SIA "VIVI 2" (reģ. Nr. 50203145671) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-05-25. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 44 785 EUR, peļņa 1 366 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,79 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 50203145671 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-05-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV65ZZZ50203145671 |
| Juridiskā adrese | Bronzas iela 1, Jenči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2123 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44 785 EUR | 1 366 EUR | 4 001 EUR | 1 |
| 2024 | 40 895 EUR | 104 EUR | 2 731 EUR | 1 |
| 2023 | 38 190 EUR | -2 965 EUR | 906 EUR | 1 |
| 2022 | 31 011 EUR | -3 831 EUR | 2 388 EUR | 2 |
| 2021 | 22 423 EUR | 6 312 EUR | 5 325 EUR | 2 |
| 2020 | 10 554 EUR | -91 EUR | 187 EUR | 1 |
| 2019 | 9 819 EUR | 81 EUR | 542 EUR | 1 |
| 2018 | 4 757 EUR | -3 056 EUR | 244 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.59 | 0.17 | 0.43 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.09 | 0.20 | 0.89 | 1 |
| 2024 | 6.43 | 1.36 | 2.56 | 1 |
| 2023 | 4.73 | 1.60 | 3.12 | 1 |
| 2022 | 3.66 | 1.18 | 2.47 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 44 785 EUR | 40 895 EUR | 38 190 EUR | 31 011 EUR | 22 423 EUR |
| Bruto peļņa | 44 785 EUR | 40 895 EUR | 38 190 EUR | 6 066 EUR | 11 635 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 366 EUR | 104 EUR | -2 965 EUR | -3 831 EUR | 6 312 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 366 EUR | 104 EUR | -2 965 EUR | -3 831 EUR | 6 312 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 001 EUR | 2 731 EUR | 906 EUR | 2 388 EUR | 5 325 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 001 EUR | 2 731 EUR | 906 EUR | 2 388 EUR | 5 325 EUR |
| Pašu kapitāls | -1 079 EUR | -2 445 EUR | -2 549 EUR | 414 EUR | 4 245 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 080 EUR | 5 176 EUR | 3 455 EUR | 1 974 EUR | 1 080 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,79 | 0,53 | 0,26 | 1,21 | 4,93 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,79 | 0,53 | 0,26 | 0,05 | 4,93 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,05 % | 0,25 % | -7,76 % | -12,35 % | 28,15 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
34,14 % | 3,81 % | -327,26 % | -160,43 % | 118,54 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-126,60 % | -4,25 % | 116,32 % | -925,36 % | 148,69 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-4,71 | -2,12 | -1,36 | 4,77 | 0,25 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | -5,80 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
11,19 | 14,97 | 42,15 | 12,99 | 4,21 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-126,60 % | -4,25 % | 116,32 % | -789,37 % | 148,69 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
11,72 | 13,46 | 27,19 | 9,07 | 10,78 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "VIVI 2" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 24 | 97 015 | 911 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 35 | 39 216 | 894 (2026 Q3) |
| 3 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 50 | 21 769 | 381 (2026 Q3) |
| 4 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 95 | 9 617 | 1 346 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 8 | 96 915 | 935 (2026 Q3) |
| 6 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 3 | 208 166 | 1 164 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 5 | 114 838 | 125 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Transport" | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 7 | 68 100 | 1 062 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Ax Group" | 393 933 | -18 248 | -4,6 % | 11 | 35 812 | 408 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REN" | 383 169 | -13 133 | -3,4 % | 7 | 54 738 | 1 333 (2026 Q3) |
| 120 | SIA VIVI 2 (šis uzņēmums) | 44 785 | 1 366 | 3,1 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203145671 | LV65ZZZ50203145671 | SIA VIVI 2 | SIA | VIVI 2 | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-05-25 | NULL | Ķekavas nov., Ķekavas pag., Jenči, Bronzas iela 1 | 2123 | 105333340 | 100016470 | 0 | 0800870 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7670870 | 50203145671 | 2018-05-14 | 2018-05-16 12:31:33 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92643981 | 50203145671 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1000 | EUR | 2018-05-25 | 2018-05-25 09:44:28 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1174523 | 28901343 | 50203145671 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-03-04 19:05:26.242 |
| 1893482 | 33483226 | 50203145671 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-28 04:00:23.476 |
