SIA "M70" (reģ. Nr. 40203506144) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-09-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 43 805 EUR, peļņa 4 886 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,73 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203506144 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-09-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV45ZZZ40203506144 |
| Juridiskā adrese | Timoteja iela 1A - 14, Rīga, LV-1050 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 805 EUR | 4 886 EUR | 14 590 EUR | 1 |
| 2024 | 57 952 EUR | 8 249 EUR | 9 836 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.52 | 0.55 | 0.96 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.33 | 0.53 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.53 | 0.75 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.40 | 0.77 | 0.63 | 1 |
| 2024 | 3.72 | 0.79 | 2.92 | 1 |
| 2023 | 0.63 | 0.20 | 0.42 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 43 805 EUR | 57 952 EUR |
| Bruto peļņa | 12 689 EUR | 14 789 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4 886 EUR | 8 249 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 4 886 EUR | 8 249 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 14 590 EUR | 9 836 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 390 EUR | 5 436 EUR |
| Pašu kapitāls | 13 145 EUR | 8 259 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 445 EUR | 1 577 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,73 | 3,45 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,56 | 3,23 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
11,15 % | 14,23 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
33,49 % | 83,87 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
37,17 % | 99,88 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,11 | 0,19 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
35,90 | 58,69 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,00 | 5,89 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
38,24 % | 101,61 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,84 | 11,72 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "M70" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 24 | 97 015 | 911 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 35 | 39 216 | 894 (2026 Q3) |
| 3 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 50 | 21 769 | 381 (2026 Q3) |
| 4 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 95 | 9 617 | 1 346 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 8 | 96 915 | 935 (2026 Q3) |
| 6 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 3 | 208 166 | 1 164 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 5 | 114 838 | 125 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Transport" | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 7 | 68 100 | 1 062 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Ax Group" | 393 933 | -18 248 | -4,6 % | 11 | 35 812 | 408 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REN" | 383 169 | -13 133 | -3,4 % | 7 | 54 738 | 1 333 (2026 Q3) |
| 125 | SIA "M70" (šis uzņēmums) | 43 805 | 4 886 | 11,2 % | 1 | 43 805 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203506144 | LV45ZZZ40203506144 | SIA "M70" | SIA | M70 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-09-06 | NULL | Rīga, Timoteja iela 1A - 14 | 1050 | 113238561 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12426618 | 40203506144 | 2023-08-24 | 2023-09-06 09:50:31 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92912636 | 40203506144 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2023-09-06 | 2023-09-06 09:48:11 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2077834 | 34592051 | 40203506144 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-09-06 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-30 19:00:17.372 |
| 2358892 | 35788895 | 40203506144 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-10-29 21:00:05.15 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2077834 | 34592051 | 57952 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 43163 | 14789 | 1305 | 2198 | 0 | 2894 | 0 | 0 | 0 | 0 | 143 | NULL | NULL | 8249 | 0 | 8249 | NULL | 0 | 8249 |
| 2358892 | 35788895 | 43805 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31116 | 12689 | 2455 | 1890 | 0 | 3318 | 0 | 0 | 0 | 0 | 140 | NULL | NULL | 4886 | 0 | 4886 | NULL | 0 | 4886 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2077834 | 34592051 | 4037 | 0 | 1064 | 335 | 5436 | 0 | 4400 | 0 | 4400 | 9836 | NULL | 1577 | 0 | 0 | 8259 | 9836 |
| 2358892 | 35788895 | 2430 | 0 | 2716 | 244 | 5390 | 0 | 9200 | 0 | 9200 | 14590 | NULL | 1445 | 0 | 0 | 13145 | 14590 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203506144 | SIA "M70" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 3.72 | 0.79 | 2.92 | 1 |
| 40203506144 | SIA "M70" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.63 | 0.20 | 0.42 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203506144 | SIA "M70" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Timoteja iela 1A - 14, Rīga, LV-1050.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 43 805 EUR, un peļņa bija 4 886 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,73 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,56.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,84, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 720 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 790 EUR un VSAOI 2 920 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026