Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "PUFA"

SIA "PUFA" (reģ. Nr. 40203556840) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-04-22. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 15 963 EUR, peļņa 741 EUR, darbinieku skaits: 1. VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports

Reģistrācijas Nr.40203556840
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-04-22
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV20ZZZ40203556840
Juridiskā adrese Pāvilostas iela 1 - 79, Liepāja, LV-3402

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-25

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2024 15 963 EUR 741 EUR 3 541 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 1
2026. gada 1. ceturksnis 0.03 0.00 0.03 1
2025. gada 4. ceturksnis 0.39 0.00 0.39 1
2024 0.52 0.00 0.52 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2024
Neto apgrozījums 15 963 EUR
Bruto peļņa 8 400 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 741 EUR
UIN nodoklis 0 EUR
Tīrā peļņa 741 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2024
Aktīvi kopā 3 541 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 3 541 EUR
Pašu kapitāls 3 541 EUR
Īstermiņa saistības 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

VID statusi un reģistri1min. algas saraksts

Minimālās algas maksātāju saraksts

  • 2025-04-01 – 2025-04-30

VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2024
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
4,64 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
20,93 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
20,93 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
4,51
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
20,93 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
6,71

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "PUFA" ir jauns un pilns ar enerģiju, gatavs nostiprināties tirgū.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4932)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 564 uzņēmumi 314. vieta pēc apgrozījuma 168. vieta pēc peļņas Neregulārais pasažieru sauszemes transports
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "VR Projekts"2 328 348100 2424,3 %23101 233950 (2026 Q2)
2SIA "RUMBA TOURS"1 372 565125 1589,1 %3638 1271 004 (2026 Q2)
3"Red Cab" SIA1 088 430-101 386-9,3 %5818 766670 (2026 Q2)
4SIA NordBus913 648-58 674-6,4 %6713 6371 419 (2026 Q2)
5SIA "MARKAT"775 32181 46510,5 %6129 2202 190 (2026 Q2)
6SIA EUROPE TRANSFERS624 497-114 477-18,3 %2312 249***
7SIA "DATO trans"574 188-105 970-18,5 %695 698114 (2026 Q2)
8SIA "INTERLUX Transport"476 69945 5289,6 %952 967799 (2026 Q2)
9SIA "Ax Group"393 933-18 248-4,6 %1135 812715 (2026 Q2)
10SIA "REN"383 169-13 133-3,4 %847 8961 139 (2026 Q2)
314SIA PUFA (šis uzņēmums)15 9637414,6 %115 963—
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-25). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "PUFA"
4932 Neregulārais pasažieru sauszemes transports
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203556840 LV20ZZZ40203556840 SIA PUFA SIA PUFA NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-04-22 NULL Liepāja, Pāvilostas iela 1 - 79 3402 115139828 0 100003044 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12849591 40203556840 2024-04-17 2024-04-22 12:29:18

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92928068 40203556840 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2024-04-22 2024-04-22 12:29:46

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2092897 34933466 40203556840 DokGPv1 UGP 2024 2024-04-22 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-12-01 19:00:18.35

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2092897 34933466 15963 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7563 8400 2036 1060 0 4563 0 0 0 0 0 NULL NULL 741 0 741 NULL 0 741

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2092897 34933466 3541 0 0 0 3541 0 0 0 0 3541 NULL 0 0 0 3541 3541

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203556840 SIA PUFA 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4932 005000 Liepāja 0.52 0.00 0.52 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203556840 SIA PUFA B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "PUFA" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Pāvilostas iela 1 - 79, Liepāja, LV-3402.

Kāds bija SIA "PUFA" 2024. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 15 963 EUR, un peļņa bija 741 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "PUFA" 2024. gadā?

2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "PUFA" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 6,71, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "PUFA"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 520 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp VSAOI 520 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "PUFA" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "PUFA" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Neregulārais pasažieru sauszemes transports — Liepāja

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Liepāja — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 25-09-2026