SIA "Valmār" (reģ. Nr. 41203068825) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-10-31. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 23 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,83 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve
| Reģistrācijas Nr. | 41203068825 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-10-31 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV94ZZZ41203068825 |
| Juridiskā adrese | "Noras" - 4, Blāzma, Puzes pag., Ventspils nov., LV-3613 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -23 EUR | 15 929 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | -1 904 EUR | 17 764 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -9 360 EUR | 19 863 EUR | 1 |
| 2022 | 14 391 EUR | -5 080 EUR | 28 288 EUR | 1 |
| 2021 | 132 223 EUR | 11 748 EUR | 50 143 EUR | 1 |
| 2020 | 68 176 EUR | 23 159 EUR | 30 900 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.31 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.08 | 0.03 | 0.47 | 0 |
| 2022 | 2.84 | 0.24 | 1.48 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 14 391 EUR | 132 223 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | -88 EUR | 0 EUR | 2 925 EUR | 22 181 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 27 EUR | -1 854 EUR | -9 174 EUR | -5 080 EUR | 11 755 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 186 EUR | 0 EUR | 7 EUR |
| Tīrā peļņa | -23 EUR | -1 904 EUR | -9 360 EUR | -5 080 EUR | 11 748 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 15 929 EUR | 17 764 EUR | 19 863 EUR | 28 288 EUR | 50 143 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 12 964 EUR | 12 964 EUR | 14 063 EUR | 28 056 EUR | 48 799 EUR |
| Pašu kapitāls | 8 841 EUR | 8 864 EUR | 10 768 EUR | 20 127 EUR | 37 707 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 088 EUR | 8 900 EUR | 9 095 EUR | 8 161 EUR | 12 436 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,83 | 1,46 | 1,55 | 3,44 | 3,92 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,83 | 1,46 | 1,55 | 3,44 | 3,35 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | — | -35,30 % | 8,88 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,14 % | -10,72 % | -47,12 % | -17,96 % | 23,43 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-0,26 % | -21,48 % | -86,92 % | -25,24 % | 31,16 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,80 | 1,00 | 0,84 | 0,41 | 0,33 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,51 | 2,64 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,31 % | -20,92 % | -85,20 % | -25,24 % | 31,17 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,26 | 0,68 | -0,30 | 2,09 | 5,79 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Valmār" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VLAKON" | 15 923 061 | -320 509 | -2,0 % | 135 | 117 949 | 1 713 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "DSG Karjeri" | 6 145 850 | 498 399 | 8,1 % | 15 | 409 723 | 2 847 (2026 Q3) |
| 3 | Heidelberg Materials Garkalnes Grants SIA | 3 982 542 | -74 767 | -1,9 % | 14 | 284 467 | 1 277 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "VALMIERAS GRANTS" | 3 430 284 | -117 503 | -3,4 % | 24 | 142 929 | 2 292 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Inerto materiālu serviss" | 3 022 975 | 445 528 | 14,7 % | 13 | 232 537 | 3 087 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Salenieku dolomīts" | 2 948 804 | 142 944 | 4,8 % | 15 | 196 587 | 2 781 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "MOLITS" | 2 833 741 | 86 542 | 3,1 % | 22 | 128 806 | 1 246 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "VALKVARCS" | 2 302 021 | 169 432 | 7,4 % | 15 | 153 468 | 1 203 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Jesperi Timber" | 2 043 153 | 937 356 | 45,9 % | 9 | 227 017 | 858 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "RĪTERU DOLOMĪTS" | 1 970 433 | 205 701 | 10,4 % | 12 | 164 203 | 2 672 (2026 Q3) |
| 162 | SIA "Valmār" (šis uzņēmums) | 0 | -23 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203068825 | LV94ZZZ41203068825 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valmār" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Valmār | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-10-31 | NULL | Ventspils nov., Puzes pag., Blāzma, "Noras" - 4 | 3613 | 117258364 | 100016333 | 0 | 0980260 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9223641 | 41203068825 | 2019-10-29 | 2019-10-29 16:58:28 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92720723 | 41203068825 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2019-10-31 | 2019-10-31 11:59:13 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1213708 | 29213719 | 41203068825 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-10-31 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-04-30 16:25:49.964 |
| 1716876 | 32421031 | 41203068825 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-17 03:04:53.074 |
| 2351225 | 35616565 | 41203068825 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-07-28 17:01:51.722 |
| 1307908 | 30540063 | 41203068825 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-02-19 19:00:36.803 |
| 1913821 | 33534638 | 41203068825 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-02 17:02:45.306 |
| 2351216 | 35616545 | 41203068825 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-07-28 17:01:42.789 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1213708 | 29213719 | 68176 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 40686 | 27490 | 0 | 4261 | 0 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 23159 | 0 | 23159 | NULL | 0 | 23159 |
| 1307908 | 30540063 | 132223 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 110042 | 22181 | 0 | 9691 | 0 | 735 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11755 | 7 | 11748 | NULL | 0 | 11748 |
| 1716876 | 32421031 | 14391 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11466 | 2925 | 0 | 7535 | 0 | 470 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5080 | 0 | -5080 | NULL | 0 | -5080 |
| 1913821 | 33534638 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 2529 | 0 | 6711 | 0 | 0 | 66 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9174 | 186 | -9360 | NULL | 0 | -9360 |
| 2351216 | 35616545 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 88 | -88 | 0 | 894 | 0 | 872 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1854 | 50 | -1904 | NULL | 0 | -1904 |
| 2351225 | 35616565 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 138 | 0 | 0 | 165 | 0 | 0 | NULL | NULL | 27 | 50 | -23 | NULL | 0 | -23 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1213708 | 29213719 | 1142 | 0 | 29758 | 0 | 30900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30900 | NULL | 4941 | 0 | 0 | 25959 | 30900 |
| 1307908 | 30540063 | 22513 | 0 | 19168 | 7118 | 48799 | 0 | 1344 | 0 | 1344 | 50143 | NULL | 12436 | 0 | 0 | 37707 | 50143 |
| 1716876 | 32421031 | 6843 | 0 | 21213 | 0 | 28056 | 0 | 232 | 0 | 232 | 28288 | NULL | 8161 | 0 | 0 | 20127 | 28288 |
| 1913821 | 33534638 | 0 | 0 | 14063 | 0 | 14063 | 5800 | 0 | 0 | 5800 | 19863 | NULL | 9095 | 0 | 0 | 10768 | 19863 |
| 2351216 | 35616545 | 0 | 0 | 12964 | 0 | 12964 | 4800 | 0 | 0 | 4800 | 17764 | NULL | 8900 | 0 | 0 | 8864 | 17764 |
| 2351225 | 35616565 | 0 | 0 | 12964 | 0 | 12964 | 2965 | 0 | 0 | 2965 | 15929 | NULL | 7088 | 0 | 0 | 8841 | 15929 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203068825 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valmār" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0812 | 056440 | Puzes pag. | 1.31 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 41203068825 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valmār" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0812 | 056440 | Puzes pag. | 0.08 | 0.03 | 0.47 | 0 |
| 41203068825 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valmār" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0812 | 056440 | Puzes pag. | 2.84 | 0.24 | 1.48 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203068825 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valmār" | nav | 12.06.2020 | nav | nav | 01.07.2026 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41203068825 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valmār" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Noras" - 4, Blāzma, Puzes pag., Ventspils nov., LV-3613.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 23 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,83 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,83.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,26, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 310 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve · Ventspils novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026