūrmala | -0.01 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203567030 | SIA "Auraessence" | ir | 09.09.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203567030 | SIA "Auraessence" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Gāršas iela 1A, Jūrmala, LV-2008.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 200 EUR, un zaudējumi bija 370 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,11 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,11.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -16,06, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026