SIA "PROGRESFUL" (reģ. Nr. 40203529630) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-12-22. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 11 810 EUR, peļņa 7 963 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 172,88 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40203529630 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-12-22 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV12ZZZ40203529630 |
| Juridiskā adrese | Atmodas iela 26, Inčukalns, Inčukalna pag., Siguldas nov., LV-2141 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 810 EUR | 7 963 EUR | 14 457 EUR | 0 |
| 2024 | 6 400 EUR | 5 594 EUR | 8 644 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.09 | 0.53 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.32 | 0.18 | 0.27 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 11 810 EUR | 6 400 EUR |
| Bruto peļņa | 11 810 EUR | 6 342 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8 495 EUR | 5 594 EUR |
| UIN nodoklis | 532 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 7 963 EUR | 5 594 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 14 457 EUR | 8 644 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 14 457 EUR | 8 644 EUR |
| Pašu kapitāls | 14 457 EUR | 8 594 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 50 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
— | 172,88 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
— | 172,88 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
67,43 % | 87,41 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
55,08 % | 64,72 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
55,08 % | 65,09 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,01 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,82 | 0,74 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
58,76 % | 65,09 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,20 | 76,49 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "PROGRESFUL" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Evolution Latvia" | 134 711 671 | 8 337 458 | 6,2 % | 3 349 | 40 224 | 1 704 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Euro Live Technologies" | 71 632 889 | 3 405 813 | 4,8 % | 1 939 | 36 943 | 1 909 (2026 Q3) |
| 3 | "Reverse Group" SIA | 40 950 656 | 299 178 | 0,7 % | 2 | 20 475 328 | *** |
| 4 | WSoft SIA | 22 734 816 | 343 076 | 1,5 % | 870 | 26 132 | 1 553 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "JEFF" | 16 111 466 | -23 409 | -0,1 % | 38 | 423 986 | 3 997 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "United International" | 14 206 870 | 561 377 | 4,0 % | 3 | 4 735 623 | 473 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DELSKA Latvia" | 9 381 568 | -1 883 649 | -20,1 % | 60 | 156 359 | 4 186 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "1NCE Latvia" | 9 216 037 | 474 213 | 5,1 % | 63 | 146 286 | 5 219 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Corporate Systems" | 8 684 613 | 425 266 | 4,9 % | 4 | 2 171 153 | 1 577 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Latvijas Digitālās veselības centrs" | 7 819 215 | -1 560 545 | -20,0 % | 80 | 97 740 | 3 367 (2026 Q3) |
| 337 | SIA PROGRESFUL (šis uzņēmums) | 11 810 | 7 963 | 67,4 % | 1 | 11 810 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203529630 | LV12ZZZ40203529630 | SIA PROGRESFUL | SIA | PROGRESFUL | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-12-22 | NULL | Siguldas nov., Inčukalna pag., Inčukalns, Atmodas iela 26 | 2141 | 105594197 | 100016768 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12631414 | 40203529630 | 2023-12-07 | 2023-12-22 13:52:33 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203529630 | 2026-02-12 | SIA, VIDYLY |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92920090 | 40203529630 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2023-12-22 | 2023-12-22 13:42:57 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2242621 | 35379274 | 40203529630 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-18 19:01:18.615 |
| 2021290 | 34392078 | 40203529630 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-12-22 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-16 03:03:21.718 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021290 | 34392078 | 6400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 58 | 6342 | 0 | 748 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5594 | 0 | 5594 | NULL | 0 | 5594 |
| 2242621 | 35379274 | 11810 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 11810 | 0 | 3315 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8495 | 532 | 7963 | NULL | 0 | 7963 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021290 | 34392078 | 8329 | 0 | 315 | 0 | 8644 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8644 | NULL | 50 | 0 | 0 | 8594 | 8644 |
| 2242621 | 35379274 | 6457 | 0 | 8000 | 0 | 14457 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14457 | NULL | 0 | 0 | 0 | 14457 | 14457 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203529630 | SIA PROGRESFUL | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6310 | 048410 | Inčukalna pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203529630 | SIA PROGRESFUL | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | ? | 048410 | Inčukalna pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203529630 | SIA PROGRESFUL | ir | 28.05.2026 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203529630 | SIA PROGRESFUL | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Atmodas iela 26, Inčukalns, Inčukalna pag., Siguldas nov., LV-2141.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 11 810 EUR, un peļņa bija 7 963 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA, VIDYLY".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 172,88 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 172,88.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,20, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības · Siguldas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026