SIA "Alpville" (reģ. Nr. 40203519543) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-11-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 44 157 EUR, zaudējumi 3 794 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,29 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203519543 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-11-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV82ZZZ40203519543 |
| Juridiskā adrese | Kokles iela 3 - 1, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44 157 EUR | -3 794 EUR | 3 585 EUR | 1 |
| 2024 | 40 884 EUR | 4 253 EUR | 11 601 EUR | 1 |
| 2023 | 3 917 EUR | -328 EUR | 3 109 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.04 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.06 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.02 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -0.16 | 0.36 | 1.17 | 1 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 44 157 EUR | 40 884 EUR | 3 917 EUR |
| Bruto peļņa | -2 586 EUR | 5 080 EUR | -105 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3 794 EUR | 4 253 EUR | -328 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -3 794 EUR | 4 253 EUR | -328 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 585 EUR | 11 601 EUR | 3 109 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 010 EUR | 7 416 EUR | 3 109 EUR |
| Pašu kapitāls | 136 EUR | 3 930 EUR | -323 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 449 EUR | 7 671 EUR | 3 432 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,29 | 0,97 | 0,91 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,29 | 0,96 | 0,81 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-8,59 % | 10,40 % | -8,37 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-105,83 % | 36,66 % | -10,55 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-2 789,71 % | 108,22 % | 101,55 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
25,36 | 1,95 | -10,63 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 1 064,25 | -64,60 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
12,32 | 3,52 | 1,26 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-2 789,71 % | 108,32 % | 100,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,57 | 5,14 | 0,73 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Alpville" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 24 | 97 015 | 911 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 35 | 39 216 | 894 (2026 Q3) |
| 3 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 50 | 21 769 | 381 (2026 Q3) |
| 4 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 95 | 9 617 | 1 346 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 8 | 96 915 | 935 (2026 Q3) |
| 6 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 3 | 208 166 | 1 164 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 5 | 114 838 | 125 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Transport" | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 7 | 68 100 | 1 062 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Ax Group" | 393 933 | -18 248 | -4,6 % | 11 | 35 812 | 408 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REN" | 383 169 | -13 133 | -3,4 % | 7 | 54 738 | 1 333 (2026 Q3) |
| 122 | SIA Alpville (šis uzņēmums) | 44 157 | -3 794 | -8,6 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203519543 | LV82ZZZ40203519543 | SIA Alpville | SIA | Alpville | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-11-03 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Kokles iela 3 - 1 | 2167 | 119407885 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12539809 | 40203519543 | 2023-10-04 | 2023-11-03 14:05:32 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92916738 | 40203519543 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5 | EUR | 2023-11-03 | 2023-11-03 14:06:32 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1856546 | 33352270 | 40203519543 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-11-03 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-24 22:03:59.389 |
| 1965901 | 34142333 | 40203519543 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-04 23:00:15.848 |
| 2192931 | 35270956 | 40203519543 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-14 22:00:29.047 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1856546 | 33352270 | 3917 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4022 | -105 | 0 | 218 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | NULL | NULL | -328 | 0 | -328 | NULL | 0 | -328 |
| 1965901 | 34142333 | 40884 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 35804 | 5080 | 0 | 823 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | NULL | NULL | 4253 | 0 | 4253 | NULL | 0 | 4253 |
| 2192931 | 35270956 | 44157 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 46743 | -2586 | 0 | 1203 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3794 | 0 | -3794 | NULL | 0 | -3794 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1856546 | 33352270 | 1775 | 0 | 994 | 340 | 3109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3109 | NULL | 3432 | 0 | 0 | -323 | 3109 |
| 1965901 | 34142333 | 3355 | 0 | 3982 | 79 | 7416 | 0 | 4185 | 0 | 4185 | 11601 | NULL | 7671 | 0 | 0 | 3930 | 11601 |
| 2192931 | 35270956 | 828 | 0 | 182 | 0 | 1010 | 0 | 2575 | 0 | 2575 | 3585 | NULL | 3449 | 0 | 0 | 136 | 3585 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203519543 | SIA Alpville | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 039200 | Mārupe | -0.16 | 0.36 | 1.17 | 1 |
| 40203519543 | SIA Alpville | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4939 | 039200 | Mārupe | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203519543 | SIA Alpville | ir | 23.11.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203519543 | SIA Alpville | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kokles iela 3 - 1, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 44 157 EUR, un zaudējumi bija 3 794 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,29 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,29.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,57, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 09-11-2026