| 1976529 | 34217385 | 50203145671 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-31 23:00:49.003 |
| 2133109 | 35145501 | 50203145671 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-09 17:02:21.548 |
| 884175 | 21281723 | 50203145671 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-05-25 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-10 03:10:36.14 |
| 1015685 | 22778330 | 50203145671 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-17 09:39:54.974 |
| 1305092 | 30490305 | 50203145671 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-02-08 17:03:24.946 |
| 1448271 | 32136236 | 50203145671 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-02-24 22:00:28.133 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1015685 | 22778330 | 9819 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3100 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4942 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1777 | 1696 | 81 | NULL | 0 | 81 |
| 1174523 | 28901343 | 10554 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3930 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5355 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1269 | 1360 | -91 | NULL | 0 | -91 |
| 1305092 | 30490305 | 22423 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10788 | 11635 | 4835 | 492 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6312 | 0 | 6312 | NULL | 0 | 6312 |
| 1448271 | 32136236 | 31011 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24945 | 6066 | 8939 | 403 | 15 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 563 | NULL | NULL | -3831 | 0 | -3831 | NULL | 0 | -3831 |
| 1893482 | 33483226 | 38190 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 38190 | 41155 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2965 | 0 | -2965 | NULL | 0 | -2965 |
| 1976529 | 34217385 | 40895 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 40895 | 40791 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 104 | 0 | 104 | NULL | 0 | 104 |
| 2133109 | 35145501 | 44785 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 44785 | 43419 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1366 | 0 | 1366 | NULL | 0 | 1366 |
| 884175 | 21281723 | 4757 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3684 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3391 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2318 | 738 | -3056 | NULL | 0 | -3056 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1015685 | 22778330 | 116 | 0 | 426 | 0 | 542 | 0 | 0 | 0 | 0 | 542 | NULL | 2517 | 0 | 0 | -1975 | 542 |
| 1174523 | 28901343 | 38 | 0 | 149 | 0 | 187 | 0 | 0 | 0 | 0 | 187 | NULL | 2254 | 0 | 0 | -2067 | 187 |
| 1305092 | 30490305 | 5035 | 0 | 290 | 0 | 5325 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5325 | NULL | 1080 | 0 | 0 | 4245 | 5325 |
| 1448271 | 32136236 | 1 | 0 | 97 | 2290 | 2388 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2388 | NULL | 1974 | 0 | 0 | 414 | 2388 |
| 1893482 | 33483226 | 293 | 0 | 613 | 0 | 906 | 0 | 0 | 0 | 0 | 906 | NULL | 3455 | 0 | 0 | -2549 | 906 |
| 1976529 | 34217385 | 914 | 0 | 1817 | 0 | 2731 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2731 | NULL | 5176 | 0 | 0 | -2445 | 2731 |
| 2133109 | 35145501 | 2617 | 0 | 1384 | 0 | 4001 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4001 | NULL | 5080 | 0 | 0 | -1079 | 4001 |
| 884175 | 21281723 | 72 | 0 | 172 | 0 | 244 | 0 | 0 | 0 | 0 | 244 | NULL | 2300 | 0 | 0 | -2056 | 244 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203145671 | SIA VIVI 2 | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 034421 | Ķekavas pag. | 6.43 | 1.36 | 2.56 | 1 |
| 50203145671 | SIA VIVI 2 | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 034421 | Ķekavas pag. | 4.73 | 1.60 | 3.12 | 1 |
| 50203145671 | SIA VIVI 2 | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 034421 | Ķekavas pag. | 3.66 | 1.18 | 2.47 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203145671 | SIA VIVI 2 | nav | 22.05.2024 | nav | nav | 31.05.2024 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203145671 | SIA VIVI 2 | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Bronzas iela 1, Jenči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2123.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 44 785 EUR, un peļņa bija 1 366 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,79 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,79.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 11,72, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 430 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 360 EUR un VSAOI 2 560 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026