SIA "STAR 07" (reģ. Nr. 40203238999) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-01-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 43 670 EUR, peļņa 3 836 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,90 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203238999 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-01-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV40ZZZ40203238999 |
| Juridiskā adrese | "Spāres", Silinieki, Aizkalnes pag., Preiļu nov., LV-5305 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 670 EUR | 3 836 EUR | 6 311 EUR | 1 |
| 2024 | 30 978 EUR | -436 EUR | 1 654 EUR | 1 |
| 2023 | 11 032 EUR | -581 EUR | 2 651 EUR | 1 |
| 2022 | 23 523 EUR | 1 205 EUR | 2 606 EUR | 1 |
| 2021 | 18 478 EUR | 623 EUR | 1 658 EUR | 1 |
| 2020 | 8 770 EUR | -1 657 EUR | 174 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.22 | 0.33 | 0.89 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.82 | 0.0 | 0.82 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.07 | 0.30 | 0.77 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.54 | 0.00 | 0.54 | 1 |
| 2024 | 3.07 | 1.25 | 1.81 | 1 |
| 2023 | 0.76 | 0.00 | 0.76 | 1 |
| 2022 | 2.30 | 0.25 | 2.03 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 43 670 EUR | 30 978 EUR | 11 032 EUR | 23 523 EUR | 18 478 EUR |
| Bruto peļņa | 43 670 EUR | 30 978 EUR | 11 032 EUR | 23 523 EUR | 18 478 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 836 EUR | -436 EUR | -581 EUR | 1 205 EUR | 623 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 836 EUR | -436 EUR | -581 EUR | 1 205 EUR | 623 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 311 EUR | 1 654 EUR | 2 651 EUR | 2 606 EUR | 1 658 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 6 311 EUR | 1 654 EUR | 2 651 EUR | 2 606 EUR | 1 658 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 998 EUR | -838 EUR | -390 EUR | 181 EUR | -1 024 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 313 EUR | 2 492 EUR | 3 041 EUR | 2 425 EUR | 2 682 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,90 | 0,66 | 0,87 | 1,07 | 0,62 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,90 | 0,66 | 0,87 | 1,07 | 0,62 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
8,78 % | -1,41 % | -5,27 % | 5,12 % | 3,37 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
60,78 % | -26,36 % | -21,92 % | 46,24 % | 37,58 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
127,95 % | 52,03 % | 148,97 % | 665,75 % | -60,84 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,11 | -2,97 | -7,80 | 13,40 | -2,62 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,92 | 18,73 | 4,16 | 9,03 | 11,14 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
127,95 % | 52,03 % | 148,97 % | 665,75 % | -60,84 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,92 | 16,94 | 3,19 | 10,59 | 11,16 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "STAR 07" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 24 | 97 015 | 911 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 35 | 39 216 | 894 (2026 Q3) |
| 3 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 50 | 21 769 | 381 (2026 Q3) |
| 4 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 95 | 9 617 | 1 346 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 8 | 96 915 | 935 (2026 Q3) |
| 6 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 3 | 208 166 | 1 164 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 5 | 114 838 | 125 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Transport" | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 7 | 68 100 | 1 062 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Ax Group" | 393 933 | -18 248 | -4,6 % | 11 | 35 812 | 408 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REN" | 383 169 | -13 133 | -3,4 % | 7 | 54 738 | 1 333 (2026 Q3) |
| 127 | SIA "STAR 07" (šis uzņēmums) | 43 670 | 3 836 | 8,8 % | 1 | 43 670 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203238999 | LV40ZZZ40203238999 | SIA "STAR 07" | SIA | STAR 07 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-01-29 | NULL | Preiļu nov., Aizkalnes pag., Silinieki, "Spāres" | 5305 | 103615304 | 100015235 | 0 | 0760244 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9461482 | 40203238999 | 2020-01-22 | 2020-01-28 13:13:07 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92733660 | 40203238999 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2020-01-29 | 2020-01-29 12:21:30 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1128992 | 23890140 | 40203238999 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-29 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-01-06 14:00:47.418 |
| 1334789 | 30834702 | 40203238999 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-04-21 13:07:39.253 |
| 1479893 | 32349679 | 40203238999 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-25 23:05:29.928 |
| 1834175 | 33259192 | 40203238999 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-29 06:09:34.697 |
| 1973224 | 34198717 | 40203238999 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-26 03:01:26.152 |
| 2119933 | 35107173 | 40203238999 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-23 21:01:42.456 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1128992 | 23890140 | 8770 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 8770 | 10427 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1657 | 0 | -1657 | NULL | 0 | -1657 |
| 1334789 | 30834702 | 18478 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 18478 | 17855 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 623 | 0 | 623 | NULL | 0 | 623 |
| 1479893 | 32349679 | 23523 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 23523 | 22318 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1205 | 0 | 1205 | NULL | 0 | 1205 |
| 1834175 | 33259192 | 11032 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 11032 | 11613 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -581 | 0 | -581 | NULL | 0 | -581 |
| 1973224 | 34198717 | 30978 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 30978 | 31414 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -436 | 0 | -436 | NULL | 0 | -436 |
| 2119933 | 35107173 | 43670 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 43670 | 39834 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3836 | 0 | 3836 | NULL | 0 | 3836 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1128992 | 23890140 | 19 | 0 | 155 | 0 | 174 | 0 | 0 | 0 | 0 | 174 | NULL | 1821 | 0 | 0 | -1647 | 174 |
| 1334789 | 30834702 | 13 | 0 | 1645 | 0 | 1658 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1658 | NULL | 2682 | 0 | 0 | -1024 | 1658 |
| 1479893 | 32349679 | 483 | 0 | 2123 | 0 | 2606 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2606 | NULL | 2425 | 0 | 0 | 181 | 2606 |
| 1834175 | 33259192 | 223 | 0 | 2428 | 0 | 2651 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2651 | NULL | 3041 | 0 | 0 | -390 | 2651 |
| 1973224 | 34198717 | 1174 | 0 | 480 | 0 | 1654 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1654 | NULL | 2492 | 0 | 0 | -838 | 1654 |
| 2119933 | 35107173 | 5508 | 0 | 803 | 0 | 6311 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6311 | NULL | 3313 | 0 | 0 | 2998 | 6311 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203238999 | SIA "STAR 07" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 042410 | Aizkalnes pag. | 3.07 | 1.25 | 1.81 | 1 |
| 40203238999 | SIA "STAR 07" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 042410 | Aizkalnes pag. | 0.76 | 0.00 | 0.76 | 1 |
| 40203238999 | SIA "STAR 07" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 042410 | Aizkalnes pag. | 2.30 | 0.25 | 2.03 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203238999 | SIA "STAR 07" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Spāres", Silinieki, Aizkalnes pag., Preiļu nov., LV-5305.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 43 670 EUR, un peļņa bija 3 836 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,90 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,90.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,92, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 070 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 250 EUR un VSAOI 1 810 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Preiļu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026